משרד חקירות

אם יש ספק - אין ספק

לחשוד זה לא מספיק

יש לך חשד במישהו? משהו לא תקין בעסק? חקירה סמויה ע״י משרד חקירות מוביל תאפשר לך להגיע לאמת.

חשדות טורדניים מציפים אותנו בחיי היום יום – החל מחשד שבני הזוג מנהלים קשר רומנטי מהצד, דרך חשד לפגיעה בתינוק בגן או אצל המטפלת ועד חשד להתנהלות לא תקינה של העובדים בעסק שבבעלותנו. החשדות האלו במקרה הטוב מתגלים כשגויים – ואז הם סתם הטרידו את מנוחתנו, אבל האם יש בהם ממש? איך שלא נסתכל על זה, רצוי שנדע את האמת בהקדם. אם נדע את האמת נדע איך לפעול.

במידה ונשכור משרד חקירות לבירור העניין, ונגלה שהחשדות חסרי שחר, אלו הן בשורות טובות. נוכל להמשיך בשגרת חיינו ולקבל בחזרה את השקט הנפשי שלנו. 

התרחיש השני הוא שהחוקרים יאוששו את חשדותינו, בין אם אלו בני הזוג הבוגדים או העובד שמועל בכספי העסק. זה לא מצב נעים ולא מה שאנו מייחלים לו, אך זה יאפשר לנו לנקוט בצעדים הנכונים. זה יאפשר לנו למנוע בעיות ולטפל בבעיות כשהן עוד קטנות ולפני שהן הופכות לתופעה נרחבת עם נזק עצום לחיינו.

חוקר פרטי מיומן יאפשר לכם לאמת או להפריך את חשדותיכם ובהתאם, לישון בראש שקט או להשיג מידע מפליל שיאפשר לכם להתנהל בחכמה.

תוכן עניינים

איפה הגבול?

סיבות נפוצות שבגללן פונים למשרד חקירות

חושש שעובד גונב ממך?

הקמת עסק בעשר אצבעות, השקעת וסיכנת זמן וכסף, עד שהגעת להצלחה המיוחלת, אממה, הגנבים רוצים לחגוג עליך!
גניבה ממפעלים וממחסנים הפכה זה מכבר למכת מדינה. בין אם זו פריצה מתוכננת בה נגנבת כמות גדולה של סחורה וציוד יקרים, או טפטוף מתמשך של סחורה החוצה, בעיקר בזכות שיתוף פעולה עם מישהו מצוות העובדים.

חושדים שבני הזוג מנהלים קשר רומנטי?

חקירה פרטית בחשד לבגידה היא חקירה מהסוג הרגיש ביותר שקיים. החשד מערב רגשות רבים ומבלבלים, פחד שחשד מוטעה יביא לתום הקשר, ובמקביל עליכם לשמור על קור רוח ואיפוק שיאפשרו לכם להתנהל נכון בעתיד בערכאות המשפטיות.

רוצה לדעת מה הילד שלך עושה בבילוי עם החבר’ה?

חוקר פרטי יכול לספק לך תשובות על כל השאלות, ולאמת חשדות שמתעוררים אצלך בקשר להתנהלות לא תקינה של הילד ולעזור לך לשמור עליו בתלם.

לא סומכים לחלוטין על המטפלת / גננת?

מעצם היותינו הורים, אנו מחוייבים לטפל בכל חשד הכי קטן בנוגע לביטחון של ילדינו. באמצעות מצלמה נסתרת, מעקבים ופעולות נוספות אחר גננות ומטפלות, בבית הפרטי ובגן, נוכל לוודא שהן אינן פוגעות בילדים בשום צורה.

ועוד ועוד...זה הזמן לפנות למשרד חקירות!

ניהול חקירות סמויות

כאשר יש לנו חשד כלשהו, האינסטינקטים הטבעיים שלנו עלולים לדחוף אותנו לבצע טעויות אשר יפגעו אך ורק באינטרסים שלנו. בין אם גונבים את כספנו, או בין אם יש כאן כעס הנובע ממקום רגשי כמו במקרה של בני זוג בוגדים, איננו חושבים בצורה שקולה. עירוב הרגשות והאגו עלול לגרום לנו לעשות טעויות שלא ישרתו אותנו ויפגעו בנו יותר. גם אם אנחנו נסערים, חשוב שננהג בתבונה ונפקיד את העבודה בידיו של חוקר פרטי.

