חקירת בגידה / חקירת גירושין

געש חקירות

אם יש ספק - אין ספק
90% מהחשדות - מוצדקים

אשתך נעדרת באופן חשוד מהבית?

בעלך מקבל שיחות טלפון מיסתוריות ו-SMS בשעות מוזרות?

מרגישים שבן הזוג מתנהג מוזר לאחרונה ורוצים לדעת מה הסיבה?

כיצד אתם בוחרים לחיות?

געש חקירות – לשים קץ לחשדות ולהגיע לאמת, בצורה דיסקרטית ומקצועית.

תוכן עניינים

החשד לבגידה של בן הזוג, יכול להתחיל מדברים פשוטים. את פתאום שמה לב, שבן הזוג לאחרונה עובד, עד שעות מאוחרות וצמוד לנייד באובססיביות.

אתה שם לב, שבת הזוג, מטפחת את עצמה באובססיביות ומרגיש בריחוק פתאומי מצידה.

החיים עם החשד שבן הזוג בוגד בך, בלתי נסבלים והרסניים למערכת זוגית ומשפחתית. חשיפת האמת, גם אם היא כואבת, מביאה לרוב לשחרור והקלה ממצב נוראי של חוסר וודאות – לעיתים, האמת מראה שהחשדות היו לשווא וכל מה שחששת ממנו הוכח כלא נכון.

 חקירת בגידה / חקירת גירושין בגעש חקירות.

חקירות אישות – הוא אחד התחומים הקשים והמורכבים ביותר בתחום החקירות, מצריך ניסיון רב, מיומנות ולא מעט רגישות.

לקוח הפונה אלינו עם חשד לבגידה מצד בן או בת הזוג, זוכה לליווי צמוד לאורך כל שלבי החקירה, החל מאיסוף רקע ומידע חשוב לחקירה ועד לעדכונים שוטפים במהלכה.

חקירת בגידה / חקירת גירושין, מתבצעת באופן יסודי ביותר, עם דגש על מקצוענות ללא פשרות ודיסקרטיות מוחלטת. החוקרים הפרטיים שלנו, המבצעים חקירות ומעקבים, אחרי בני זוג החשודים בבגידה, לוקחים בחשבון את התוצאות הקשות של גילוי הרומן, ונוקטים במירב אמצעי הזהירות על מנת שלא להיחשף.

במהלך חקירת בגידה, אנו משתמשים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום החקירות היום, על מנת לבצע מעקבים דיסקרטיים ואפקטיביים, כאלה שרק חוקר פרטי לבגידה מנוסה מספיק בהפעלתם.

אמצעי החקירה המרכזי במקרה של חשד לבגידה הוא מעקב.

לנו בגעש, הידע והיכולת להשתמש באמצעי מעקב מיוחדים כמו:

 • מצלמות וידאו נסתרות לסוגיהן
 • מכשירי הקלטה נסתרים
 • ועוד…

כל זאת על ידי טובי החוקרים, העובדים בצוותים משולבים, מצויידים בניסיון עשיר וציוד משוכלל, על מנת להשיג ראיות מצולמות וברורות.

נמצא בהליכי גירושין ומעוניין לחשוף בגידה של בת הזוג?

מתגרשת וחוששת שבעלך מסתיר ממך רכוש וכספים?

זקוקים לראיות כדי לבנות תיק גירושין אפקטיבי?

געש חקירות – נאסוף עבורך את המידע וההוכחות שיסייעו לך לבנות תיק גירושין יסודי ואפקטיבי

למה לשכור חוקר פרטי בתיק גירושין?

לעיתים, בתיק גירושין או במקרה של סרבנות גט, אנחנו צריכים לחשוף ולהוכיח מידע שרק חוקר פרטי, יכול לחשוף במסגרת תפקידו.

לרשותו של חוקר פרטי אמצעים רבים ומגוונים, להשגת המידע, לו אנו זקוקים כמו:

 • גישה וידע, להגיע למקומות, שאינם ידועים לציבור הרחב.
 • השגת ראיות להוכחת מצב ויכולת כלכלית.
 • אמצעי מעקב להוכחת בגידה.
 • איסוף מידע המוכיח אי כשירות הורה.
 • ידע וניסיון לאיתור הונאה, המתבצעת על ידי בן הזוג.

חקירת בגידה / חקירת גירושין בגעש – נסייע לך לבנות תיק גירושין אפקטיבי.

כמשרד חקירות המתמחה בחקירות גירושים ובניהול חקירות כלכליות, נבצע עבורך את עבודת החקירה, הנדרשת בתיק הגירושין.

 • במקרה של עילה לגירושין, נאסוף עבורך באמצעות חוקר פרטי מיומן, את המידע הדרוש לך, להוכיח יכולת כלכלית של בן הזוג, בגידה של בן זוג – במידה והתרחשה, רכוש שהוסתר ממך או כספים ש"נעלמו".
 • בנושא משמורת, נשיג עבורך ראיות לאי כשירות בן הזוג כהורה – במידה וקיימת, או הוכחות לתנאי חיים, בלתי ראויים לילדים – כל זאת נתעד באמצעות מצלמות נסתרות משוכללות ומעקבים דיסקרטיים ומקצועיים.
 • במידה וחתמת על הסכם גירושין לא הוגן ותרצה להציג בפני בית המשפט ראיות המוכיחות זאת, נעמיד לרשותך חוקר פרטי המתמחה בנושא, שיסייע לך לאסוף את המידע הדרוש, על מנת לשנות את ההסכם.

