חוקר פרטי בגידות

התחושה המציקה והמטרידה שאולי בוגדים בכם או מועלים באמון המלא שנתתם בבני הזוג היא קשה ומטרידה ולא מאפשרת לקיים חיים תקינים עד פתרון הבעיה. אם יצא לכם לחשוד בבן או בת הזוג שלכם על כך שמסתירים מכם משהו ויכול להיות שגם הרגשתם קצת אשמים בעקבות זה צריך להסתכל על התמונה המלאה. במקרה כזה לרוב אתם צודקים וש-90% מהחשדות מוצדקים, אז כדאי לכם להסתמך על תחושת הבטן שלכם.

תוכן עניינים

נורות אדומות במקרה של חשד לבגידה

קורה שאנחנו מרגישים שמשהו מוזר קורה אצל בני הזוג, לעתים אנו חשים שבני הזוג, אלו שנמצאים במעגל הקרוב ביותר אלינו מסתירים מאיתנו דבר מה.

אז בואו ואחסוך מכם את ההתלבטות – אין לכם מה להרגיש אשמים על זה שאתם חשדנים, אתם לא פרנואידים ואתם צריכים לסמוך על תחושת הבטן שלכם. למה? כי אתם מכירים היטב את בני הזוג וסביר להניח שאתם מזהים מהר מאוד התנהגות חשודה ולא אופיינית, בגלל הזמן הרב שאתם חיים יחד, מאוד קשה להסתיר מכם רומן שמתנהל מאחורי גבכם. תסמכו על תחושת הבטן .

כמשרד חקירות עם ניסיון עשיר בתחום הבגידות, אנו יכולים למנות את הדברים הנפוצים ביותר אליהם שמים לב בני הזוג לפני פניתם אלינו, אשר הדליקו אצלם את הפעמון שבני הזוג כנראה בוגדים בהם. 

המעשים השכיחים ביותר שגרמו לבני הזוג לחשוד בבני זוגם ושלרוב התגלו כסימני אמת המעידים על בגידה:

 1. שינוי במראה חיצוני, כגון לבוש בגדים אלגנטיים יותר מהרגיל והקפדת יתר על טיפוח ובישום.
 2. הקניית חשיבות יתר לפרטיות, המתבטאת לעתים קרובות בנעילה, הצמדות והסתרה של הנייד ושל המחשב.
 3. העדר זמינות באופן מחשיד
  (לו"ז שונה וחריג מהרגיל שבד"כ יתורץ באמצעות העבודה).
 4. שינוי באופי ובתדירות קיום היחסים (ייתכן גם שינוי לחיוב – במסגרת מאמצי ההסתרה).
 5.  הוצאת כספים במזומן (צימרים, מלונות, מסעדות יוקרה ומתנות למאהבים).

אם אתם עדיין לא מרגישים שחשדכם מספיק מבוסס, וחשים שאתם מעט מפריזים, תוכלו לקרוא עוד בשני מאמרים שנכתבו (מעניין לשים לב לשוני בין גברים לנשים).

אנחנו לצידכם במטרה אחת מרכזית – שתדעו את האמת. קשה ככל שתהיה, האמת עדיפה על פני החיים בצל החשד המתמיד והפגיעה באיכות החיים שלכם. אנחנו בעלי ניסיון רב בתחום ומטפלים בכל מקרה ברגישות מקסימלית מתוך הבנה של מצב לקוחותינו.

אנחנו פועלים בדיסקרטיות מרבית מתוך הבנה שערך הסודיות הוא עליון עבור לקוחותינו וכי לפעמים מדובר בדיני נפשות של ממש.

איך חוקר פרטי יכול לעזור במקרה של בגידה?

פגיעה באמון היא הסיבה המרכזית שאנשים מעוניינים לברר אם בני זוגם בוגדים בהם. היות והקשר הזוגי הוא כנראה הקשר הכי חזק שנחווה בחיינו, האמון בין בני הזוג הופך לחשוב ביותר. בגידה היא זלזול באינטליגנציה, התקווה שבן זוג לא ישים לב או העדפה של אדם אחר עלינו. בגידה נחשבת לקו אדום שבני זוג לא אמורים לחצות, אך המציאות אומרת אחרת. גילוי האמת תקנה לכם שלווה נפשית גם במקרה הרע שקשה לכמת בכסף. אנחנו לצידכם לאורך כל המסע, בנאמנות מלאה ושמירה על האינטרסים שלכם.

