16 הסיבות הנפוצות ביותר שבגללן שוכרים חוקר פרטי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

רובנו רוצים להאמין בטוב האנושי, ולא לראות בעולם כמקום שכולו חוסר כנות, הונאה ושחיתות. למרבה הצער, ישנם מצבים המצריכים ייעוץ וסיוע של מומחים כאשר אנשים וחברות מודאגים מהתנהגויות כאלה. בגידות, הונאות השקעה, קורות חיים כוזבים, חברות מזויפות, גניבת זהות, הונאות רומנטיות, ריגול עסקי, ואלפי גורמים אחרים מובילים אנשים לפנות למשרד חקירות כדי למזער סיכונים ולאסוף ראיות ברורות להתנהגות בעייתית מכל סוג שהוא. בעולם של ימינו, בהחלט עדיף להיות בטוחים מאשר להצטער (better safe than sorry). 

 

להלן 16 הסיבות הנפוצות ביותר לשכירת שירותיו של חוקר פרטי (ללא חשיבות לסדר). 

 

חיפוש נכסים בינלאומי

גירושים ותיקים משפטיים שכיחים כל כך בימינו, וכמעט קשה להימנע מהם. עם זאת, ישנן סיבות אחרות שגם נכס עשוי להיות חשוב, כמו חלק ממיזוג או בדיקת נאותות בינלאומית לאימות קונה או שותף פוטנציאלי. עורכי דין ואנשים פרטיים וחברות משתמשים בחוקרים פרטיים כדי למצוא נכסים מעבר לים, הן חשבונות בנק והן רכוש פיזי.

בדיקת רקע עסקית

לעסק, כמו לאדם, יש שלל אינטרקציות ומוניטין שצבר לאורך השנים. עם זאת, מה שנראה כלפי חוץ לא תמיד משקף את העסק באמת. חוקר פרטי מאמת את המידע ששותף עסקי פוטנציאלי (חברה או אדם) מספק אודות עצמו, חוקרים פרטיים יכולים לחקור ולוודא שאתה עושה עסקים עם גורם ישר ומכובד. 

תיק משמורת ילדים

אתם בטח מחפשים טיפים כיצד לזכות במשמורת על ילדכם. כדי לזכות בתיק משמורת על ילדים, עליך לגלות עובדות משכנעות וקבילות בבית המשפט שאתם הראויים לכך (ומנגד שהצד השני אינו ראוי בגלל סיבות של אלימות / הזנחה וכד'). חוקרים פרטיים יכולים לשמש כעד בתיק ולהוכיח עובדות שקשה עד בלתי אפשרי להוכיח לבד. אפילו תיקים קשים לפיצוח יכולים להפוך לפשוטים עם העובדות והראיות הנכונות.

סיכון לגניבת זהות

גניבת זהות מתרחשת כאשר המידע האישי של אדם נגנב והעבריין מבצע אז הונאה או גניבה בזהותו של אותו אדם. לרוע המזל, מחקרים מראים שגניבת זהות רק הולכת ומחמירה. מיליוני דולרים הולכים לאיבוד מדי שנה כתוצאה מגניבת זהות – ומאות דולרים ואינספור שעות מבזבזים בניסיון להשיב את הכסף שאבד. חוקר פרטי  יכול לעזור לקבוע מי גנב את זהותך ולהנפיק עבורך דוח שישמש אותך בהתנהלות מול המשטרה וגורמי אכיפת החוק. חשוב מכך, חוקרים מנוסים יכולים לייעץ כיצד לא להיות קורבן ולא ליפול להונאות כאלה.

בדיקות רקע לדייטים

בין אם פגשת את מר או גב 'מושלם' באופן מקוון או לא מקוון, בימינו זה משתלם להיות זהיר. איך אתה יודע שהאדם שאותו פגשת באינטרנט, או בבר, הוא באמת מי שהוא או היא טוענים שהם? אתה לא. לקוחות רבים פונים למשרד חקירות שיבצע בדיקת רקע מקיפה מקיפה המאמתת את כל הפרטים אודות הפרטנר העתידי שלך: השלכה, תעסוקה, כתובת, רישום פלילי, תאריך לידה ועוד. החוקרים גם משקפים סיכונים להונאה או לגניבת זהות.

