חוקר פרטי - המפתח להשגת מידע וראיות

תפקידו של חוקר פרטי הוא להגיע אל האמת ולספק לך הוכחות מתאימות שיוכלו לשמש אותך, אם יהיה צורך בכך, גם בבתי המשפט.
הדרך להשגת המידע דורשת יצירתיות, סבלנות, דבקות במטרה ומקצועיות ללא רבב. צוות החוקרים הפרטיים הפועל בגעש חקירות מעמיד לרשותך ניסיון רב שנים בשלל תחומי חקירה. אנו נכונים לסייע לך לגלות בגידה, גניבה, התנהגות עבריינית וכל התנהלות בעייתית אחרת.  כמו כן, נוכל להשיג עבורך מודיעין עסקי או מידע כלכלי על גורמים שונים. נוכל לחקור מקרים של חשד לפלילים ולאתר כל פיסת מידע  וראייה שנחוצה לך על מנת למנף את המידע ולעשות בו שימוש. כל זאת בדרך חוקית, שמירה מלאה על דיסקרטיות ומבלי לחשוף את עצם קיום החקירה ואותך.

השאלה היא לא מה אתם רואים, אלא מה אתם לא רואים

 אנחנו כאן בשבילך!  אלה רק חלק מהספקות שאנו במשרד געש חקירות מאששים עבור לקוחותינו. אנו מאמינים שלכל אדם יש את הזכות לדעת את האמת וליהנות מחיים ללא טרדות וספקות בנוגע לאנשים הקרובים אליו ביותר.

תוכן עניינים

צריך לדעת להקשיב, גם לדברים שלא נאמרים!

אי אמון וחשדות מלווים באי שקט תמידי וקושי לנהל את שגרת היום יום. פעמים רבות חששות אלה מתבררות כנכונות, אזי תוכלו להתיר ספקות ולבצע מהלכים שונים כמו פרידה, פירוק שותפות או במקרה של עובד המועל בכספים לפטרו. חוקר פרטי הוא האיש עליו תוכלו לסמוך ברגע האמת. תפקידו לחשוף מידע על גורם מסוים, בעזרת מעקבים דיסקרטיים, ציוד טכנולוגי כמו מצלמות ובעיקר ראש יצירתי.

מתי לפנות לחוקר פרטי?

האדם הוא יצור חברתי מטבעו. אין פלא אם כן, שאנו רוקמים מגוון רחב של מערכות יחסים בכל סביבה בה אנו נמצאים:

עובדים, בני זוג, משפחה, מנהלים, מכרים וחברים, שלרוב אינם גלויים איתנו לחלוטין, ואף ניתן לומר שמסתירים מפנינו דברים רבים.

1. בדיקת רקע לביסוס אמון

במקרים רבים, לפני שאנחנו מכניסים אדם חדש לסביבתינו הקרובה, נרצה לוודא ולבדוק שהוא ראוי להיות בה, ושלא צפויות לנו מגוון הפתעות הכרוחות בכך.
כך למשל: לפני נישואין, נרצה לבדוק את הרקע של בן הזוג, את המטען שהוא מביא איתו, לוודא שאינו בוגד ומנהל רומן נוסף ושהוא הבן אדם שהוא מספר שהוא. לחלופין, לפני גיוס של עובד בכיר למשרה ניהולית עם הרבה אחריות וסמכויות, נרצה לבדוק שהאדם ישר, שלא ינצל את סמכויותיו לרעה, שאין לו כוונות זדוניות או רצון (ויכולת) לגנוב מהעסק ולרמות אותנו.

2. חקירה בעת משבר

לצערנו במהלך החיים אנו נפגשים עם משברים שונים, כך למשל כאשר מערכת היחסים שלנו עם אדם קרוב עולה על שרטון, אנו מוצאים את עצמינו מול מגוון רחב של השלכות שלא צפינו, עמן אנו צריכים להתמודד, איתור עובד שסרח, איתור נכסים של בעל חוב, בדיקה של בני / בנות זוג בוגדים וכד'

בכל מקרה בחיינו שאנו רוצים לגלות מעבר למה שאנחנו יודעים, ומעבר לכך, לספק תמונות, הקלטות, סרטונים והוכחות להתנהלות בעייתית, רצוי שנפנה למשרד חקירות, המתמחה בנישה הרלוונטית.

מתי ניתן לוותר על שירותיו של חוקר פרטי

כאשר כל המידע הרלוונטי נמצא בידכם, כולל הוכחות, ואין לכם שאלות פתוחות, חוקר פרטי, טוב ככל שיהיה, לא יוכל לסייע לכם. תפקיד החוקר הפרטי הוא לספק לכם מידע חדש ורלוונטי, ולתת מענה לשאלות שאתם שואלים את עצמכם ולא יודעים לענות עליהם. אם אין כאלה, חוקר פרטי לא יוכל לעזור. בכל מקרה אחר, בו אתם מחפשים לגלות מידע, לבצע מעקבים וליצור תיעוד חד משמעי, פנו לחוקר פרטי המתמחה בתחום הרלוונטי, לשיחת ייעוץ ואסטרטגיה, בה יפרוש בפניכם את האפשרויות הרלוונטיות ואת הכלים והיכולות שיעמיד לרשותכם על מנת להשיג את היעדים.

