תמימות – לא אצל חוקר פרטי!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

התמימות לכשעצמה אינה צריכה תיקון, כיוון שזוהי תכונה נעלה. על אחת כמה וכמה, כשהיא נמצאת במערכת זוגית נכונה ובריאה. אולם לעתים התמימות גובלת בחוסר אחריות, בעיקר כשמדובר ב"מלחמת גירושין".

בשם התמימות, נשים נותנות אמון מלא בבן הזוג שלהן, ויכולות ליפול למלכודת דבש שקשה מאוד לצאת ממנה. בשם התמימות את יכולה למצוא את עצמך מותקפת, אבודה ורמוסה עד עפר. הסיוט הכי גדול הוא לגלות שבן זוגך בוגד בך. את רוצה להאמין שהוא נאמן, אוהב ומכבד אותך. שלעולם לא יעשה דבר מאחורי גבך. אך לעתים המציאות טופחת על פנייך. את זה מגלה לך החוקר הפרטי ששכרת אחרי התלבטויות רבות, כי קשה היה לך להאמין שבן הזוג שלך אכן בוגד בך.

כחוקר פרטי, אני נתקל בלא מעט נשים תמימות, כל כך תמימות עד כדי כך שממש אינן יודעות עם מי הן חלקו את חייהן לא מעט שנים. חוקר פרטי מגלה לך את הצד שלא הכרת אצל בן זוגך, את הצד שלא האמנת שקיים אצלו. האדם שאמור לאהוב אותך ושאת עדיין אוהבת ניצל את תמימותך, במשך שנים. דבר שפוגע בך נפשית ועלול לגרום לך לאבד את האמון באנשים.
כחוקר פרטי, אני נדרש, בלא מעט חקירות אישוּת, לצאת לעזרת בת הזוג התמימה. זו שלא מאמינה שבן הזוג שלה מסוגל לבגוד בה, ושוכרת את שירותיו של חוקר פרטי אך ורק בגלל הלחץ שהסביבה מפעילה עליה. ברוב המקרים המשפחה היא זו ששוכרת את שירותיו של החוקר הפרטי. שהרי האישה בתמימותה, דבקה באמונתה שבעלה שומר לה אמונים. כשהחוקר הפרטי חושף את הבגידה בפניה, לרוב כל עולמה חרב עליה. גם כשהאינטואיציה הנשית מאותתת לך על דברים חריגים אצל בן זוגך, התמימות בסופו של דבר מנצחת. היא גורמת לך להתעלם מ"הכתובת שעל הקיר".
את לא מקשיבה לאינטואיציה הפנימית, לתחושה הפנימית החזקה שלך, משום שהאמון שאת רוחשת לבן הזוג שלך הוא רב יותר מהאמונה שלך בעצמך. עד מתי תמשיכי להיות כל כך תמימה ולהאמין לכל מילה היוצאת מפיו של בן זוגך. אין זה אומר שאינך צריכה להאמין לו, אך כשמדובר באינטואיציה הנשית, כשמתעורר חשד למשהו לא תקין בחיי הזוגיות אז – כבדהו וחשדהו! ופניה לחוקר פרטי בדיסקרטיות, לא תזיק כלל.

חשוב שתתייחסי לאינטואיציה הנשית שהתברכת בה – אל תתעלמי ממנה! אם האינטואיציה שלך אומרת שהוא בוגד – יש סיכוי סביר מאד שהוא אכן בוגד. הבעיה היא שלא תמיד את מקשיבה לאינטואיציה שלך, מטעמי נוחות. זו טעות חמורה, שכן ביום בהיר אחד, תעברי טלטלה ללא כל הכנה מוקדמת ובזמן הכי לא מתאים.

כחוקר פרטי, העוסק די הרבה בחקירות אישוּת, אני נתקל בלא מעט נשים מדהימות, נשות קריירה מעולות, שתמימותן הובילה אותן לחיי נישואין שיש בהם יחסי תלות והתעללות. הן חיות בהשפלה, בתחושה שנשיותן נרמסה. אישה חכמה תיארה זאת כך: "האדם הוא יצור מורכב, והוא מנסה לשמור על עצמו מפני דברים קשים, ידיעות קשות ומציאות שלא נעימה לו. למעשה, לשם כך נוצרו מנגנוני ההגנה הנפשיים." מצד אחד מאוד קל להאשים את הגברת התמימה, אך מצד אחר קשה להאמין עד כמה אדם יכול להיות עיוור?!

כשאת פונה לעזרת חוקר פרטי, הטיפול חייב להיות ענייני, הוגן ומעל לכול – מהיר. גם כך המצב מאוד לא קל בעבורך. כחוקר פרטי, אני חותר לאיכות ולמצוינות. אני פועל בשיקול דעת, בזהירות, בתבונה וברגישות רבה – שהרי לא תמיד בטוח שמדובר בבגידה. "אולי זה רק משבר קטן וזה חולף".

דילוג לתוכן