בדיקות רקע תעסוקתיות

אם אתה מעסיק עובדים מקומיים (או בכל מקום ברחבי העולם), קורות חיים שגויים וסיפורי רקע שקריים הם דבר שקיים במציאות (ואפילו דיי נפוץ) ומסכן את החברה שלך. חברות שלוקחות ברצינות את הנושא שוכרות את החוקרים הפרטיים הטובים ביותר על מנת לאמת את המידע שהונח על שולחנם. בדיקת רישומים פליליים בלבד אינה שיטת אימות זהירה ובוודאי אינה חקירה. חוקרים מקצועיים מאמתים בפרט את מועמדי התעסוקה וקובעים אם האדם מתאים ומוסמך, לפני שאתה חותם על ההחוזה.

חקירות פציעות אישיות

חוקר פרטי יודע את הדרכים לזכות בתביעה על נזקי גוף שלך. הוא או היא יכולים למצוא עדי מפתח ומידע אחר חיוני בכדי לזכות בתיק. איש מקצוע מיומן יכול למצוא תמונות של התאונה גם כאשר דוח התאונה אינו שלם. הוא ידאג להשיג תמלולי שיחות מול גורמים רלוונטים וכל מידע שיכול לסייע להוכיח את הקייס שלך.

חקירות גירושין ודיני משפחה

אם אתם עומדים לקראת (או תוך כדי) הליך גירושין, אם אתה חושד שבן / בת הזוג שלך בוגד או מסתיר ממך מידע חשוב או נכסים, ייתכן שתרצה לשכור חוקר פרטי. ישנן דרכים רבות לגלות מידע שבני זוג מנסים להסתיר, לחשוף בגידות ולדעת אם בן הזוג שלך מסתיר נכסים.
חוקר פרטי בעל מוניטין יכול לגשת לרשומות כמו חשבונות בנק שאינך יודע עליהם או לעקוב אחר בן / בת זוג ולראות אם הוא או היא בוגדים. לפני שאתה שוכר מישהו, זכור כי חוקר פרטי יכול לעזור לעורך הדין שלך לחשוף ראיות, אם וכשצריך.

חקירות בגידה

אי ידיעה אם בן / בת הזוג שלך מנהלים רומן זה דבר כואב והרסני. חוקרים פרטיים עוזרים במצבים מצערים אלה מדי יום. חוקר פרטי יכול לגלות עובדות ומידע דיסקרטי ולחשוף את האמת כדי שתדע אם בן / בת הזוג שלך אשם בבגידה. אין ראיות טובות יותר מאשר תמונות וצילומי וידיאומצילומי מעקב על בן / בת הזוג שלך.

תביעות הונאת ביטוח

הונאה ביטוחית מתרחשת כאשר מבוצע מעשה מתוך כוונה להשיג קצבה שאדם לא זכאי לה. תביעות ביטוח כוזבות מוגשות מתוך כוונה להונאת המבטח והן עולות עשרות מליוני שקלים בכל שנה. תביעות הונאה ביטוחיות נעות בין טשטוש האמת ועד ביצוע נזקים ופציעה מכוונת.חוקר פרטי יכול לעזור בזיהוי האמת. כך למשל, צילום של  אדם ש"סובל מפציעות ברגליים" במהלך משחק כדורסל וכד'. בחלק מהמקרים החוקרים עשויים לצלם אדם חי, שרשום כנפטר.

חקירות טורף / נטרף

בכל שנה אנשים רבים נמצאים תחת מעקב. עבור אנשים המאמינים שהם קורבן, זה הזמן לנקוט צעדים לפני שהמצב ייצא משליטה. פשעים אלה לא זוכים להתייחסות רצינית מצד גורמי אכיפת החוק והופכים למאבק חסר סיכוי. אך חוקרים פרטיים יכולים לעזור לעצור את האיום ולהעמיד לדין את האחראיים לנושא. במקרה הצורך, הנעקבים פונים גם לשירותי אבטחה סמויה.