שלבים בתהליך חקירת הבגידה שמבצע החוקר הפרטי

01

חשד לבגידה

במקרים מסוימים עולה החשד – תחושת בטן די טבעית אשר מזהירה אותנו כשמשהו לא תקין מתרחש אצל בני הזוג. לעתים, למשך זמן מה נחליט לסמוך על בני הזוג על אף התנהגותם החשודה, ולאפשר להם ליהנות מהספק, אך ככל שהזמן עובר – החשדות יתגברו, ונרצה לדעת את האמת – האם הם בוגדים או לא.

02

פנייה לחוקר פרטי בגידה

על מנת לחשוף את הבגידה, ולתפוס את בני הזוג "על חם" רצוי לפנות לחוקר פרטי כמה שיותר מוקדם, עוד בשלבים המוקדמים של החשדות. רצוי לא לשתף אנשים נוספים בחשדותיכם על מנת שבני הזוג לא יחשבו שנחשפו ויטשטש ראיות. המטרה היא לשדר להם שהכל תקין. הגורמים המכריעים בחשיפת בגידות ובתפיסת בני זוג בוגדים הם, החוקר הפרטי ואתם.

03

מעקב אחרי בן / בת הזוג

מעקב אחרי אשה בוגדת ו/או גבר בוגד הוא השלב המכריע. כאן הניסיון והידע של החוקר הפרטי באים לידי ביטוי, והם שיקבעו האם תקבלו לידיכם את הממצאים האמתיים. החוקר ישתמש בטכניקות מעקב ואיסוף מידע על בני הזוג על מנת להשיג לכם ראיות חוקיות אודות הבגידה. לראיות עשויה להיות השפעה מרחיקת לכת, על עתידכם, מבחינה אישית וכלכלית.

04

תוצאות ומסקנות​

לאחר שתקבלו את כל הממצאים (צילומים ודו״ח) הרלוונטיים מהחוקר הפרטי, תוכלו להחליט מה עושים, בין אם תרצו, ללבן את הדברים ביניכם, או לפנות לערכאות המשפטיות ולפתוח בהליך גירושין – הכל פתוח, והמידע שבידיכם יסייע לכם לקבל החלטה מושכלת, כשידכם על העליונה, בשביל אליו תחליטו לפנות.

חוששים שבוגדים בכם? מוזמנים להתייעץ איתנו בנוגע לצעדים הראשונים ההכרחיים שעליכם לעשות על מנת להבטיח את האינטרסים שלכם. אנחנו כאן לשירותכם ללוות אתכם צעד אחרי צעד בדרך לגילוי האמת.

כיצד מוכיחים בגידה ומה החוקר הפרטי יכול לעשות עבורך?

בגידה היא אחד הנושאים הראשיים של חוקרים פרטיים והוא הנושא אחד מתחומי ההתמחות הראשיים ב"געש חקירות". ההוכחות העיקריות שחוקר פרטי בגידות צריך לספק על מנת להוכיח בגידה של בני זוג הן:

 1. רישום טיסה/שהייה במלון.
 2. תצלומים של בני הזוג עם המאהב/ת במצבים שונים.
 3. תיעוד הוצאות כספיות של בן הזוג עם המאהב/ת.

תוצאות של בגידה אצל זוג נשוי

לבגידה יש השלכות על חייהם של בני הזוג – מבחינה אישית, כלכלית, משפטית והלכתית. בין השאר, בגידה משפיעה על זכויות רכושיות וממוניות שייקבעו בהליך הגירושין, הן בדין האזרחי והן בדין העברי יש משמעות לבגידה ופסקי הדין מייחסים חשיבות רבה לעצם קיומה של בגידה מוכחת במסגרת הנישואין. הדין מבדיל בין מקרים של אישה בוגדת לבין מקרים של גבר בוגד, ופסק הדין תלוי במגוון פרמטרים וביניהם – הערכאה בה מתנהל דיון הגירושין. אם אתם עומדים לפתוח בהליך גירושין, כתבנו מספר טיפים שכדאי שתיישמו כמה שיותר מוקדם: טיפים לפני גירושין.

