בלש פרטי - המפתח להשגת מידע וראיות

בלש פרטי "חוקר פרטי", הוא אדם העוסק בתחום החקירות והבילוש במסגרת אזרחית פרטית (כנותן שירותים לאנשים פרטיים ו/או לעסקים). 

מטרתו: להגיע אל האמת ולספק לך הוכחות מתאימות שיוכלו לשמש אותך, אם יהיה צורך בכך, גם בבתי המשפט. 
הדרך להשגת המידע דורשת יצירתיות, סבלנות, דבקות במטרה ומקצועיות ללא רבב.

צוות הבלשים הפועל בגעש חקירות מעמיד לרשותך ניסיון רב שנים בשלל תחומי חקירה. אנו נכונים לסייע לך לגלות בגידה, גניבה, התנהגות עבריינית וכל התנהלות בעייתית אחרת. 

כמו כן, נוכל להשיג עבורך מודיעין עסקי או מידע כלכלי על גורמים שונים. נוכל לחקור מקרים של חשד לפלילים ולאתר כל פיסת מידע  וראייה שנחוצה לך על מנת למנף את המידע ולעשות בו שימוש.

כל זאת בדרך חוקית, שמירה מלאה על דיסקרטיות ומבלי לחשוף את עצם קיום החקירה ואותך.

תוכן עניינים

צריך לדעת להקשיב, גם לדברים שלא נאמרים!

 

אי אמון וחשדות מלווים באי שקט תמידי וקושי לנהל את שגרת היום יום. פעמים רבות חששות אלה מתבררות כנכונות, אזי תוכלו להתיר ספקות ולבצע מהלכים שונים כמו פרידה, פירוק שותפות או במקרה של עובד המועל בכספים לפטרו. בלש פרטי הוא האיש עליו תוכלו לסמוך ברגע האמת. תפקידו לחשוף מידע על גורם מסוים, בעזרת מעקבים דיסקרטיים, ציוד טכנולוגי כמו מצלמות ובעיקר ראש יצירתי.

מתי לפנות לבלש פרטי?

האדם הוא יצור חברתי מטבעו. אין פלא אם כן, שאנו רוקמים מגוון רחב של מערכות יחסים בכל סביבה בה אנו נמצאים:

עובדים, בני זוג, משפחה, מנהלים, מכרים וחברים, שלרוב אינם גלויים איתנו לחלוטין, ואף ניתן לומר שמסתירים מפנינו דברים רבים.

1. בדיקת רקע לביסוס אמון

במקרים רבים, לפני שאנחנו מכניסים אדם חדש לסביבתינו הקרובה, נרצה לוודא ולבדוק שהוא ראוי להיות בה, ושלא צפויות לנו מגוון הפתעות הכרוחות בכך.
כך למשל: לפני נישואין, נרצה לבדוק את הרקע של בן הזוג, את המטען שהוא מביא איתו, לוודא שאינו בוגד ומנהל רומן נוסף ושהוא הבן אדם שהוא מספר שהוא. לחלופין, לפני גיוס של עובד בכיר למשרה ניהולית עם הרבה אחריות וסמכויות, נרצה לבדוק שהאדם ישר, שלא ינצל את סמכויותיו לרעה, שאין לו כוונות זדוניות או רצון (ויכולת) לגנוב מהעסק ולרמות אותנו.

2. חקירה בעת משבר

לצערנו במהלך החיים אנו נפגשים עם משברים שונים, כך למשל כאשר מערכת היחסים שלנו עם אדם קרוב עולה על שרטון, אנו מוצאים את עצמינו מול מגוון רחב של השלכות שלא צפינו, עמן אנו צריכים להתמודד, איתור עובד שסרח, איתור נכסים של בעל חוב, בדיקה של בני / בנות זוג בוגדים וכד'

בכל מקרה בחיינו שאנו רוצים לגלות מעבר למה שאנחנו יודעים, ומעבר לכך, לספק תמונות, הקלטות, סרטונים והוכחות להתנהלות בעייתית, רצוי שנפנה למשרד חקירות, המתמחה בנישה הרלוונטית.

מתי ניתן לוותר על שירותיו של בלש פרטי

כאשר כל המידע הרלוונטי נמצא בידכם, כולל הוכחות, ואין לכם שאלות פתוחות, חוקר פרטי, טוב ככל שיהיה, לא יוכל לסייע לכם. תפקיד החוקר הפרטי הוא לספק לכם מידע חדש ורלוונטי, ולתת מענה לשאלות שאתם שואלים את עצמכם ולא יודעים לענות עליהם. אם אין כאלה, חוקר פרטי לא יוכל לעזור. בכל מקרה אחר, בו אתם מחפשים לגלות מידע, לבצע מעקבים וליצור תיעוד חד משמעי, פנו לחוקר פרטי המתמחה בתחום הרלוונטי, לשיחת ייעוץ ואסטרטגיה, בה יפרוש בפניכם את האפשרויות הרלוונטיות ואת הכלים והיכולות שיעמיד לרשותכם על מנת להשיג את היעדים.