חוקר פרטי זמין 24/7 למקרי חירום

לכל נושא, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפון 050-5796679 / להשאיר פרטים

אילו שירותים אתם נותנים

אנו מבצעים מגוון חקירות פרטיות עבור לקוחותינו, ולאורך השנים צברנו ניסיון רב בשלל נושאים, בין השאר תמצאו אצלנו את החוקרים הפרטיים הבאים: 

  • חוקר פרטי לבגידה – לחשיפת מקרי בגידות בין בני זוג על ידי מעקבים ותצפיות.
  • חוקר פרטי לגירושין – לאיסוף מידע לתיק הגירושין.
  • חוקר פרטי לכלכלית – מיועד לבני זוג בהליך גירושין או לסקטור העסקי, מי שרוצה לקבל מידע כלכלי. 
  • חוקר פרטי לאיסוף מודיעין עסקי –לצורך השגת מידע עסקי על שותפים/מתחרים וכו'.
  • חוקר פרטי המבצע מעקבים ותצפיות – לצורך מעקב אחרי עובדים, חשיפת מדליפי מידע עסקי או מעקב אחרי מטפלים.
  • חוקר פרטי לחקירת נוער – מעקב אחרי נוער, איסוף וחשיפת ראיות.
  • חוקר פרטי המתמחה בהתקנת מצלמות נסתרות וגלויות – בבית ובעסק לצורך חשיפת התעללויות או מעילות ונזקים.

היכן אתם נותנים שירות

מתוך החזון שלנו להגיע למיצוי האמת, קל לראות שהמיקום אינו פקטור עבורנו, געש מציעה לכם חוקר פרטי שיגיע לכל נקודה בארץ, ויספק לכם מענה לכל השאלות שלכם.

באזור המרכז:

תל אביב/יפו, רמת גן, ראשון לציון, פתח תקווה.

באזור השרון:

רעננה, כפר סבא, הרצליה, נתניה, טייבה, עמק חפר.

באזור הדרום:

באר שבע, להבים, רהט, עוטף עזה ואילת.

 

באזור הצפון:

חיפה, חדרה, כרמיאל, צפת, מטולה, רמת הגולן.

ובכל מקום אחר, זמינים עבורך 24/7 בכל יעד שתבחר.

חוקר פרטי מחיר

שאלת השאלות – המחיר.

ישנם גורמים רבים המשפיעים על מחיר החקירה. בין השאר: כמות השעות הנדרשת לה (תוצאה ישירה של מורכבות החקירה), והמוניטין של צוות החוקרים.

אין ספק שכל הערכה שתיעשה בלי לבחון את התיק הספציפי תהיה לא מדויקת כלל, אך כדי לתת תחושה והערכה של המחירים, וכדי לסתור את המיתוס שמדובר בשירות פרימיום שרק עשירים יכולים ליהנות ממנו, כתבנו מאמר בנושא: כמה עולה חוקר פרטי?.

לחלופין, תוכלו ליצור איתנו קשר ישירות ולקבל הצעת מחיר המבוססת על התיק הספציפי שלכם.

אילו ראיות קבילות בבית המשפט

הניסיון הרב שלנו בתיקים שמגיעים לבית המשפט, מעבר לאתיקה הבסיסית העומדת בראש מעיינינו הופך את הראיות והדוחות שאנחנו מספקים לקבילים. הווה אומר – תוכלו להציג את הראיות בבית המשפט ולמנף אותן לטובתכם, זאת משום שאנו עומדים בדרישות המקיפות של החוק בכל הנוגע לאיסוף ראיות. לפניכם תרשים קצר המפרט את הדרך בה בוחנים אם ראייה כשרה או לא.

תרשים ראיות שמותר לחוקר פרטי לאסוף - ראיות קבילות בבית המשפט

יש הרבה חוקרים פרטיים בחוץ, למה לבחור בגעש?

ליווי אישי והתאמת אופי המעקב

אנו במשרד געש חקירות מתאימים לכל לקוח את השירות המתאים לו באופן אישי. תחילה אנו מעניקים ייעוץ מקצועי שמטרתו להבין את החשד שנוצר, וכמובן להיות הגורם המרגיע בעת קרות המקרה. לאחר התאמת השירות, אנו מבצעים מעקבים בשיטות ייחודית המאפשרות הגעה לתוצאות מהימנות בדרך המהירה ביותר. תהליך המעקב נעשה בדיסקרטיות מלאה, תוך עדכון הלקוח בהתקדמות החקירה ועד לסיום הטיפול בתיק.

