בבקשך את האמת היה נכון לבלתי צפוי

חוקר פרטי - המפתח להשגת מידע וראיות

בעלי עסקים, כמו גם אנשים פרטיים ואפילו מוסדות נזקקים לשירותיהם של חוקרים פרטיים אשר יעזרו להם בהתמודדות עם סוגיות שונות. תפקידו של חוקר פרטי הוא להגיע אל האמת ולספק לך הוכחות מתאימות שיוכלו לשמש אותך, אם יהיה צורך בכך, גם בבתי המשפט.

הדרך להשגת המידע דורשת יצירתיות, סבלנות, דבקות במטרה ומקצועיות ללא רבב. צוות החוקרים הפרטיים הפועל בגעש חקירות מעמיד לרשותך ניסיון רב שנים בשלל תחומי חקירה. אנו נכונים לסייע לך לגלות כל מקרה של בגידה, גניבה, התנהגות עבריינית וכל התנהלות בעייתית אחרת. כמו כן, נוכל להשיג עבורך מודיעין עסקי או מידע כלכלי על גורמים שונים. נוכל לחקור מקרים של חשד לפלילים ולאתר כל פיסת מידע וראייה הנחוצה לך על מנת למנף את המידע ולעשות בו שימוש נכון. כל זאת בדרך חוקית, שמירה מלאה על דיסקרטיות, מבלי לחשוף את עצם קיום החקירה ואותך.

לא כל ראייה קבילה בבתי המשפט, ישנם חוקים ברורים לגבי איסוף הראיות ולכן ישנה חשיבות גדולה לעבודה מול משרד חקירות מסודר הנעזר ביועצים משפטיים. אין שום טעם להשקיע משאבים באיסוף ראיות שלא יהיו קבילות בבית המשפט, מה גם שפעולות לא חוקיות עשויות לסבך אתכם מבחינה חוקית.

ב"געש חקירות" אנו מאמינים כי לכל אדם הזכות לדעת את האמת ולחיות חיים נטולי ספקות וטרדות על האנשים הקרובים אליו. חוקר פרטי יכול לסייע לבעלי עסקים, אנשים פרטיים כמו גם מוסדות, להתמודד עם סוגיות שונות ומתוך כך להגיע אל האמת ולספק לך הוכחות חותכות ולבתי המשפט במידת הצורך. חוקר פרטי יכול לסייע לכם להתנהל אחרת.
החוקרים הפרטיים בגעש מוכנים בכל מצב:
לסייע לגלות כל מקרה של בגידה, גניבה, התנהגות עבריינית וכל התנהלות בעייתית אחרת.
להשיג מודיעין עסקי או מידע כלכלי על גורמים שונים.
לחקור מקרים של חשד לפלילים ולאתר כל פיסת מידע וראייה הנחוצה לך.

כל זאת בדרך חוקית תוך שמירה מלאה על דיסקרטיות מבלי לחשוף את קיום החקירה ואותך.

השאלה היא לא מה אתם רואים, אלא מה אתם לא רואים

 אנחנו כאן בשבילך!  אלה רק חלק מהספקות שאנו במשרד געש חקירות מאששים עבור לקוחותינו. אנו מאמינים שלכל אדם יש את הזכות לדעת את האמת וליהנות מחיים ללא טרדות וספקות בנוגע לאנשים הקרובים אליו ביותר.

תוכן עניינים

צריך לדעת להקשיב, גם לדברים שלא נאמרים!

אי אמון וחשדות מלווים באי שקט תמידי וקושי לנהל את שגרת היום יום. פעמים רבות חששות אלה מתבררות כנכונות, אזי תוכלו להתיר ספקות ולבצע מהלכים שונים כמו פרידה, פירוק שותפות או במקרה של עובד המועל בכספים לפטרו. חוקר פרטי הוא האיש עליו תוכלו לסמוך ברגע האמת. תפקידו לחשוף מידע על גורם מסוים, בעזרת מעקבים דיסקרטיים, ציוד טכנולוגי כמו מצלמות ובעיקר ראש יצירתי.

חוקר פרטי צריך לדעת להקשיב ופחות לדבר, בעיקר להתנהל בצורה דיסקרטית. במקרים רבים חוקר פרטי נדרש להפעיל הרבה מאוד כישורים פסיכולוגים על מנת להבין את הדברים שבין השורות, לדובב אנשים ולהצליח להשיג ראיות או לפתוח את הדלתות הנכונות. הכל בהתאם לסוג החקירה והמטרות.