בלש פרטי זמין 24/7 למקרי חירום

לכל נושא, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפון 050-5796679 / להשאיר פרטים

אילו שירותים אתם נותנים

אנו מבצעים מגוון חקירות פרטיות עבור לקוחותינו, ולאורך השנים צברנו ניסיון רב בשלל נושאים, בין השאר תמצאו אצלנו את החוקרים הפרטיים הבאים: 

 • בגידה – לחשיפת מקרי בגידות בין בני זוג על ידי מעקבים ותצפיות.
 • גירושין – לאיסוף מידע לתיק הגירושין.
 • מצב כלכלי – מיועד לבני זוג בהליך גירושין או לסקטור העסקי, מי שרוצה לקבל מידע כלכלי. 
 • מודיעין עסקי –לצורך השגת מידע עסקי על שותפים/מתחרים וכו'.
 • מעקבים ותצפיות – לצורך מעקב אחרי עובדים, חשיפת מדליפי מידע עסקי או מעקב אחרי מטפלים.
 • נוער – מעקב אחרי נוער, איסוף וחשיפת ראיות.
 • התקנת מצלמות נסתרות וגלויות – בבית ובעסק לצורך חשיפת התעללויות או מעילות ונזקים.

היכן אתם נותנים שירות

מתוך החזון שלנו להגיע למיצוי האמת, קל לראות שהמיקום אינו פקטור עבורנו, געש מציעה לכם חוקר פרטי שיגיע לכל נקודה בארץ, ויספק לכם מענה לכל השאלות שלכם. זמינים עבורך 24/7 בכל יעד שתבחר.

מחיר בלש פרטי

שאלת השאלות – המחיר.

ישנם גורמים רבים המשפיעים על מחיר החקירה. בין השאר: כמות השעות הנדרשת לה (תוצאה ישירה של מורכבות החקירה), והמוניטין של צוות הבילוש אותו אתם שוכרים לביצוע המשימה.

אין ספק שכל הערכה שתיעשה בלי לבחון את התיק הספציפי תהיה לא מדויקת כלל, אך כדי לתת תחושה והערכה של המחירים, וכדי לסתור את המיתוס שמדובר בשירות פרימיום שרק עשירים יכולים ליהנות ממנו, כתבנו מאמר בנושא: כמה עולה בלש פרטי?.

לחלופין, תוכלו ליצור איתנו קשר ישירות ולקבל הצעת מחיר המבוססת על התיק הספציפי שלכם.

אנו ממליצים גם לקרוא: האם בלש פרטי שווה את ההשקעה

מותר ואסור לבלש פרטי

תפקיד הבלש הוא מורכב ומעניין ומעוגן בחוק "חוקרים פרטיים ושירותי שמירה". החוק, יחד עם חוקים אחרים מהדין הפלילי כמו החוק להגנת הפרטיות והחוק למניעת הסגת גבול מסדירים את הפעולות המותרות לביצוע במסגרת התפקיד. בעוד לבלש יש מגוון רחב של כלים, יש גם מגבלות נוקשות ופיקוח על פעולותיו, שנועדו להגן על היעדים שלו. להלן מספר נקודות מרכזיות:

 1. בלש פרטי חייב להחזיק ברישיון מתאים ולעמוד בכללי האתיקה.
 2. לבלש אסור להתחזות לבעל רישיון שאין לו או לאיש ציבור.
  • אף על פי כן, לבלש מותר לאמץ זהות פיקטיבית וזה אחד הכלים שמאפשר לו לבצע את תפקידו על הצד הטוב ביותר.
 3. אסור לבלש לבצע האזנות סתר, כהגדרתן בחוק.

אילו ראיות קבילות בבית המשפט

הניסיון הרב שלנו בתיקים שמגיעים לבית המשפט, מעבר לאתיקה הבסיסית העומדת בראש מעיינינו הופך את הראיות והדוחות שאנחנו מספקים לקבילים. הווה אומר – תוכלו להציג את הראיות בבית המשפט ולמנף אותן לטובתכם, זאת משום שאנו עומדים בדרישות המקיפות של החוק בכל הנוגע לאיסוף ראיות. לפניכם תרשים קצר המפרט את הדרך בה בוחנים אם ראייה כשרה או לא.

תרשים ראיות שמותר לחוקר פרטי לאסוף - ראיות קבילות בבית המשפט

יש הרבה בלשים פרטיים בחוץ, למה לבחור בגעש?

ליווי אישי והתאמת אופי המעקב

אנו במשרד געש חקירות מתאימים לכל לקוח את השירות המתאים לו באופן אישי. תחילה אנו מעניקים ייעוץ מקצועי שמטרתו להבין את החשד שנוצר, וכמובן להיות הגורם המרגיע בעת קרות המקרה. לאחר התאמת השירות, אנו מבצעים מעקבים בשיטות ייחודית המאפשרות הגעה לתוצאות מהימנות בדרך המהירה ביותר. תהליך המעקב נעשה בדיסקרטיות מלאה, תוך עדכון הלקוח בהתקדמות החקירה ועד לסיום הטיפול בתיק.

