יצירת קשר

געש חקירות

בכל נושא, ובמיוחד אם מדובר במקרה דחוף, חייג אלינו בכל שעה על מנת שנוכל להתחיל לעבוד ולהשיג ראיות קריטיות שיצמצמו נזקים ויאפשרו לך לקבל את התוצאות להן אתה מייחל.

צור קשר כאן למטה, או התקשר עכשיו למספר 050-5796679

נגרם לך עוול? נעשה איתך חוסר צדק? יש פיסת מידע שאתה רוצה להשיג ולא יודע איך? רוצה לבדוק אם אשתך בוגדת בך? אם הגננת פוגעת בילד בגן (חס וחלילה) או שהמטפל פוגע באביך חסר הישע? רוצה להשיג קלף מנצח בעסקים? מידע איכותי ועדכני על אופן התנהלותם ותוכניותיהם לעתיד שיעזור לעסק שלך לשגשג?
רוצה גם הוכחות ומסמכים שמגבים את העובדות בשטח, שיהיו קבילים בבית המשפט ויאפשרו לך להשיג את שמגיע לך ופיצויים נוספים?
בקיצור, אתה מחפש דאטה, מידע ששווה עבורך זהב ואינך יכול להשיג בכוחות עצמך.
צוות החוקרים הפרטיים של המשרד, ובראשו אייל, בלש בעל נסיון של 20 שנה בסקטור הפרטי (לאחר שחרור מהמשטרה), ישמח לעמוד לרשותך ולפעול בכל האמצעים על מנת שתשיג את מבוקשך.

אנו נשיג עבורך מודיעין עסקי משובח, הוכחות לבגידה של בעלך, נוכיח כי הוטרדת מינית ונעמיד את האשם על מקומו (כולל תשלום פיצוי מכובד וענישה הקבועה בחוק), או לחלופין, נוכיח כי נטענות נגדך טענות שווא מתנכלות שנועדו להשחיר את שמך. אנו נאפשר לך לישון בשקט בלילות וללכת לעבודה בלב שלם שילדך נמצא במקום בטוח, ושברגע שיאורע לו מאומה, תהיו הראשונים לדעת.

כל זאת יושג בעזרת אמצעים טכנולוגיים שעומדים לרשותנו ומתחדשים כל העת באמצעות רכש מסיבי על מנת נוכל להציע את היכולות המתקדמות ביותר בשוק, כוח האדם האיכותי והמנוסה ביותר בתחום החקירות הפרטיות, וכמובן, טכניקות שפותחו לאחר נסיון של מאות (אם לא אלפי) מעקבים, האזנות, וחקירות פרטיות.

דילוג לתוכן