אחת התכונות החשובות של חוקר פרטי היא הסבלנות. לא קל להגיע לחקר האמת, לעתים צריך סבלנות רבה. העבודה של חוקר פרטי היא שונה מהסרטים שאתם רואים בנטפליקס, בהם תוך כמה דקות מעקב מגלים את כל האמת ולא כל מה שעושים בסרטים מותר לעשות במציאות. במציאות העבודה של חוקר פרטי היא הרבה יותר דיסקרטית, ללא משיכת תשומת לב מיותרת.

כדאי לדעת שכאשר נזקקים לשירותיו של חוקר פרטי, תכונות האופי הם בין השיקולים החשובים ביותר בבחירת החוקר הפרטי. חוקרים פרטיים עשויים להשתמש בציוד מעקב ועוד כל מיני פטנטים טכנולוגיים, אך בסופו של דבר תכונות אופי כמו תושייה, אינטואיציה, אינטליגנציה רגשית הן בעלות השפעה רבה על הצלחת החקירה.

מתי לפנות לחוקר פרטי?

האדם הוא יצור חברתי מטבעו. אין פלא אם כן, שאנו רוקמים מגוון רחב של מערכות יחסים בכל סביבה בה אנו נמצאים: עובדים, בני זוג, משפחה, מכרים וחברים, שלפעמים אינם גלויים איתנו לחלוטין ואף ניתן לומר שמסתירים מפנינו דברים רבים.

כמובן שלא נפנה לחוקר פרטי בכל פעם שאנו חושבים שאדם משקר לנו, או לא מספר לנו את האמת. אך במקרים מסוימים בהם אנו נזקקים לקבל החלטות בעלות משמעות, עלינו להיות זהירים וחשוב שנדע את האמת. אם אנו עומדים להכניס שותף עסקי או לבצע את עסקת חיינו, כדאי שנדע מול מי אנחנו עובדים והאם יש מניעים נסתרים או דברים מחשידים.

1. בדיקת רקע לביסוס אמון

במקרים רבים, לפני שאנחנו מכניסים אדם חדש לסביבתנו הקרובה, נרצה לוודא ולבדוק שהוא ראוי להיות בה ושלא צפויות לנו מגוון הפתעות הכרוכות בכך.

כך למשל: לפני שקשר זוגי הופך לרציני יותר, בעיקר בפרק ב', נרצה לבדוק את הרקע של בני הזוג, את המטען שהם מביאים איתם, לוודא שהם אכן מי שהם סיפרו לנו. לחלופין, לפני גיוס של עובד בכיר למשרה ניהולית עם הרבה אחריות וסמכויות, נרצה לבדוק שהוא אכן מתאים, שלא ינצל את סמכויותיו לרעה, שאין לו כוונות זדוניות או עבר ניהולי בעייתי.

2. חקירה בעת משבר

לצערנו במהלך החיים אנו נפגשים עם משברים שונים, כך למשל כאשר מערכת היחסים שלנו עם אדם קרוב עולה על שרטון, אנו מוצאים את עצמנו מול מגוון רחב של השלכות שלא צפינו, עימן אנו צריכים להתמודד; איתור עובד שסרח, איתור נכסים של בעל חוב, בדיקה של בני זוג בוגדים וכד'

בכל מקרה בחיינו, כשאנו רוצים לגלות מעבר למה שאנו כבר יודעים ולקבל תמונות, הקלטות, סרטונים והוכחות להתנהלות בעייתית, רצוי שנפנה למשרד חקירות, המתמחה בנישה הרלוונטית.

3. שמירה על הביטחון

הסביבה העסקית היא סביבה מאוד תחרותית, אך לצערנו לעתים במסגרת התחרות נשברים גם כללי המשחק. בידול ומיתוג הן פרקטיקות לגיטימיות בתחרות עסקית, אך ישנם גם אנשי עסקים שאינם בוחלים בגנבת סודות מסחריים וכל מיני פעולות לשיבוש הפעילות העסקית של המתחרים. אם יש לכם עסק, יתכן כי מישהו מצותת לכם או גונב מידע בצורה זו או אחרת. חוקר פרטי המיומן בשיטות חקירה ושימוש בטכנולוגיה יכול לייעץ לכם לגבי סיכול, מניעה ולזהות מקרים בהם אתם נתונים לציטוט ומעקב.