ניסיון עשיר

אייל אלייזה, החוקר הפרטי המוביל את המשרד, הוא מהשועלים הוותיקים בתחום, באמתחתו עשרות שנות ניסיון, ומגוון שיטות חקירה יצירתיות המאפשרות לו להצליח לפצח כל מקרה.
 

דיסקרטיות

הערך המוביל בחזון של געש – הסודיות. במקצוע בו אנו עוסקים, ובתיקים הרגישים בהם אנו נתקלים מדיי יום, הדיסקרטיות היא ערך עליון. בכל התהליך, כבר מהשיחה הראשונה, אתם יכולים לצפות לדיסקרטיות מוחלטת, זו גם הסיבה שלא תמצאו אצלנו באתר המלצות, או סיפורי מקרה (גם לא בשמות בדויים, או אותיות) דיסקרטיות מוחלטת זו דיסקרטיות מוחלטת.

אנו מזמינים אתכם לשיחת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות, במטרה לבנות עבורכם תמהיל עבודה מסודר ולהתאים לכם את השירות המדויק, תוך הסתכלות על כל התמונה המלאה. משרדנו פועל עם רישיון בתחום מטעם משרד המשפטים, כאשר כל חוקר פרטי הוא בעל הסמכה בתחום.

לייעוץ מקצועי ואישי עם חוקר פרטי, התקשרו אלינועכשיו! 050-5796679

שאלות נפוצות על חוקר פרטי

צוות החוקרים בגעש חקירות, מתמחים במגוון תחומים.
כל חוקר פרטי עוסק אך ורק בתחומים בהם צבר ניסיון וידע רב. בין שאר התחומים תוכלו למצוא: חקירות אישות, חקירות כלכליות,  מודיעין עסקי, מעקבים ותצפיות, ציוד טכני.

במידה ואתם מחפשים חוקר פרטי, בכל תחום, אנחנו ללא ספק הכתובת.

געש חקירות גאה לתת שירות בכל הארץ מתוך תחושת שליחות ושוויון. אנו מטפלים במגוון לקוחו בארץ, בחו״ל וכן ישראלים השוהים בחו"ל וזקוקים לחקירה בארץ, זה סימן עבורנו לאמון הרב שלקוחותינו רוכשים, ותעודת כבוד.  

לעלות החקירה, ישנם המון משתנים. המחירים תלויים בסוג החקירה ובפקטורים שונים של תיקי החקירה הספציפיים.

לעתים קרובות, פעולותיו של חוקר פרטי יחסכו לכם כסף רב או יצמצמו נזקים והפסדים כבדים שאתם סופגים. הוצאה בגין חוקר פרטי, מוכרת במס. כך שהשקעה בחוקר פרטי  במקרים רבים צפויה להשתלם מאוד. תוכלו לקרוא עוד על העלויות באתר או לפנות כדי לקבל הצעת מחיר מותאמת.

אנו מוקפים באנשים וסיטואציות שונות. היכן שיש אנשים, קורים דברים.

עובדים, בני זוג, משפחה, מנהלים, מכרים וחברים, שלרוב אינם גלויים איתנו לחלוטין ולפעמים מסתירים מפנינו דבר מה.

ברגע שעולה חשד שמשהו לא תקין קורה, (בגידה, גניבות, התעללות וכד'), מומלץ לפנות למשרד חקירות.

קשה ללמד את כל התורה על רגל אחת. לגעש שני עשורים של ניסיון ובכל יום אנו לומדים דברים חדשים – טכניקות חקירה חדשות, אמצעי בילוש חדשים וטכנולוגיות חדשות המשמשות למעקבים ולהשגת מידע.  

חוקר פרטי מורשה רשאי לאסוף מידע בצורה חוקית. ככל והראיה הושגה כדין, ניתן להשתמש בה. זו אחת הסיבות לחשיבות של בחירת משרד חקירות המחזיק ברישיון ובחוקר פרטי המכיר היטב את דיני הראיות ואת שיטות החקירה המותרות.  

כדאי לקרוא

האזנות וציתותים

התגוננות טכנולוגית

טכנולוגיה היא דבר נהדר; כל חידוש טכנולוגי משפר את חיינו ומאפשר לנו לעשות דברים נפלאים. אפשר לדבר הרבה על היתרונות של הטכנולוגיה בכל תחומי החיים.

קרא עוד »
חקירה פרטית

השגת ראיות לתביעה

הצורך בראיות בבית המשפט הוא מובן מאליו. בניגוד לדיבייט, המחלוקות המשפטיות סבות פעמים רבות סביב נושאים עובדתיים: קרה או לא קרה ואיך קרה. כשכל צד

קרא עוד »
דילוג לתוכן