ניסיון עשיר

אייל אלייזה, הבלש המוביל את המשרד, הוא מהשועלים הוותיקים בתחום, באמתחתו עשרות שנות ניסיון, ומגוון שיטות חקירה יצירתיות המאפשרות לו להצליח לפצח כל מקרה.
דיסקרטיות

הערך המוביל בחזון של געש – הסודיות. במקצוע בו אנו עוסקים, ובתיקים הרגישים בהם אנו נתקלים מדיי יום, הדיסקרטיות היא ערך עליון. בכל התהליך, כבר מהשיחה הראשונה, אתם יכולים לצפות לדיסקרטיות מוחלטת, זו גם הסיבה שלא תמצאו אצלנו באתר המלצות, או סיפורי מקרה (גם לא בשמות בדויים, או אותיות) דיסקרטיות מוחלטת זו דיסקרטיות מוחלטת.

אנו מזמינים אתכם לשיחת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות, במטרה לבנות עבורכם תמהיל עבודה מסודר ולהתאים לכם את השירות המדויק, תוך הסתכלות על כל התמונה המלאה. משרדנו פועל עם רישיון בתחום מטעם משרד המשפטים, כאשר כל בלש פרטי הוא בעל הסמכה בתחום.

לייעוץ מקצועי ואישי עם חוקר פרטי, התקשרו אלינועכשיו! 050-5796679

שאלות נפוצות על בלש פרטי

צוות הבלשים בגעש חקירות, מתמחים במגוון תחומים.
כל חוקר פרטי עוסק אך ורק בתחומים בהם צבר ניסיון וידע רב. בין שאר התחומים תוכלו למצוא: חקירות אישות, חקירות כלכליות,  מודיעין עסקי, מעקבים ותצפיות, ציוד טכני ועוד.

במידה ואתם מחפשים בלש פרטי, בכל תחום, אנחנו ללא ספק הכתובת.

געש חקירות גאה לתת שירות בכל הארץ מתוך תחושת שליחות ושוויון. אנו מטפלים במגוון לקוחו בארץ, בחו״ל וכן ישראלים השוהים בחו"ל וזקוקים לחקירה בארץ, זה סימן עבורנו לאמון הרב שלקוחותינו רוכשים, ותעודת כבוד.  

לעלות החקירה, ישנם המון משתנים. המחירים תלויים בסוג החקירה ובפקטורים שונים של תיקי החקירה הספציפיים.

לעתים קרובות, פעולותיו של בלש פרטי יחסכו לכם כסף רב או יצמצמו נזקים והפסדים כבדים שאתם סופגים. הוצאה בגין חוקר פרטי, מוכרת במס. כך שהשקעה בחוקר פרטי  במקרים רבים צפויה להשתלם מאוד. תוכלו לקרוא עוד על העלויות באתר או לפנות כדי לקבל הצעת מחיר מותאמת.

בלש פרטי מורשה רשאי לאסוף מידע בצורה חוקית. ככל והראיה הושגה כדין, ניתן להשתמש בה. זו אחת הסיבות לחשיבות של בחירת משרד חקירות המחזיק ברישיון ובחוקר פרטי המכיר היטב את דיני הראיות ואת שיטות החקירה המותרות.  

כדאי לקרוא

כיכר אתרים, תל אביב, מרכז הארץ
חקירה פרטית

חוקר פרטי מומלץ

חוקר פרטי מומלץ.  כך תוכלו לבחור אחד כזה. חוששים שהמטפלת מתעללת בילד, או בהורה הסיעודי?  חושבת שבן הזוג מעלים ומסתיר נכסים, בהליך הגירושין?  יש חשש

קרא עוד »
חקירה פרטית

חשיפת מתחזים

לא אחת אנו שומעים על מקרים של מתחזים המגיעים לכותרות החדשות. אולי אלו אנשים שיכלו להיות כישרונות גדולים בעולם הקולנוע או התאטרון, אך בפועל הם

קרא עוד »

משרד חקירות - געש

געש חקירות ושירותי מידע, הינו משרד חקירות פרטי הפועל ברישיון משרד המשפטים לעסוק בחקירות פרטיות. כל החוקרים הפרטיים המועסקים במשרדינו הינם בעלי רישיון, ממשרד המשפטים, לעסוק בחקירות. כל פעולות החקירה המבוצעים על ידינו מבוצעים במסגרת החוק!

קבילות הראיות

משרד חקירות מקצועי, ישמור ויקפיד על חוקיות איסוף הראיות, וכך יאפשר שימוש בהן מול רשויות החוק. חוקר פרטי מיומן ישלוט בחוק ובמגבלות החלות עליו ויקפיד להשיג את הראיות בצורה תקינה כדי למקסם את ההישגים.

חוקר פרטי

עוסק באיסוף מידע למען לקוחותיו ועוסק במגוון תחומים: הונאה, אישות (בגידה / גירושין, ריגול עסקי, חקירות כלכליות, מהימנות עובדים ועוד.

דילוג לתוכן