4. שמירה על יקירנו

אחד הדברים המזעזעים ביותר הוא פגיעה בחסרי ישע. לצערנו הרב שמענו בחדשות על מקרים של התעללויות בילדים או קשישים דווקא מאלו אשר אמורים לשמור עליהם ולהעניק להם סיוע. חוקר פרטי יכול לסייע לכם לוודא כי הילדים או ההורים שלכם אינם חשופים להתעללות.

במסגרת ארבעת  הסעיפים הללו ניתן לקבל אצל משרדי החקירות שירותים מגוונים הכוללים:

 • איתור נעדרים ואנשים שלא רוצים שתמצאו אותם.
 • מעקב סמוי אחר בני נוער לפיקוח וכו‘.
 • איתור רכוש גנוב.
 • ראיות לבגידות בנישואין.
 • גילוי ומניעת מעילות עובדים.
 • בדיקות רקע לקראת גיוס שותפים וכוח אדם לעמדות מפתח בארגון.
 • ניהול מעקבים.
 • מניעת ריגול תעשייתי.
 • חקירות כלכליות לצורך הרמת מסך.
 • התקנת מצלמות סמויות.

מתי ניתן לוותר על שירותיו של חוקר פרטי

כאשר כל המידע הרלוונטי נמצא בידכם, כולל הוכחות ואין לכם שאלות פתוחות. תפקיד החוקר הפרטי הוא לספק לכם מידע רלוונטי ולתת מענה לשאלות שאתם שואלים את עצמכם ולא יודעים לענות עליהם. אם אין כאלה, סימן שאינכם זקוקים לשירותיו של חוקר פרטי. בכל מקרה אחר, בו אתם מחפשים לגלות מידע, לבצע מעקבים ולאסוף תיעוד חד משמעי, פנו לחוקר פרטי המתמחה בתחום הרלוונטי, לשיחת ייעוץ ואסטרטגיה, בה יפרוש בפניכם את האפשרויות הרלוונטיות, את הכלים והיכולות שיעמיד לרשותכם על מנת להשיג את מבוקשכם.
כולנו היינו רוצים לחיות בעולם שבו כולם מתנהלים בהגינות וביושר, אך לצערנו זוהי אינה המציאות. בהתחשב בנסיבות החיים, רבים מאיתנו עשויים להזדקק לשירותיו המקצועיים של משרד חקירות. בעזרת חוקרים פרטיים ניתן לנצח מאבקים משפטים, או חשוב יותר למנוע מעצמכם לתת את האמון באנשים שאינם ראויים באמונכם.

חוקר פרטי זמין 24/7 למקרי חירום

לכל נושא, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפון 050-5796679 / להשאיר פרטים

אילו שירותים אתם נותנים

החוקרים הפרטיים בגעש מוכנים בכל מצב:
לסייע לגלות כל מקרה של בגידה, גניבה, התנהגות עבריינית וכל התנהלות בעייתית אחרת. להשיג מודיעין עסקי או מידע כלכלי על גורמים שונים. לחקור מקרים של חשד לפלילים ולאתר כל פיסת מידע וראייה הנחוצה לך.

אנו מבצעים מגוון חקירות פרטיות עבור לקוחותינו, ולאורך השנים צברנו ניסיון רב בשלל נושאים, בין השאר תמצאו אצלנו את החוקרים הפרטיים הבאים: 

 • חוקר פרטי לבגידה – לחשיפת מקרי בגידות בין בני זוג על ידי מעקבים ותצפיות.
 • חוקר פרטי לגירושין – לאיסוף מידע לתיק הגירושין.
 • חוקר פרטי לכלכלית – מיועד לבני זוג בהליך גירושין או לסקטור העסקי, מי שרוצה לקבל מידע כלכלי. 
 • חוקר פרטי לאיסוף מודיעין עסקי –לצורך השגת מידע עסקי על שותפים/מתחרים וכו'.
 • חוקר פרטי המבצע מעקבים ותצפיות – לצורך מעקב אחרי עובדים, חשיפת מדליפי מידע עסקי או מעקב אחרי מטפלים.
 • חוקר פרטי לחקירת נוער – מעקב אחרי נוער, איסוף וחשיפת ראיות.
 • חוקר פרטי המתמחה בהתקנת מצלמות נסתרות וגלויות – בבית ובעסק לצורך חשיפת התעללויות או מעילות ונזקים.

היכן אתם נותנים שירות

מתוך החזון שלנו להגיע למיצוי האמת, קל לראות שהמיקום אינו פקטור עבורנו, געש מציעה לכם חוקר פרטי שיגיע לכל נקודה בארץ, ויספק לכם מענה לכל השאלות שלכם.

