שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תהליך הגירושין הוא לרוב מסודר ובעל שלבים דומים, אם כי לעתים הם שונים בסדרם מאדם אחד למשנהו. החשדות – השלב שבו יש את מרב הסימנים ואת מתחילה לחשוד ללא הרף.

פנייה לחוקר פרטי

עבודת החוקרים – במשך כל אותה העת שהחוקרים הפרטיים עובדים בשטח, את נתונה בלחץ רב. שהרי, אין זה עניין של  מה בכך, להמשיך להתנהל כבשגרה ולהעמיד פנים שהכול כשורה עד לקבלת תוצאות החוקרים. קבלת הראיות ממשרד החקירות – במידה שיש ראיות לבגידה – לרוב הבגידה היא על רקע רומנטי – זה די קשה להמשיך להתנהג כרגיל בבית מבלי לעורר כל חשד. זוג שנשוי שנים אחדות, רגיש לכל שינוי בהתנהגות של בן הזוג.

פנייה לעו"ד לגיבוש תביעת גירושין

דבר שידרוש ממך זמן רב, סבלנות ואנרגיות רבות. היום שבו השליח מביא לבן הזוג את תביעת הגירושין – הוא היום שבו חרב עולמו של בן הזוג. זהו יום מאוד לא פשוט, בעיקר כשהאגו תופס כאן מקום חשוב; בן הזוג חשב עד כה שידו על העליונה והוא יכול לשלוט בך כאוות נפשו.
בשלב זה את צריכה ואף חייבת להיות שקולה, מחושבת ובשליטה מלאה אף על פי שהמחשבות מטרידות אותך ואינך מוצאת מנוח לנפשך. לדידי, הטוב ביותר הוא "לשתוק כמו דג". בשלב זה את גם צריכה את החברים האמתיים שלך; לא כדי שיתנו לך עצות, אלא כדי שיהיו איתך כדי להפיג מעט את הלחץ הנפשי. מן הסתם האווירה בבית נעשית מתוחה ולא נעימה, והדברים יכולים להתדרדר ולצאת משליטה. מכאן, שחשוב לצאת מדי פעם מהבית להתאוורר, אך חשוב גם לחזור! לעולם לא לעזוב את הבית לחלוטין. עלייך להביא בחשבון שאת נמצאת במעקב כל העת, כל מילה וצעד שלך נבחנים מכל כיוון אפשרי. לרוב אם בן הזוג פנה למשרד חקירות, זהו בדיוק השלב שבו החוקר יהפוך להיות לך לצל לכל מקום שתלכי, מבלי שתשימי לב לכך. משסיימת עם כל הסידורים, הפגישות ושאר הדברים החשובים, שבן הזוג אינו אמור לדעת עליהם, עורך הדין שלך נכנס לתמונה. העבודה העיקרית והחשובה נמצאת בידיו, לכן אינך צריכה לחשוש ממעקבים ומחוקרים פרטיים שינסו לחלוב ממך מידע ובמקרים קיצוניים אף לנסות לפתות אותך.

החוקר הפרטי שאליו פנית שומר איתך על קשר רציף וממשיך לייעץ לך ולכוון אותך. לעתים הוא גם בודק אם מבצעים נגדך פעולות שאינן חוקיות, כמו האזנות סתר, מצלמות נסתרות במקומות אסורים ועוד…

* המאמר כתוב בלשון נקבה אולם הכוונה גם לזכר.

דילוג לתוכן