חוקר פרטי מוסמך ומנוסה יודע כיצד להגיע לחקר האמת בקור רוח, כלומר מבלי לערב רגשות ומבלי לעשות טעויות. אם למשל מדובר בבני זוג המנהלים רומן מאחורי גבינו, עם כל הקושי הרגשי של זה מוטב לשתוק. עימות בנושא מול בני הזוג, יכול רק להזיק. עלינו לחשב את צעדינו וכדאי גם להתייעץ עם עורך דין. גם אם אתם יודעים בוודאות כי התקיימה בגידה, גנבה, מעילה בכספים או כל בעיה אחרת מוטב להעמיד פני תמים ולאפשר לחוקר הפרטי לאסוף את הראיות המתאימות.

אם תתעמתו עם החשוד בטרם עת תוכלו לגרום להעלמת ראיות ובמקרים מסוימים דברים עלולים לגלוש למקומות לא טובים.

מתי לפנות למשרד חקירות?

משרד חקירות מעניק סוגים שונים של שירותים ויתכנו סיבות שונות מדוע נרצה לפנות לשירותיו של משרד חקירות. אך ניתן לחלק את סוגי העבודות למניעה, הוכחות וחיפוש מידע.

  • מניעה – מניעה היא תמיד האסטרטגיה הטובה ביותר וחוקר פרטי יכול מאוד לעזור לנו במניעה. למשל לפני שאנחנו מכניסים אדם חדש לסביבתנו הקרובה, על מנת לוודא שהוא לא מביא איתו מטען שלילי, למשל, לפני נישואין, או לפני גיוס של עובד בכיר. באמצעות משרד חקירות ניתן לגלות מניעים נסתרים או כל מיני דברים שהוסתרו מאיתנו. לא אחת נתקלנו בגברים שהתחזו לבעלי הון על מנת להונות נשים תוך כדי משחק ברגשותיהן; אנשים שהתחזו לאנשי עסקים המעוניינים לבצע השקעות, אך למעשה רק חיפשו לעקוץ ולגנוב את כספכם. לפני שאתם נותנים אמון באדם חדש, תוכלו להיעזר במשרד חקירות על מנת לערוך בדיקת רקע ולגלות את האמת. עדיף לגלות היום ולא מחר, כך תמנע מכם הרבה מאוד עגמת נפש ו/או נזק כלכלי.
  • השגת הוכחות וראיות משפטיות – במקרים רבים אנו יודעים שמתרחשים דברים שלא אמורים להתרחש. למשל אם אחד המנהלים בעסק גונב או משהו בסגנון. אנו לא חיים במערב הפרוע והדברים צריכים להתנהל כחוק. בסופו של דבר תצטרכו להוכיח את הדברים בבית המשפט והשופט לא יכול להסתמך על המילה שלכם ללא הוכחות. מסיבה זו מקובל מאוד לעבוד עם חוקר פרטי במקביל למאבקים משפטיים. החוקר הפרטי יכול להציג ראיות שיסייעו לכם בהליכים המשפטיים, זאת בתנאי שמדובר במשרד חקירות הפועל כחוק ויודע אילו ראיות הן קבילות בבתי המשפט.
  • חיפוש מידע – במקרים רבים אנו נזקקים לחיפוש מידע על אנשים או נכסים. זה יכול להיות קשור למניעה והשגת ראיות משפטיות, זה יכול להיות גם נושא בפני עצמו, כמו למשל איתור אדם יקר שנעלמו עקבותיו. חוקר פרטי יכול לעזור לכם בחיפוש ואיתור מידע על אנשים ועל נכסים. למשל מסורבת גט שבעלה מסתתר ורוצה לדעת היכן הוא נמצא, או בעל המעלים נכסים לקראת משפט גירושין. חוקר פרטי מכיר את כל השיטות באמצעותן ניתן לאתר מידע ואנשים.
  • סיכול ישנם מקרים בהם אנשים מפעילים כנגדכם אמצעי ריגול. אנו מדברים במיוחד על ריגול עסקי. לצערנו הרב ישנם מקרים של תחרות לא הוגנת ואיסוף מידע בשיטות לא חוקיות. מכיוון שחוקרים פרטיים מיומנים היטב בטכניקות לציתות, מעקב וגילוי מידע, הם יכולים להעניק לכם שירותים לסיכול ריגול וגנבת מידע עסקי.