אישה בוגדת

 1. איזון משאבים – האישה יכולה להפסיד את הזכויות הסוציאליות שנצברו במהלך הנישואין. (בבית דין רבני).
 2. מזונות אישה – אישה שאינה עובדת זוכה בד"כ למזונות אישה מהבעל, אולם במידה והוכח כי בגדה, זכות זו תישלל ממנה.
 3. כתובה – במידה והוכח שבת הזוג בגדה במהלך הנישואין, היא לא תהיה זכאית לפדיון הכתובה שנחתמה בעת נישואיהם.
 4. תביעת גירושין – גבר שאשתו בגדה, יכול לכפות עליה גירושין גם ללא הסכמתה (באופן חד צדדי).
 5. פיצויים – בית המשפט פועל לרוב לטובת הצד הנבגד, ועשוי לפסוק פיצויים לזכותו או לפגוע בחלקו ברכוש של הצד הבוגד.
 6. חובות – חובות שנוצרו בעקבות הבגידה חלים על הצד הבוגד בלבד.
 7. נישואין עתידיים – על אישה שבגדה נאסר להינשא לגבר עמו בגדה.

בעל בוגד

 1. כתובה – בית הדין יפסוק לזכותה של אישה, אשר בעלה בגד בה במהלך הנישואין, את כתובתה. סכום שעשוי להיות משמעותי מאוד.
 2.  פיצויים – במידה והגבר בגד במהלך נישואיו, בית המשפט עשוי לפסוק פיצויים לזכות האישה, או לפגוע בחלקו ברכוש.
 3. חובות – חובות שנוצרו בעקבות הבגידה.

חוקר פרטי בגידה זמין 24/7 בכל נקודה בארץ

לכל נושא, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפון 050-5796679 / להשאיר פרטים

איך מוכיחים בגידה ואיך חוקר פרטי יכול לעזור לי בזה?

הוכחת בגידה היא אחד התחומים המרכזיים בהם עוסקים החוקרים הפרטיים, ולמעשה, מדובר בתחום הליבה של משרד החקירות "געש".

הוכחת בגידה דורשת ידע וניסיון, שכן המטרה היא לאסוף מידע רב ככל הניתן על בני הזוג מבלי שאלה יידעו שהם נמצאים תחת מעקב. הראיות שחוקר פרטי יספק להוכחת בגידה הן רבות ומגוונות, וביניהן:

 1. תיעוד טיסות / שהות במלונות וחדרים להשכרה לפי שעה.
 2. צילום של בני הזוג יחד עם המאהב/ת במגוון סיטואציות.
 3. חיובי אשראי ומסמכים המוכיחים פעילות זוגית של הבוגדים.

המהות של הבגידה היא קיום יחסים אינטימיים מחוץ למסגרת הנישואין, כך שחוקר פרטי המציג ראיות לקיום בגידה, לא בהכרח יפגע בפרטיות של בני הזוג הבוגדים. לפיכך, עולה השאלה – היכן עובר הגבול, אילו ראיות קבילות בבית המשפט כשרוצים להוכיח בגידה. 

ראיות קבילות בבית משפט להוכחת בגידה

לא אחת, המטרה של החוקר הפרטי, להביא לדיון משפטי הוכחות חותכות בדבר קיומה של בגידה. ברור לכל בר דעת, שלחוקר הפרטי אין חופש מוחלט, והחוק בישראל מגביל אותו, מבחינת הפעולות שמותר לו לבצע, בבואו להוכיח שבני הזוג בוגדים. חוקר פרטי טוב חייב להכיר היטב את מגבלות החוק, וחשוב מכך – לדעת להיות יצירתי ולהשתמש בכלים שהחוק מאפשר לו על מנת להשיג את כל המידע הרלוונטי. חשוב לשים לב כי תיקי גירושין נידונים בד"כ בשתי ערכאות שונות: בית הדין הרבני ובית הדין לענייני משפחה. כל אחד מהם יקבל ראיות שונות וייחס חשיבות אחרת לבגידה. לרוב, בית הדין לענייני משפחה יחמיר יותר מבחינת דרישות הפרטיות וייטה לפסול ראיות שהושגו בדרכים לא כשרות, ובית הדין הרבני ייטה לקבל ראיות ככל שהן מובילות לגילוי האמת ובעיקר כש״המכחול טובל בשפופרת״.

תרשים ראיות שמותר לחוקר פרטי לאסוף - ראיות קבילות בבית המשפט
ראיות קבילות בבית המשפט להוכחת בגידה

השלבים בחקירות של חוקר פרטי בתחום הבגידות

אל תחיו עם הספק, אל תתהפכו במיטה כל לילה בגלל החשדות: אנחנו כאן על מנת לברר עבורכם את האמת בכל מצב, ברגישות ודיסקרטיות מלאים. צוות החוקרים המנוסה שלנו יעמוד לצידכם ויספק לכם את כל הנתונים במטרה לקבל החלטות מושכלות ולשמור על האינטרסים שלכם.

בגידה במספרים

לא אחת, המטרה של החוקר הפרטי, להביא לדיון משפטי הוכחות חותכות בדבר קיומה של בגידה. ברור לכל בר דעת, שלחוקר הפרטי אין חופש מוחלט, והחוק בישראל מגביל אותו, מבחינת הפעולות שמותר לו לבצע, בבואו להוכיח שבני הזוג בוגדים. חוקר פרטי טוב חייב להכיר היטב את מגבלות החוק, וחשוב מכך – לדעת להיות יצירתי ולהשתמש בכלים שהחוק מאפשר לו על מנת להשיג את כל המידע הרלוונטי. חשוב לשים לב כי תיקי גירושין נידונים בד"כ בשתי ערכאות שונות: בית הדין הרבני ובית הדין לענייני משפחה. כל אחד מהם יקבל ראיות שונות וייחס חשיבות אחרת לבגידה. לרוב, בית הדין לענייני משפחה יחמיר יותר מבחינת דרישות הפרטיות וייטה לפסול ראיות שהושגו בדרכים לא כשרות, ובית הדין הרבני ייטה לקבל ראיות ככל שהן מובילות לגילוי האמת ובעיקר כש״המכחול טובל בשפופרת״.

אחוז הבוגדים

עם מי מנהלים רומן

שאלות נפוצות על חוקר פרטי בגידה

בראש ובראשונה תחושת בטן, שהיא לרוב הסימן הטוב ביותר לבגידה ולא כדאי להתעלם מתחושה זו. ישנם עוד סימנים בולטים כגון:: שינוי בהופעה החיצונית, רגישות יתר לפרטיות, חוסר זמינות ושינויים בתדירות יחסי המין. אלה רק דוגמאות ספורות מתוך המכלול. תוכלו לקרוא על סימנים נוספים באתר, או לפנות אלינו ויחד נבדוק אם יש אמת בסימנים.

חשיפת בגידה תעזור לכם, בראש ובראשונה, לקבל את ההחלטה הנכונה ולבחור את הדרך. לחשיפת בגידה יש השלכות על תיקי גירושין וכמובן על עתידכם. 

העלות תלויה בעיקר בכמות שעות המעקב ובסוגי החקירה הדרושים לבניית התיק. בפניה אלינו נבנה יחד את תיק החקירה היעיל ביותר לכם ותדעו את מחירה המדוייק.

המטרה לאסוף מידע רב ככל הניתן על בני הזוג הבוגדים, מבלי שיידעו על כך. חשוב לציין שהראיות שהחוקר הפרטי ישיג, הן ראיות קבילות בבית המשפט, כמו: תיעוד פעילות רומנטית, תיעודם עם המאהבים בסיטואציות שונות וכן איסוף מסמכים שונים ונחוצים.

מידע שימושי בנושא בגידות

בגידה וגירושין

מעקבים אחר בני זוג

כשצריכים לבצע מעקבים אחר בני זוג. כאשר גבר חושד שאשתו מקיימת רומן מהצד, הוא שואף לדעת את האמת וגם ההפך, כאשר האישה חושדת היא גם

קרא עוד »
בגידה וגירושין

גירושין – כאשר העניינים מתלכלכים

גירושין – כאשר העניינים מתלכלכים במקרים רבים, היחסים בין בני זוג מסתיימים בצורה מכוערת ומלוכלכת. כאשר אנו אומרים מכוער ומלוכלך, אנו מתכוונים למקרים של איומים,

קרא עוד »
דילוג לתוכן