באזור המרכז:

תל אביב/יפו, רמת גן, ראשון לציון, פתח תקווה.

באזור השרון:

רעננה, כפר סבא, הרצליה, נתניה, טייבה, עמק חפר.

באזור הדרום:

באר שבע, להבים, רהט, עוטף עזה ואילת.

 

באזור הצפון:

חיפה, חדרה, כרמיאל, צפת, מטולה, רמת הגולן.

ובכל מקום אחר, זמינים עבורך 24/7 בכל יעד שתבחר.

חוקר פרטי מחיר

שאלת השאלות – המחיר.

ישנם גורמים רבים המשפיעים על מחיר החקירה. בין השאר: כמות השעות הנדרשת לה (תוצאה ישירה של מורכבות החקירה), והמוניטין של צוות החוקרים.

אין ספק שכל הערכה שתיעשה בלי לבחון את התיק הספציפי תהיה לא מדויקת כלל, אך כדי לתת תחושה והערכה של המחירים, וכדי לסתור את המיתוס שמדובר בשירות פרימיום שרק עשירים יכולים ליהנות ממנו, כתבנו מאמר בנושא: כמה עולה חוקר פרטי?.

לחלופין, תוכלו ליצור איתנו קשר ישירות ולקבל הצעת מחיר המבוססת על התיק הספציפי שלכם.

אילו ראיות קבילות בבית המשפט

הניסיון הרב שלנו בתיקים שמגיעים לבית המשפט, מעבר לאתיקה הבסיסית העומדת בראש מעיינינו הופך את הראיות והדוחות שאנחנו מספקים לקבילים. הווה אומר – תוכלו להציג את הראיות בבית המשפט ולמנף אותן לטובתכם, זאת משום שאנו עומדים בדרישות המקיפות של החוק בכל הנוגע לאיסוף ראיות. לפניכם תרשים קצר המפרט את הדרך בה בוחנים אם ראייה כשרה או לא.

תרשים ראיות שמותר לחוקר פרטי לאסוף - ראיות קבילות בבית המשפט
דיאגרמה - מתי הראייה כשרה?

יש הרבה חוקרים פרטיים בחוץ, למה לבחור בגעש?

ליווי אישי והתאמת אופי המעקב

אנו במשרד געש חקירות מתאימים לכל לקוח את השירות המתאים לו באופן אישי. תחילה אנו מעניקים ייעוץ מקצועי שמטרתו להבין את החשד שנוצר, וכמובן להיות הגורם המרגיע בעת קרות המקרה. לאחר התאמת השירות, אנו מבצעים מעקבים בשיטות ייחודית המאפשרות הגעה לתוצאות מהימנות בדרך המהירה ביותר. תהליך המעקב נעשה בדיסקרטיות מלאה, תוך עדכון הלקוח בהתקדמות החקירה ועד לסיום הטיפול בתיק.

ניסיון עשיר

אייל אלייזה,בעל המשרד, הוא מהחוקרים הוותיקים בתחום, עם עשרות שנות ניסיון ומגוון שיטות חקירה יצירתיות המאפשרות לו לפצח כל מקרה.

דיסקרטיות

הערך המוביל של געש הוא הסודיות. במקצוע בו אנו עוסקים, הדיסקרטיות היא ערך עליון. כבר מהשיחה הראשונה, אתם יכולים לצפות לדיסקרטיות מוחלטת.

חשדות ואי אמון כלפי אדם קרוב, יכולות לגרום לקושי לנהל שגרה תקינה. תפקיד החוקר הפרטי, הוא לחשוף את המידע אודות גורם מסוים בעזרת מעקבים דיסקרטיים, ציוד טכנולוגי ובעיקר ראש יצירתי והיכרות עם חוק הראיות במטרה לספק רק ראיות קבילות בבית המשפט. 

ב"געש חקירות" עושים את כל הצעדים הנכונים בדרך לחשיפת האמת: 

 • להקשיב לדברים שלא נאמרים – חוקר פרטי צריך לדעת להקשיב ופחות לדבר. עליו להבין את הדברים שבין השורות ולהשיג את הראיות הנכונות בהתאם לסוג ומטרות החקירה.
 • סבלנות – עבודתו של חוקר פרטי שונה מסרטים שרגילים לראות, בהם תוך דקות מעקב ספורות מתגלה האמת. במציאות, העבודה הרבה יותר דיסקרטית, ללא משיכת תשומת לב מיותרת. 
 • תושייה, אינטואיציה ואינטליגנציה רגשית – חוקרים פרטיים עשויים להשתמש בציוד מעקב בנוסף לפטנטים טכנולוגיים שונים, אך בסופו של דבר תכונות אלה, בעלות השפעה רבה על הצלחת החקירה. 