כפי שהבנתם ישנם מקרים רבים בהם נפנה למשרדי חקירות – כאשר מערכת היחסים שלנו עם אדם קרוב עולה על שרטון, נרצה לגלות מי גונב לנו מהעסק, לאתר נכסים של בעל חוב, לחשוף בגידה בנו וכד' בכל מקרה בחיינו שאנו רוצים לגלות מעבר למה שאנחנו יודעים, נפנה למשרד חקירות עם ניסיון בתחום.

משרד חקירות מומלץ

חקירות פרטיות אינן משחק ילדים בסגנון שוטרים וגנבים, הן מתבצעות על פי חוק ואתיקה מקצועית ויש להן השלכות מרחיקות לכת. בחירת משרד חקירות היא לא כמו בחירת נהג באובר או כל החלטה אחרת שניתן לקבל בקלות דעת. אנו פונים למשרדי חקירות בנושאים אישים או עסקיים חשובים מאוד והתוצאות יכולות להכריע גורלות.

בישראל קיימים משרדי חקירות רבים העוסקים בתחום החקירות הפרטיות, לפני שאתם פונים למשרד חקירות עליכם לוודא שהמשרד אליו פניתם הוא בעל רישיון לניהול משרד חקירות ומעסיק חוקרים פרטיים עם רישיון ממשרד המשפטים. זהו הדבר הבסיסי ביותר שעליכם לעשות. אינכם יכולים להקל ראש בנושא ולהגיד ”זו בעיה של החוקר ולא שלי“; בסופו של דבר חוקר שאינו מתנהל לפי החוק מעמיד בסיכון משפטי גם את שולחו.

משרד חקירות מורשה

כל נושא החקירות הפרטיות בישראל מוסדר באמצעות חוק חוקרים פרטיים ושרותי שמירה, תשל“ב-1972. על מנת לקבל רישיון לחקירות פרטיות יש להתמחות במשך 3 שנים במשרד חקירות ותחת פיקוחו של מנהל המשרד ובנוסף לעבור מבחן. על מנת לקבל רישיון חוקי לניהול משרד חקירות צריך ותק של 5 שנים לפחות בעבודה כחוקר פרטי. לאחר מכן ניתן לבקש רישיון לניהול משרד חקירות מהוועדה לרישוי חוקרים פרטיים במשרד המשפטים ורק לאחר שהוועדה תבחן ותאשר את הבקשה, מקבלים רישיון.

משרד חקירות געש

געש חקירות ושירותי מידע, היינו משרד חקירות פרטי הפועל ברישיון משרד המשפטים לעסוק בחקירות פרטיות. כל החוקרים הפרטיים המועסקים במשרדינו הינם בעלי רישיון לעסוק בחקירות מטעם משרד המשפטים. אנו מקפידים על כל כללי האתיקה המקצועית, הרגישות הדרושה ומעניקים שירות דיסקרטי. כל פעולות החקירה המבוצעות על ידינו מבוצעות במסגרת החוק!

משרד חקירות זמין 24/7 למקרי חירום בכל נקודה בארץ

לכל נושא, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפון 050-5796679 / להשאיר פרטים

השירותים שאנו נותנים:

געש חקירות, מתמחים בתחומים שונים, כמו:

• חקירות פרטיות – חקירת אישות, חקירת בגידה, חשד לפלילים וחקירה כלכלית.

• גירושין – איסוף מידע רלוונטי לקראת ותוך כדי הליך הגירושין, למשל ראיות לקיום בגידה של בני הזוג,  איתור נכסים שהוסתרו מכם,

                    הוכחה להתנהלות בעייתית בעבר ומציאת מידע שיסייע לכם למקסם את הישגיכם במו"מ, בגישור, או במשפט..

• מודיעין עסקי – השגת מידע עסקי.

• מעקבים ותצפיות– בגידה, מעקב אחרי עובדים, מעקב אחרי מטפלת.

• נוער – מעקב אחרי נוער ואיסוף ראיות, במקרה של חשד לחברה והשפעה רעה.

• מצלמה נסתרת – התקנת מצלמות נסתרות וגלויות- בבית ובעסק.

• ציוד מעקב – מצלמות נסתרות , מכשירי הקלטה.

• האזנות סתר – איתור וחשיפת האזנות סתר בבית ובעסק.

• אבטחה סמויה – הגנה מפני גורמי פשיעה או גורם מזיק.

• חוקר פרטי – על פי צורך הלקוח ובמגוון תחומים.

מטרת החקירה היא להגיע לגילוי האמת ולא לעשות את רצון הלקוח. אנו נעזרים באמצעים טכנולוגים, על פי החוק, לגילוי האמת. לכל חוקר פרטי, הפועל מטעמנו, רישיון ממשרד המשפטים.

