חוקר פרטי גירושין

תוכן עניינים

גירושין זה לא פשוט. תהליך הגירושין לרוב זו חוויה לא נעימה, איומה ומתישה, כמעט עבור כל זוג, בייחוד כאשר בהליך מעורבים ילדים ובני משפחה, אגו, נקמנות וגורמים נוספים.

לא משנה מי אשם, או מי יוזם את הגירושין, לרוב יהיו חילוקי דעות ביחס לשרשרת האירועים שהובילו לגירושין, לסיבות שתרמו לכך, ומעבר לאגו, הן צפויות להשפיע בצורה דרמטית על תיק הגירושין ותוצאותיו.

אם מנטרלים את הגורמים לגירושין, ומתייחסים לשיטות לעבור את התהליך עצמו בשלום ("אל תהיה צודק – תהיה חכם"), הקשיים של בני הזוג מחמירים כאשר הם נתקלים בחומה נצורה, של שקרים ומידע מסולף מהצד השני. כאשר העובדות עשויות להצביע על כך שאחד מכם צריך לשלם סכומים משמעותיים או לוותר על הזכויות מסוימות. על כן, אין זה מפתיע כי הליכי גירושין מתנהלים באופן ייצרי, עם חוסר ידע, מצגי שווא ואי הסכמות.

למרבה המזל, תוכלו לסיים את התקופה המייגעת הזאת עם ניצחון קטן, ולהוציא את הצדק שלכם לאור. ניתן לשכור חוקר פרטי / בלש פרטי, ממשרד חקירות המתמחה בגירושין, שידאג לחשוף את האמת שלכם.

מטרות בהליך הגירושין

הסיבה שהליך הגירושין הוא כל כך ייצרי ורווי מאבקים היא שהכל מונח על הכף. הדברים החשובים שעבדתם כל חייכם כדי להשיג, וזאת נוסף למשבר שחוויתם מול האדם שבניתם עמו קן משפחתי ושתכננתם לחיות במחיצתו את שארית חייכם.

 • כסף –
  פסק הדין, או הסכם הגירושין ייקבע את אופן חלוקת הרכוש בין בני הזוג, מדובר בכל ההון שצברתם לאורך חייכם, וכל פרומיל הוא משמעותי. ראיות שתביאו בפני בתי הדין עשויות להטות את הכף לכאן או לכאן ולהגדיל את הנתח שתקבלו. בנוסף לכך, ייקבעו סעיפים נוספים שישפיעו באופן ניכר על האופק הכלכלי ואיכות החיים של שני הצדדים שנים קדימה:
  • מזונות אישה: בתיק הגירושין, ייקבעו השופטים או הדיינים מזונות אישה – סכום חודשי שישלם הבעל לאשתו לאחר הגירושין על מנת שרמת חייה לא תפגע. גובה המזונות יכול להשתנות בהתאם למגוון פרמטרים – לזכות האישה ולהפך, חוקר פרטי במקרים רבים יסייע בעזרת הוכחות מתאימות – גובה ההכנסה של בני הזוג, רמת חיים ועוד.
  • מזונות ילדים: השופטים או הדיינים, יפסוק במהלך הדיונים סעיף מזונות, לרוב לחובת הבעל, שישמש לכלכלת ילדיו. סעיף זה יושפע מהכנסת שני בני הזוג ותכליתו של הכסף המועבר חייבת להיות תמיכה בילדים. משרד החקירות יעזור לכם לוודא שהכסף משמש למטרה לשמה נועד (או להוכיח לבית המשפט שהמזונות אינם מסייעים לכלכלת הילדים) ויספק מידע לגבי גובה ההכנסות, כך שדמי המזונות שייפסקו יהיו הגונים.
  • העלמת רכוש: ישנם מקרים רבים שאחד מבני הזוג מסתיר/מעלים רכוש וכספים שנצברו במהלך הנישואים. זאת על מנת למנוע חלוקה הוגנת של הרכוש והכספים עם הצד השני ולשמור על נתח גדול לעצמו. הדבר פסול מוסרית ואסור על פי חוק- מדובר בכספים משמעותיים שעלולים להיקח ממכם ללא ידיעתכם. בעזרת חקירה כלכלית יסודית – חוקר פרטי יאתר את הנכסים של בני הזוג, לפעמים נכסים וחשבונות שאחד מבני הזוג לא ידע על קיומם, יערוך תסקיר מדויק של אפיקי הכנסה והון שניסו להסתיר מכם, כך שתדעו כמה באמת מגיע לכם ותקבלו את חלקכם.
 • משמורות – 
  ידוע לכל כי כלל האצבע בקביעת ההורה המשמורן הוא טובת הילד. לכן, על מנת למנוע מהילד לגדול בבית אלים או מזניח, חייבים לוודא שבית המשפט יהיה מודע לטבעו השלילי של אחד מבני הזוג. בעזרת מסמכים מתאימים, צילומים ומעקבים צמודים, חוקר פרטי המתמחה בתחום הגירושין, יוכל לחשוף ולהוכיח את טבעו של הצד השני שאינו ראוי לגדל את הילדים.
 • בטחון –
  אלימות נגד אחד מבני הזוג (ברוב המקרים מדובר בנשים, אל תהיו מופתעים, מדובר גם בגברים), היא רעה חולה בחברה שלנו, לצערנו מדובר בתופעה רחבת היקף. אלימות פיזית, אלימות כלכלית, אלימות נפשית ואלימות מילולית מסכנת את שלום אחד מבני הזוג ולעתים קרובות גם את הילדים. אנו שומעים חדשות לבקרים על מקרים כאלו שהתגלגלו למקרי רצח, אשר יכלו להסתיים אחרת. כשאתם מחליטים לפתוח בהליך גירושין, לרוב זו פגיעה כואבת באגו של הצד השני (גברים ונשים), הצעד האמיץ שתבצעו על מנת לצאת ממעגל האלימות מציב אותכם במקום די פגיע ומחייב אותכם לשמור היטב על עצמכם ועל ילדיכם. לצורך כך, חוקר פרטי המתמחה בתחום הגירושין ידאג למעקב צמוד אחר הצד הפוגע ולעתים נבצע אבטחה סמויה עבורכם ועבור היקרים לכם. כמו כן, חוקר פרטי ידאג להביא בהקדם דו"ח לבית המשפט הסוקר את רמת המסוכנות של הצד הפוגע, כמו גם להתייחסות לטווח הארוך להגנתכם מפניו.
 • צדק –
  אין סיבה שתבלו את כל חייכם כשהאדם הקרוב ביותר אליכם הוא לא מי שחלמתם שיהיה, במיוחד אם הם מסבים לכם סבל קבוע ומתמשך. גירושין עבור אנשים רבים זו נקודה קטנה של אור אחרי שנים ארוכות של חושך, הזדמנות לצאת לחיים חופשיים, לאחר התעללות / אלימות מצד אחד מבני הזוג. חוקר פרטי גירושין יסייע לך להשיג את הראיות החד משמעיות והמנצחות.
 • הבנה שצריך גירושין –
  במקרים רבים חשד קטן מחלחל לפני שאנחנו מחליטים להתגרש, לרוב חשד לבגידה של בן הזוג או להתנהות לא תקינה אחרת שלהם. חוקר פרטי לגירושין יעזור לכם לבדוק את החשד, יספק לכם מידע מהימן ודו"ח מסודר שיסייע לכם לקבל החלטה נכונה בלב שלם.

למה צריכים חוקר פרטי לפני הליך גירושין

גירושין הם ללא ספק תהליך אישי ואינטימי שקשה לערב בו גורמים נוספים. מדוע אם כך, הכרחי לערב חוקר פרטי? האם הוא נחוץ? באילו תחומים חוקר פרטי גירושין מסייע?

חקירת בגידה

פעמים רבות בגידה של בן / בת הזוג מובילה אותנו למסקנה שאנו רוצים להתגרש מלכתחילה, רבים רואים בבגידה מעשה של חציית קו אדום שממנו אין חזרה. לבגידה יש הרבה השפעה על תיק הגירושין, ובמידה והתרחשה כזו, חשוב לחשוף אותה ולגבות את החשיפה בראיות חותכות (קבילות).
לצורך כך, ניתן לפנות לחוקר פרטי בגידה .

חקירה כלכלית

הסכומים האסטרונומיים המעורבים בהליך הגירושין הם בעלי אימפקט אדיר על המשך החיים. חקירה כלכלית איכותית וחשיפה מלאה של רכוש שהצד השני ניסו להסתיר מכם, תבטיח חלוקה הוגנת של הרכוש. בין אם מדובר בשכר, בנדל"ן או בחשבונות בנק סודיים(שלא ידעתם על קיומם), בני זוג מגלים יצירתיות מפתיעה בבואם לקחת לעצמם את הכסף המשותף – יש לכם זכות מלאה לקבל את חלקכם בעת הגירושין.

בטחון

חוקר פרטי ידאג שלאחר הגירושין אתם והילדים תהיו בטוחים, על ידי הוכחות חותכות ודוח"ות מסודרים שיספק לגבי מסוכנותו לבית המשפט. כמו כן, הוא אף ידאג לסידורי ביניים, שיגנו עליכם במהלך פרק הזמן של הליך הגירושין, שמועד לפורענות בשל האמוציות הרבות המעורבות בו, במסגרת זו למשל אבטחה סמויה, ציוד סמוי ומעקב אחריכם ואחרי הגורם המאיים, כדי להבטיח את שלומכם ולתעד כל ניסיון של פגיעה או איום לפגוע בכם.

סוגי הראיות שאוספים לקראת הגירושין - כיצד חוקר פרטי בונה תיק גירושין

תלוי במטרה

האם בית המשפט יקבל את הראיות שלי? ראיות כשרות בבית משפט בתיקי גירושין

במסגרת הליך הגירושין תצטרכו להוכיח את טענותיכם באמצעות ראיות מתאימות כלומר אם תטענו שבן הזוג בוגד, מסתיר כספים או אלים, תצטרכו לספק הוכחות מתאימות. הראיות שתצרפו חייבות לעמוד בקריטריונים המחמירים של בתי המשפט, הקובעת את האיזון בין הצורך לחשוף את האמת לבין עניינים אחרים, כמו הזכות לפרטיות של בני הזוג. במידה והראיות אינן קבילות, ביהמ"ש צפוי לפסול אותן ולא יוכל להתבסס עליהן על מנת להעניק לכם את הסעד שאתם דורשים (תביעת גט בגין בגידה, קבלת צווים שונים וכד').

דו"ח חקירה של חוקר פרטי מורשה ישמש כראייה קבילה בבית המשפט בהליך גירושין (ובכל הליך אחר). החוקר הפרטי יעיד על תוכן הדו"ח, על מה שראה וצילם במסגרת המעקבים שביצע. חוקר פרטי נדרש במצבים בהם יש חשד כי בן הזוג מנסה להסתיר נכסים, משקר בנוגע לפרטים מסויימים לגביו (הכנסתו, רמת מסוכנותו וכד') או במצב של בגידה, בה נדרש לאסוף ראיות קבילות לצורך קבלת גט.

האם התכתבויות (ווצאפ, טינדר, פייסבוק, SMS, מיילים וכיוב') יכולות לשמש כראייה בבית המשפט?

כולם מתנהלים כיום דרך הטלפון הנייד, וזה שומר שלל סוגים של תיעודים מרשיעים לגבי התנהלות לא תקינה. המון תיקי הגירושין נתמכים בשלל ראיות מהעולם הדיגיטלי – מהמחשב, הלפטופ, ובעיקר מהמכשיר הנייד (הסמארטפון). 

ראיות כנ"ל יהיו קבילות בגירושין אם ורק אם המציג הוא יעד ההודעה. במידה וההודעות נשלחו לצד שלישי, לא ניתן לאסוף ולהשתמש בהם.

תרשים ראיות שמותר לחוקר פרטי לאסוף - ראיות קבילות בבית המשפט
הכללים לפיהם בית המשפט ייקבע האם להתחשב בראייה בתיק הגירושין שלך

כמה דחוף לפנות לחוקר פרטי

מומלץ לפנות לחוקר פרטי מיד עם עליית החשד הראשוני ובלבד שאתם מסוגלים להתמודד עם תוצאות החקירה, נוראות ככל שיהיו. לקראת הפגישה, עשו את מירב המאמצים על מנת לאסוף מידע רלוונטי, כך תוכלו לייעל את החקירה, לחשוף רכוש ולבחון את האסטרטגיה המתאימה ביותר לחקירה. חשוב שתקפידו לשמור על דיסקרטיות על מנת שהצד השני לא יידע שאתם מתכננים לפנות לחוקר פרטי ויעלים ראיות בדבר התנהגות בעייתית שלהם – הברחת נכסים, בגידות וכד'. הפנייה לחוקר פרטי היא בהולה, רצוי שתקדימו את הצד השני בנושא זה, שכן ככל שתתמהמהו כך יגדל הסיכוי שייגרם נזק בלתי הפיך בתיק.

שאלות בנוגע לחקירה פרטית לקראת גירושין

געש חקירות מתמחה במגוון נושאים  הנדרשים במהלך הגירושין.
 החוקרים הפרטיים שלנו מיומנים בתחומם ומחזיקים בנסיון של עשרות שנים בשטח בחקירות גירושין ונגזרותיהן.

כך למשל:

בגידות.

פלילים.

 • התעללויות
 • אלימות

כלכלי.

מעקב אחר בן / בת הזוג 

כאן תוכלו להתרשם ממגוון שירותים נוספים שמשרד החקירות מציע.
לחלופין, תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני בכל שעה, במספר 050-5796679 או להשאיר פרטים כאן ולברר איך נוכל לעזור במקרה שלכם.

אנו גאים לבצע חקירות ומעקבים בכל הארץ  
אם אתם מחפשים חוקר פרטי במרכז / חוקר פרטי בדרום / חוקר פרטי בצפון, מוזמנים לפנות אלינו.

יש גורמים רבים שישפיעו על עלות החקירה. מה גם שחקירת גירושין מאגדת תחתיה מגוון רב של שירותים (מעקבים, חקירות בגידה, חקירות כלכליות, אבטחה סמויה ועוד), בהתאם לאופי התיק וצרכי הלקוח. 

רבים חוששים שחוקר פרטי הוא שירות המיועד לעשירונים העליונים בלבד,אך בפועל, המחירים נגישים לציבור רחב הזקוק לשירותיו.

לעתים קרובות, פעולותיו של חוקר פרטי יחסכו לכם כסף רב או יצמצמו נזקים והפסדים כבדים שאתם סופגים. 

תוכלו לקרוא מאמר מקיף שכתבנו בנושא- חוקר פרטי מחיר.

לחלופין, אנו מזמינים אתכם לשיחת ייעוץ טלפונית בה נוכל להכיר טוב יותר את המקרה שלכם ולספק מידע ממוקד יותר. בטלפון ובווצאפ: 050-5796679.

ברגע שיש חשד להתנהלות לא תקינה של בן הזוג, או שאתם חשים מאוימים, פנו לחוקר פרטי. אם צריך להוכיח / לחשוף בגידה, לאתר נכסים שניסו להסתיר או להוכיח שבן הזוג מסוכן או פגע בכם באופן כלשהו בעבר, חוקר פרטי הוא האיש שמתאים לעשות את העבודה.

חוקר פרטי, יכול להשיג מידע חוקי, בו אתם מעוניינים ורלוונטי לבעיה מולה אתם ניצבים. לעתים קרובות ההחלטה להתגרש תתקבל כשהחוקר הפרטי יספק לכם ראיות ותיעוד המוכיח שבני הזוג בוגדים בכם, או משקרים אתכם, דבר שעבור רבים יכריע את הכף לפתיחה בהליך גירושין. אנו  בגעש נספק לכם מידע שיעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה.

חוקר פרטי מורשה רשאי לאסוף ראיות על פי פקודת הראיות הקבועה בחוק. ככל והראיות נאספו בצורה חוקית הן יוכלו לשמש אתכם בבית המשפט או בבית הדין הרבני כראיות כשרות לתיק הגירושין. זו אחת הסיבות לחשיבות של בחירת משרד חקירות המחזיק ברישיון ובחוקר פרטי המכיר היטב את דיני הראיות ואת שיטות החקירה המותרות.

נתונים אודות הגירושין בישראל

שיעור הגירושין בארץ

נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה (הלמ"ס) שנאספו לקראת ט"ו באב תשע"ט (2019), סוקרים את הסיכוי של קשר נישואין להסתיים בגירושין. על פי הדו"ח, שיעור המתגרשים בישראל עומד על כ27%, מעט יותר מרבע מכלל המתחתנים מסיימים את הקשר הזוגי בגירושין, זאת בהשוואה ל35% במדינות האיחוד האירופי.  

אחוז הבוגדים

שאלות נפוצות על חוקר פרטי גירושין

בתיקי גירושין עוסקים החוקרים הפרטיים בשני סוגים עיקריים של חקירות: חקירת בגידה (שהוכחת קיומה תשפיע על תיק הגירושין במגוון דרכים) וחקירה כלכלית (בעיקר איתור רכוש משותף שהוסתר על ידי הצד השני). כמו כן, במקרים מסוימים, נאסוף מידע המוכיח פעילות בעייתית של הצד השני כמו: אלימות כלכלית, מילולית וגם פיזית.

למרבה הצער, כמו במקרים רבים שבהם מעורב רכוש, זה לא יהיה קל. זה תהליך רווי אמוציות, אינטרסים ומאבקים. לרוב הצד השני אינו בוחל באמצעים, על מנת להגדיל את חלקו ברכוש המשותף, לשפר את תנאי הסכם הגירושין וגם לגרום לכם נזק. חוקר פרטי יסייע לאסוף ראיות ולחשוף את האמת.

חקירות גירושין מאגדות תחתן מגוון סוגי חקירות ומטבען שונות מהותית זו מזו. העלות נקבעת על פי כמות שעות המעקב וסוגי החקירה שנדרשו לביצועה. בפניה אלינו תקבלו עלות מדוייקת של החקירה הדרושה לכם. 

החוקרים הפרטיים בגעש מקפידים על חוקיות איסוף הראיות. ראיות שנאספו באופן חוקי על ידי חוקר פרטי מורשה ומוסמך קבילות לשימוש בבית המשפט ומול כל רשויות החוק בהן תרצו להציגן. במידת הצורך, החוקר אף יגיע להעיד בבתי המשפט, על מה שראה, תיעד ואסף.

מידע שימושי בנושא גירושין

בגידה וגירושין

מעקבים אחר בני זוג

כשצריכים לבצע מעקבים אחר בני זוג. כאשר גבר חושד שאשתו מקיימת רומן מהצד, הוא שואף לדעת את האמת וגם ההפך, כאשר האישה חושדת היא גם

קרא עוד »
בגידה וגירושין

גירושין – כאשר העניינים מתלכלכים

גירושין – כאשר העניינים מתלכלכים במקרים רבים, היחסים בין בני זוג מסתיימים בצורה מכוערת ומלוכלכת. כאשר אנו אומרים מכוער ומלוכלך, אנו מתכוונים למקרים של איומים,

קרא עוד »
דילוג לתוכן