שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

נשים עגונות הן נושא כאוב. אישה אשר התחתנה כדת משה בישראל לא יכולה להתגרש ללא קבלת גט. גם אם נפרדה מבעלה וחייה בנפרד, היא לא תוכל להתחתן בשנית כל עוד לא התגרשה מבעלה. לא אכנס לסיבות האישיות שעומדות מאחורי זה, אלא רק למקרים הכואבים שבהן נשים נותרות חסרות אונים מול בעל שלא מוכן לחתום על הגט. אין בידינו את הנתונים המדויקים, אך על פי הערכות ישנן כמה מאות נשים עגונות בישראל, מתוכן כמה עשרות מקרים בהם הבעל נמלט וחי בסתר.

ישנם אמצעים שונים להפעיל לחץ על הבעלים לתת את הגט, וישנם גם רבנים ידועים אשר עוסקים בנושא זה. אך הבעיה היא שבמקרים רבים הגבר פשוט נעלם, לפעמים גם מחוץ לגבולות המדינה. כאשר הגבר נעלם האישה נשארת עגונה על כל המשמעויות ההלכתיות והחוקיות, אין לנו את האפשרות להפעיל עליו שום סוג של לחץ מכיוון שאיננו יודעים היכן הוא נמצא. כאן חוקר פרטי יכול לעזור.

חוקר פרטי לאיתור אנשים

איתור אנשים שנעלמו, או בחרו להיעלם, הוא אחד מתחומי העיסוק של חוקר פרטי. אם בעלך השאיר אותך עגונה ונעלמו עקבותיו, יתכן שחוקר פרטי יכול לסייע לאתר אותו. העולם הוא אמנם גדול, אך בסופו של דבר קשה מאוד להיעלם. מי שבאמת רוצה להיעלם יצטרך בסופו של דבר לגור לבדו באיזו מערה מנותק מהציביליזציה… סביר להניח שזה לא המקרה. גם פושעים נאצים שהסתתרו במשך שנים בסופו של דבר התגלו והועמדו לדין, הכול שאלה של כמה משאבים מקדישים לכך. אם את רוצה לאתר את בעלך אשר מחזיק אותך כאישה עגונה, חוקר פרטי יכול לסייע ולעמוד במשימה בהצלחה.

איתור אנשים באמצעות משרד חקירות

איתור אנשים הוא אחד מתחומי הפעילות השכיחים ביותר בקרב משרדי חקירות. לקוחות רבים פונים לחוקר פרטי לצורך איתור אנשים, בדרך כלל מדובר באיתור חייבים אך באותה מידה ניתן לאתר בעלים אשר מסרבים לתת גט. לחוקר פרטי יש את השיטות שלו על מנת למצוא היכן הם מסתתרים. בסופו של דבר לא קל להסתתר וכל אחד משאיר אחריו סימנים. זה יכול להתבצע באמצעות חקירה בכיסוי של מכרים ואף ביצוע מעקבים אחרי אנשים שישנו חשד כי באים איתו במגע. ישראל היא מדינה קטנה וחקירה לאיתור אנשים היא בדרך כלל חקירה מהירה, אך בהחלט יתכן וישנם מקרים כי החקירה חורגת מגבולות המדינה. ראינו גם אנשים שעברו לחיות בחו“ל וחשבו ששם לא ימצאו אותם.

גם כאשר אנו מאתרים בעל סרבן גט, זה עדיין לא מבטיח שהוא מייד יסכים לתת את הגט. במקרים רבים הגבר מבין שלא יקבל מנוחה ומעניק את הגט, אך במקרים אחרים יש להפעיל לחץ נוסף. חוקר פרטי יכול לעשות הרבה יותר מאשר לאתר סרבן גט. חוקר פרטי יכול לאסוף מידע אשר ישמש נגדו ויכול לשמש כאמצעי ללחוץ על סרבן הגט. חוקר פרטי עובד בשיתוף פעולה עם רבנים ועורכי דין לפי הצורך.

אם בעלך סרבן גט שנעלם, חוקר פרטי גירושין יכול לסייע לך לאתר את הבעל ולגרום לו לחתום על הגט. כך תוכלי סוף סוף לחיות את חייך החדשים.

דילוג לתוכן