האם בית המשפט יקבל ראיות שהושגו ע"י משרד חקירות?

משרד חקירות מקצועי, ישמור ויקפיד על חשיבות וחוקיות איסוף הראיות. למשל בתחום של התקנת מצלמות – לא ניתן להתקין מצלמה נסתרת,  בחדר שינה ולכן איסוף ראיות ממקום זה יהיה לא קביל ולכן מיותר לחלוטין בהליך משפטי ואף יכול לשמש לרעתכם.

משרד חקירות מקצועי יידע בדיוק איך לאסוף את הראיות כך שגם החקירה עצמה לא תיפגע וגם כל החומר שייאסף יהיה קביל וחוקי. משרד חקירות אמין ויסודי גם שומר עליכם – להישאר בצד הנכון של החוק.

באמצעים מתקדמים, ניסיון רב ומקצוענות ללא פשרות, נחשוף עבורכם כל מידע ונסייע לכם להשיג כל הוכחה.

 

החוק קובע קריטריונים ברורים לפסילת ראייה. לצורך הנוחות הכנו תרשים הממחיש בדיוק אילו ראיות בית המשפט יפסול ואיזה הוא דווקא יקבל. בחירה במשרד חקירות איכותי תבטיח שהראיות שישיג יוכלו לשמש אתכם נאמנה בבית המשפט.

תרשים ראיות שמותר לחוקר פרטי לאסוף - ראיות קבילות בבית המשפט
מימין: ראיות של משרד חקירות שבית המשפט יקבל.

איזורי פעילות

געש חקירות מספק שירותים בפרישה ארצית, אנו מאמינים שבכל מקום שתהיו מגיע לכם לדעת את האמת ולחיות ללא ספקות, דאגות וחששות. זה כולל בין השאר את:

אזור המרכז:

תל אביב, רמת גן, ראשון לציון, פתח תקווה.

אזור השרון:

רעננה, כפר סבא, הרצליה, נתניה, עמק חפר.

אזור הדרום:

באר שבע, להבים, רהט, עוטף עזה  ואילת.

אזור הצפון:

חיפה, חדרה, כרמיאל, צפת, מטולה, רמת הגולן.

ובכל מקום אחר, זמינים עבורך 24/7 בכל יעד שתבחר.

אנחנו מתחייבים לסודיות מלאה וזמינים עבורך 24 שעות ביממה.

פנה אלינו עכשיו: 050-5796679

שאלות נפוצות על משרד געש חקירות

המשרד עוסק במגוון רחב של תחומים, כגון: חקירות אישות, מעקבים ותצפיות, חקירות כלכליות, מודיעין עסקי, ציוד טכני ועוד. געש חקירות זו הכתובת שלך לכל תחום המצריך חקירה.

געש חקירות מבצעים חקירות ומעקבים סמויים היכן שצריך, בכל מקום בארץ. לצד זאת, אנו מטפלים במגוון לקוחות מחו"ל הזקוקים לשירותי חקירות בארץ.

מחיר החקירה תלוי באינספור משתנים המתבססים בעיקר על סוג החקירה, מורכבות החקירה, כמות שעות המעקב וק״מ שהיא מצריכה. בשיחת ייעוץ חינמית תקבלו הצעת מחיר מדוייקת התפורה למקרה שלכם ולנסיבותיו.

משרדנו פועל ברשיון משרד המשפטים. החוקרים הפרטיים הפועלים במשרד הם בעלי רשיון ממשרד המשפטים. כל פעולות החקירה מבוצעות במסגרת החוק. 

אנו שומרים ומקפידים על החוק ועל חוקיות איסוף הראיות וכך מאפשרים שימוש בראיות מול רשויות החוק. אנו מקפידים על כל החוקים והמגבלות החלות בנושא הכוללים את החוק להגנת הפרטיות ואת יתר דיני הראיות ופועלים מתוקף רשיוננו לספק ללקוחותינו ראיות קבילות שישמשו אותם בארכאות השונות.

כדאי לקרוא

כלכלי

חקירת מהימנות עובדים

אם אתם מעוניינים להעסיק עובדים חדשים, או חושדים בהתנהגות של אחד העובדים הקיימים שלכם, חוקר פרטי יכול לסייע לכם בחקירת מהימנותם. לבעל עסק יש המון

קרא עוד »
דילוג לתוכן