חקירות הונאה / מעילה

אתם עשויים לתהות, האם החברה שלכם צריכה להיעזר בבדיקות וחקירות רקע? התשובה היא כן – זה יכול לעזור במניעת בעיות עתידיות. לעתים קרובות מדי, עסקים נקלעים למצב בו נעלמו נכסים, נתונים זויפו בספרים וכסף נעלם מהקופה. חוקר פרטי יכול לקבוע אם הנכסים היו פיקטיביים, האם אחד העובדים סרח ולקח שוחד או כל מצג שווא אחר. חוקרים פרטיים יכולים גם לאתר את האשם באמצעות חקירה אינטנסיבית וחיפושים אחר נכסים חושפים את מסלול הכסף.

חקירות פליליות

בגלל שרשויות אכיפת החוק בעלות משאבים מוגבלים ושיעורי הפשיעה רק גדלים, זה לא נדיר שהמשטרה לא מצליחה לטפל באופן ראוי בתיק שלך ובמקרים שונים של חשד לפלילים. בתיקים כמו הטרדה מינית, אונס, התעללות ועבירות אינטרנט שונות המשטרה מקבלת מאות או אלפי תלונות דומות. לכן, כדי לקבל את העזרה הדרושה לכם כאשר לא ניתן להשיג את עזרת גורמי אכיפת החוק, משרד חקירות איכותי הוא בחירה מצויינת לניהול התיק שלכם.

הונאות רומנטיות

היכרויות מקוונות הם ענף פורח, אך יחד עם הטרנד הגיעו מקרים רבים של הונאות ושקרים. פרסום פרופילים פיקטיביים ותמונות כוזבות הוא תהליך פשוט ומהיר שאנשים רבים הפכו לשיטתי ומבססים עליו את הכנסתם.כל אחד יכול לעשות זאת – אפילו עבריינים שמקווים להפיל אתכם ברשת שלהם. קורבנות של הונאה רומנטית מפסידים יותר מכסף, הפגיעה היא רגשית וכלכלית. בדיקות רקע מקיפות על ידי חוקר מנוסה הן הדרך הטובה ביותר להימנע מהונאות מעין אלו.

האמת, כל אחד יכול להיות קורבן ואף אתר הכרויות אינו חסין במאה אחוז מפני הונאות רומנטיות. חוקרים פרטיים מאמתים את האמת שמאחורי הפרופיל.

חוקר פרטי לפני בליינד דייט
דייט מושלם או רמאי סדרתי?

 

אימות מסמכים

נניח שהמקרה שלך די פשוט, ברשותך עותק של מסמכים מזהים, חוזים, או תעודות ועליך לבדוק את האותנטיות שלהם לצרכים שונים. למרות המאמצים שלך, אין לך דרך לבדוק אם המסמך אמיתי, וייתכן שהוא אפילו לא בשפה שאתה יכול לקרוא. למרבה המזל חוקר פרטי מאמתים מדי יום דרכונים, תעודות זהות ומסמכים מרחבי העולם.

בדיקות לפני הנישואין

נישואין הם עניין גדול. אל תיכנס לחופה מבלי לדעת את האמת, את כל האמת ושום דבר מלבד האמת! חוקר מומחה יכול לאמת את כל מה שאתה יודע או חושב שאתה יודע על אדם, לפני החתונה.

 חוקר פרטי מקצועי מציע שירותים אמינים רבים שיסייעו במצבים רבים – החל מתיקים פליליים ועד חשדות לבגידה ובדיקות רקע. רק וודא שאתה מכין שיעורי בית ומתנהל מול משרד חקירות שאתה יכול לסמוך עליו, עם חוקרים מיומנים מאוד בתחום בו אתה זקוק להם. השירותים המוצעים ואיכות השירותים משתנים באופן דרמטי מחוקר לחוקר. תוכל למצוא כאן מדריך מקיף לבחירת חוקר פרטי.

פנה לגעש חקירות עוד היום לשיחת ייעוץ דיסקרטית וחינמית.

דילוג לתוכן