חוקר פרטי

געש חקירות

חוקר פרטי

תפקידו של חוקר פרטי הוא להגיע אל האמת ולספק לך הוכחות מתאימות שיוכלו לשמש אותך, אם יהיה צורך בכך, גם בבית משפט.
הדרךלהשגת המידע דורשת יצירתיות, דבקות במטרה ומקצועיות ללא רבב. הצוות של געש חקירות מעמיד לרשותך ניסיון רב שנים בשלל תחומי חקירה. אנו נכונים לסייע לך לגלות בגידה, גניבה, לאתר אדם שאבד ולמצוא כל מידע שנחוץ לך. כל זאת בדרך חוקית, שמירה מלאה על דיסקרטיות ומבלי לחשוף את עצם קיום החקירה ואותך.

געש חקירות, מתמחה בשלל תחומים.

חקירות פרטיות – חקירות אישות, חקירת בגידה, חקירה פלילית וחקירה כלכלית.
מודיעין עסקי – השגת מידע עסקי.
מעקבים ותצפיות– בגידה, מעקב אחרי עובדים, מעקב אחרי מטפלת.
נוער – מעקב אחרי נוער ואיסוף ראיות.
מצלמה נסתרת – התקנת מצלמות נסתרות וגלויות- בבית ובעסק.
ציוד מעקב – מצלמות נסתרות , מכשירי הקלטה.
האזנות סתר – איתור וחשיפת האזנות סתר בבית ובעסק.
אבטחה סמויה – הגנה מפני גורמי פשיעה או גורם מזיק.
חוקר פרטי – על פי צורך הלקוח.

מטרת החקירה היא לגילוי האמת ולא לפי רצון הלקוח. אנו נעזרים באמצעים טכנולוגים, לפי החוק, לגילוי האמת. לכל חוקר פרטי, הפועל מטעמנו, רישיון ממשרד המשפטים.

השאלה היא, לא מה אתם רואים? אלה מה אתם לא רואים!? צריך לדעת להקשיב, גם לדברים שלא נאמרים!

חושד/ת שבן או בת הזוג בוגד בך? חושד שהעובד גונב ממך? השותף של מעלים ממך מידע חשוב? חושד שאדם קרוב משקר או מעלים ממך פרטים חשובים? אנחנו כאן בשבילךאלה רק חלק מהספקות שאנו במשרד געש חקירות מאששים עבור לקוחותינו. אנו מאמינים שלכל אדם יש את הזכות לדעת את האמת ולחיות ללא ספקות.

אי אמון וחשדות מלווים באי שקט תמידי וקושי לנהל את שגרת היום יום. פעמים רבות חששות אלה מתבררות כנכונות, אזי תוכלו להתיר ספקות ולבצע מהלכים שונים כמו פרידה, פירוק שותפות או במקרה של עובד המועל בכספים לפטרו. חוקר פרטי הוא האיש עליו תוכלו לסמוך ברגע האמת. תפקידו לחשוף מידע על גורם מסוים, בעזרת מעקבים דיסקרטיים, ציוד טכנולוגי כמו מצלמות ובעיקר ראש יצירתי.

ליווי אישי והתאמת אופי המעקב

אנו במשרד געש חקירות מתאימים לכל לקוח את השירות המתאים לו באופן אישי. תחילה אנו מעניקים ייעוץ מקצועי שמטרתו להבין את החשד שנוצר, וכמובן להיות הגורם המרגיע בעת קרות המקרה. לאחר התאמת השירות, אנו מבצעים מעקבים בשיטות ייחודית המאפשרות הגעה לתוצאות מהימנות בדרך המהירה ביותר. תהליך המעקב נעשה בדיסקרטיות מלאה, תוך עדכון הלקוח בהתקדמות החקירה ועד לסיום הטיפול בתיק.

הכירו את תחומי ההתמחות שלנו

  • חקירת בגידה/גירושין – לחשיפת מקרי בגידות בין בני זוג על ידי מעקבים ותצפיות.
  • חקירות כלכליות – מיועד לבני זוג בהליך גירושין או לסקטור העסקי. 
  • מודיעין עסקי –לצורך השגת מידע עסקי על שותפים/מתחרים וכו’.
  • מעקבים ותצפיות – לצורך מעקב אחרי עובדים, חשיפת מדליפי מידע עסקי או מעקב אחרי מטפלים.
  • נוער – מעקב אחרי נוער, איסוף וחשיפת ראיות.
  • התקנת מצלמות נסתרות וגלויות – בבית ובעסק לצורך חשיפת התעללויות או מעילות ונזקים.
  • מינוי חוקר פרטי – שירות חוקר אישי על פי צורך הלקוח למגוון תחומים רצויים.

אנו מזמינים אתכם לשיחת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות, במטרה לבנות עבורכם תמהיל עבודה מסודר ולהתאים לכם את השירות המדויק, תוך הסתכלות על כל התמונה המלאה. משרדנו פועל עם רישיון בתחום מטעם משרד המשפטים, כאשר כל חוקר פרטי הוא בעל הסמכה בתחום.

לייעוץ מקצועי ואישי עם חוקר פרטי, התקשרו אלינועכשיו! 050-5796679

כדאי לקרוא

חוקר סמוי של משרד געש חקירות
חקירה פרטית

מה חוקר פרטי יכול לעשות

חוקר פרטי יעזור לך לחשוף את האמת! בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים משתמשים בשירותיו של משרד חקירות או חוקר פרטי כדי להגיע אל מידע חיוני

קרא עוד »

משרד חקירות - געש

געש חקירות ושירותי מידע, הינו משרד חקירות פרטי הפועל ברישיון משרד המשפטים לעסוק בחקירות פרטיות. כל החוקרים הפרטיים המועסקים במשרדינו הינם בעלי רישיון, ממשרד המשפטים, לעסוק בחקירות. כל פעולות החקירה המבוצעים על ידינו מבוצעים במסגרת החוק!

קבילות הראיות

משרד חקירות מקצועי, ישמור ויקפיד על חוקיות איסוף הראיות, וכך יאפשר שימוש בהן מול רשויות החוק. חוקר פרטי מיומן ישלוט בחוק ובמגבלות החלות עליו ויקפיד להשיג את הראיות בצורה תקינה כדי למקסם את ההישגים.

חוקר פרטי

עוסק באיסוף מידע למען לקוחותיו ועוסק במגוון תחומים: הונאה, אישות (בגידה / גירושין, ריגול עסקי, חקירות כלכליות, מהימנות עובדים ועוד.

דילוג לתוכן