בכל תיק גירושין, אנו בגעש מפעילים שני חוקרים לפחות, בעלי ניסיון רב ואמצעים מהמשוכללים ביותר, הקיימים כיום בשוק החקירות האזרחי.

משרד חקירות געש, פועל כחוק וברישיון משרד המשפטים. הראיות אותן אנו אוספים עבורך, קבילות בבית המשפט.

אנו נמצאים בקשר מתמיד ואישי עם הלקוח. מגנים עליו בכך, שאנו לא מבצעים פעולות, אשר עוברות על החוק.

אל תיתן לחשד לאכול אותך מבפנים ולהרוס את משפחתך.

באמצעים מתקדמים, עם ניסיון רב ומקצוענות ללא פשרות, נחשוף עבורך, כל מידע ונסייע לך להשיג כל הוכחה.

אנחנו מתחייבים לסודיות מלאה וזמינים עבורך 24 שעות ביממה.

פנה אלינו עכשיו: 050-5796679

חקירת בגידה / חקירת גירושין

מזה זמן רב שהחשדות בבן/ בת הזוג מציפים אתכם, וכל הזמן הזה אתם מתענים בספקות. והשאלה הטורדנית "אני קנאי מדיי? זה רק נדמה לי?" שובב ושוב עולה
חוקר פרטי מוסמך ומנוסה בתחום של חקירת בגידות יכול לעזור לך לאמת או להפריך את החשד.

כאשר בן זוג מגיע למשרדנו והוא מבקש כי נבצע חקירה פרטית, בדר"כ זה כתוצאה מחשד שהתעורר, כראיה שנמצאה או אינטואיציה שברוב המקרים מוכיחה עצמה. חוקר פרטי בתחום הבגידות מתעד את הטעויות שאנשים עושים, באמצעות מעקבים ושימוש בציוד ריגול מסוגים שונים על מנת לספק מידע לכאן או לכאן.

 

אודות געש חקירות

משרד געש חקירות פרטיות פתרונות מתמחה בחקירות אישות. צוות החוקרים הפרטיים מיומן ומנוסה. כמובן, שלכל חוקר פרטי במשרד יש רישיון מטעם משרד המשפטים.

איפה הגבול?

סוגי בגידות

בגידה וירטואלית

הקמת עסק בעשר אצבעות, השקעת וסיכנת זמן וכסף, עד שהגעת להצלחה המיוחלת, אממה, הגנבים רוצים לחגוג עליך!
גניבה ממפעלים וממחסנים הפכה זה מכבר למכת מדינה. בין אם זו פריצה מתוכננת בה נגנבת כמות גדולה של סחורה וציוד יקרים, או או טפטוף מתמשך של סחורה החוצה, בעיקר בזכות שיתוף פעולה עם מישהו מצוות העובדים.

חושדת שבעלך מנהל קשר רומנטי מהצד?

חקירה פרטית בחשד לבגידה היא חקירה מהסוג הרגיש ביותר שקיים.החשד מערב רגשות רבים ומבלבלים, פחד שחשד מוטעה יביא לתום הקשר, ובמקביל עלינו לשמור על קור רוח ואיפוק שיאפשרו לנו להתנהל נכון בעתיד בערכאות המשפטיות.

בגידה/ רומן ממושך

חוקר פרטי יכול לספק לך תשובות על כל השאלות, ולאמת חשדות שמתעוררים אצלך בקשר להתנהלות לא תקינה של הילד ולעזור לך לשמור עליו בתלם.

בגידה חד- פעמית – "סטוץ"

מעצם היותינו הורים, אנו מחוייבים לטפל בכל חשד הכי קטן בנוגע לביטחון של הילדים שלנו. באמצעות מצלמה נסתרת, מעקבים והאזנות אחר גננות ומטפלות של ילדים ותינוקות. בבית הפרטי, בגן או במעון, נוכל לוודא שהן אינן מכות את הילדים ופוגעות בחסרי הישע.

שאלות על חקירת בגידה / חקירת גירושין

חקירה בגידה / חקירת גירושין נדרשת לשלל נושאים: להוכיח ולחשוף בגידות, לבדוק שלא מתבצעת העלמת נכסים שהיו אמורים לחלוק עמכם, לחשוף מידע רלוונטי לתיק הגירושין, להוכיח אותו בבית המשפט ועוד.

חקירת בגידה / חקירת גירושין, משתנה בין אחת לשנייה, העלות תלויה בעיקר בכמות שעות המעקב הנדרשות לחקירה אך לא רק. תוכלו למצוא את מכלול הפרמטרים המשפיעים על עלות החקירות באתר ולקבל מושג כללי לגבי מחיר החקירה הדרושה לכם. בשיחת ייעוץ חינמית, תקבלו מידע מדויק לגבי לעלות החקירה וכן נייעץ לכם כיצד לנהוג בתקופה קשה זו.

אנו מבצעים חקירת בגידה / חקירת גירושין הכוללים מעקבים צמודים בכל מקום בארץ. בין אם החקירה עתידה להתנהל בדרום, בצפון, במרכז ואף אם תזלוג לחו״ל. נשמח לסייע לכם בחשיפת והוכחת בגידה וכן בחקירות שונות לתיק הגירושין.

רצוי לפנות לחוקר פרטי, כבר בשלבים הראשונים, שיש חשד לבגידה, על מנת שיהיה קל יותר לתעד. במידה ואינכם בטוחים כי יש לכם צורך בחקירה, תוכלו לפנות אלינו לשיחת ייעוץ (בחינם) בה נבחן את המקרה שלכם ונראה האם החשד שלכם מוצדק או מופרך?

כדאי לקרוא

דילוג לתוכן