אנו מזמינים אתכם לשיחת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות, במטרה לבנות עבורכם תמהיל עבודה מסודר ולהתאים לכם את השירות המדויק, תוך הסתכלות על כל התמונה המלאה. משרדנו פועל עם רישיון בתחום מטעם משרד המשפטים, כאשר כל חוקר פרטי הוא בעל הסמכה בתחום.

לייעוץ מקצועי ואישי עם חוקר פרטי, התקשרו אלינועכשיו! 050-5796679

שאלות נפוצות על חוקר פרטי

צוות החוקרים בגעש חקירות, מתמחים במגוון תחומים.
כל חוקר פרטי עוסק אך ורק בתחומים בהם צבר ניסיון וידע רב. בין שאר התחומים תוכלו למצוא: חקירות אישות, חקירות כלכליות,  מודיעין עסקי, מעקבים ותצפיות, ציוד טכני.

במידה ואתם מחפשים חוקר פרטי, בכל תחום, אנחנו ללא ספק הכתובת.

געש חקירות גאה לתת שירות בכל הארץ מתוך תחושת שליחות ושוויון. אנו מטפלים במגוון לקוחו בארץ, בחו״ל וכן ישראלים השוהים בחו"ל וזקוקים לחקירה בארץ, זה סימן עבורנו לאמון הרב שלקוחותינו רוכשים, ותעודת כבוד.  

לעלות החקירה, ישנם המון משתנים. המחירים תלויים בסוג החקירה ובפקטורים שונים של תיקי החקירה הספציפיים.

לעתים קרובות, פעולותיו של חוקר פרטי יחסכו לכם כסף רב או יצמצמו נזקים והפסדים כבדים שאתם סופגים. הוצאה בגין חוקר פרטי, מוכרת במס. כך שהשקעה בחוקר פרטי  במקרים רבים צפויה להשתלם מאוד. תוכלו לקרוא עוד על העלויות באתר או לפנות כדי לקבל הצעת מחיר מותאמת.

אנו מוקפים באנשים וסיטואציות שונות. היכן שיש אנשים, קורים דברים.

עובדים, בני זוג, משפחה, מנהלים, מכרים וחברים, שלרוב אינם גלויים איתנו לחלוטין ולפעמים מסתירים מפנינו דבר מה.

ברגע שעולה חשד שמשהו לא תקין קורה, (בגידה, גניבות, התעללות וכד'), מומלץ לפנות למשרד חקירות.

קשה ללמד את כל התורה על רגל אחת. לגעש שני עשורים של ניסיון ובכל יום אנו לומדים דברים חדשים – טכניקות חקירה חדשות, אמצעי בילוש חדשים וטכנולוגיות חדשות המשמשות למעקבים ולהשגת מידע.  

חוקר פרטי מורשה רשאי לאסוף מידע בצורה חוקית. ככל והראיה הושגה כדין, ניתן להשתמש בה. זו אחת הסיבות לחשיבות של בחירת משרד חקירות המחזיק ברישיון ובחוקר פרטי המכיר היטב את דיני הראיות ואת שיטות החקירה המותרות.  

כדאי לקרוא - מאמרים בנושא חוקר פרטי

חקירה פרטית

חשיפת מתחזים

לא אחת אנו שומעים על מקרים של מתחזים המגיעים לכותרות החדשות. אולי אלו אנשים שיכלו להיות כישרונות גדולים בעולם הקולנוע או התאטרון, אך בפועל הם

קרא עוד »
חקירה פרטית

איתור נעדרים

לפעמים אנו מחפשים איזה חבר ילדות או אדם מעברנו שאיתו איבדנו את הקשר. בימינו איתור אדם הוא דבר יותר קל מבעבר. ישנן דרכים רבות לעשות

קרא עוד »
האזנות וציתותים

התגוננות טכנולוגית

טכנולוגיה היא דבר נהדר; כל חידוש טכנולוגי משפר את חיינו ומאפשר לנו לעשות דברים נפלאים. אפשר לדבר הרבה על היתרונות של הטכנולוגיה בכל תחומי החיים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן