משרד חקירות

אם יש ספק - אין ספק

לחשוד זה לא מספיק

יש לך חשד? משהו לא תקין? חקירה סמויה של חוקר מנוסה תאפשר לך להגיע לאמת.
חשדות טורדניים מציפים אותנו בחיי היום יום – החל מחשד שבני הזוג מנהלים קשר רומנטי מהצד, דרך חשד לפגיעה בתינוק בגן או אצל המטפלת ועד חשד להתנהלות לא תקינה של העובדים בעסק שבבעלותכם. החשדות האלו במקרה הטוב מתגלים כשגויים – ואז הם סתם הטרידו את מנוחתנו, אבל אם יש בהם ממש? רצוי שנדע את האמת בהקדם. זה יאפשר לנו למנוע בעיות ולטפל בבעיות כשהן עוד קטנות ולפני שהן הופכות לתופעה נרחבת עם נזק עצום לחיינו.
חוקר פרטי מיומן יאפשר לכם לאמת או להפריך את חשדותיכם ובהתאם, לישון בראש שקט או להשיג מידע מפליל שיאפשר לכם להתנהל בחכמה.

תוכן עניינים

איפה הגבול?

סיבות נפוצות שבגללן פונים למשרד חקירות

חושש שעובד גונב ממך?

הקמת עסק בעשר אצבעות, השקעת וסיכנת זמן וכסף, עד שהגעת להצלחה המיוחלת, אממה, הגנבים רוצים לחגוג עליך!
גניבה ממפעלים וממחסנים הפכה זה מכבר למכת מדינה. בין אם זו פריצה מתוכננת בה נגנבת כמות גדולה של סחורה וציוד יקרים, או טפטוף מתמשך של סחורה החוצה, בעיקר בזכות שיתוף פעולה עם מישהו מצוות העובדים.

חושדים שבני הזוג מנהלים קשר רומנטי?

חקירה פרטית בחשד לבגידה היא חקירה מהסוג הרגיש ביותר שקיים. החשד מערב רגשות רבים ומבלבלים, פחד שחשד מוטעה יביא לתום הקשר, ובמקביל עליכם לשמור על קור רוח ואיפוק שיאפשרו לכם להתנהל נכון בעתיד בערכאות המשפטיות.

רוצה לדעת מה הילד שלך עושה בבילוי עם החבר’ה?

חוקר פרטי יכול לספק לך תשובות על כל השאלות, ולאמת חשדות שמתעוררים אצלך בקשר להתנהלות לא תקינה של הילד ולעזור לך לשמור עליו בתלם.

לא סומכים לחלוטין על המטפלת / גננת?

מעצם היותינו הורים, אנו מחוייבים לטפל בכל חשד הכי קטן בנוגע לביטחון של ילדינו. באמצעות מצלמה נסתרת, מעקבים ופעולות נוספות אחר גננות ומטפלות, בבית הפרטי ובגן, נוכל לוודא שהן אינן פוגעות בילדים בשום צורה.

ועוד ועוד...זה הזמן לפנות למשרד חקירות!

מתי לפנות למשרד חקירות?

לפני שאנחנו מכניסים אדם חדש לסביבתנו הקרובה, על מנת לוודא שהוא לא מביא איתו מטען שלילי, למשל, לפני נישואין, או לפני גיוס של עובד בכיר. או כאשר מערכת היחסים שלנו עם אדם קרוב עולה על שרטון, נרצה לגלות מי גונב לנו מהעסק, לאתר נכסים של בעל חוב, לחשוף בגידה בנו וכד' בכל מקרה בחיינו שאנו רוצים לגלות מעבר למה שאנחנו יודעים, נהפנה למשרד חקירות עם נסיון בתחום.

משרד חקירות

בישראל קיימים משרדי חקירות רבים העוסקים בתחום החקירות הפרטיות, לפני שאתם פונים למשרד חקירות עליכם לוודא שהמשרד שאליו פניתם הוא בעל רישיון לניהול משרד חקירות פרטיות ומעסיק חוקר פרטי עם רישיון ממשרד המשפטים.

משרד חקירות מורשה

על מנת לקבל רישיון חוקי לניהול משרד חקירות צריך ותק של 5 שנים לפחות בעבודה כחוקר פרטי. לאחר מכן ניתן לבקש רישיון לפתיחה של משרד חקירות מהועדה לרישוי חוקרים פרטיים במשרד המשפטים ורק לאחר שהועדה תבחן ותאשר את הבקשה, מקבלים רישיון.

משרד חקירות געש

געש חקירות ושירותי מידע, הינו משרד חקירות פרטי הפועל ברישיון משרד המשפטים לעסוק בחקירות פרטיות.

כל החוקרים הפרטיים המועסקים במשרדינו הינם בעלי רישיון, ממשרד המשפטים, לעסוק בחקירות.

כל פעולות החקירה המבוצעות על ידינו מבוצעות במסגרת החוק!

משרד חקירות זמין 24/7 למקרי חירום בכל נקודה בארץ

לכל נושא, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפון 050-5796679 / להשאיר פרטים

השירותים שאנו נותנים:

געש חקירות, מתמחים בתחומים שונים, כמו:

• חקירות פרטיות – חקירת אישות, חקירת בגידה, חשד לפלילים וחקירה כלכלית.

• גירושין – איסוף מידע רלוונטי לקראת ותוך כדי הליך הגירושין, למשל ראיות לקיום בגידה של בני הזוג,  איתור נכסים שהוסתרו מכם,

                    הוכחה להתנהלות בעייתית בעבר ומציאת מידע שיסייע לכם למקסם את הישגיכם במו"מ, בגישור, או במשפט..

• מודיעין עסקי – השגת מידע עסקי.

• מעקבים ותצפיות– בגידה, מעקב אחרי עובדים, מעקב אחרי מטפלת.

• נוער – מעקב אחרי נוער ואיסוף ראיות, במקרה של חשד לחברה והשפעה רעה.

• מצלמה נסתרת – התקנת מצלמות נסתרות וגלויות- בבית ובעסק.

• ציוד מעקב – מצלמות נסתרות , מכשירי הקלטה.

• האזנות סתר – איתור וחשיפת האזנות סתר בבית ובעסק.

• אבטחה סמויה – הגנה מפני גורמי פשיעה או גורם מזיק.

• חוקר פרטי – על פי צורך הלקוח ובמגוון תחומים.

מטרת החקירה היא להגיע לגילוי האמת ולא לעשות את רצון הלקוח. אנו נעזרים באמצעים טכנולוגים, על פי החוק, לגילוי האמת. לכל חוקר פרטי, הפועל מטעמנו, רישיון ממשרד המשפטים.

האם בית המשפט יקבל ראיות שהושגו ע"י משרד חקירות?

משרד חקירות מקצועי, ישמור ויקפיד על חשיבות וחוקיות איסוף הראיות. למשל בתחום של התקנת מצלמות – לא ניתן להתקין מצלמה נסתרת,  בחדר שינה ולכן איסוף ראיות ממקום זה יהיה לא קביל ולכן מיותר לחלוטין בהליך משפטי ואף יכול לשמש לרעתכם.

משרד חקירות מקצועי יידע בדיוק איך לאסוף את הראיות כך שגם החקירה עצמה לא תיפגע וגם כל החומר שייאסף יהיה קביל וחוקי. משרד חקירות אמין ויסודי גם שומר עליכם – להישאר בצד הנכון של החוק.

באמצעים מתקדמים, ניסיון רב ומקצוענות ללא פשרות, נחשוף עבורכם כל מידע ונסייע לכם להשיג כל הוכחה.

 

החוק קובע קריטריונים ברורים לפסילת ראייה. לצורך הנוחות הכנו תרשים הממחיש בדיוק אילו ראיות בית המשפט יפסול ואיזה הוא דווקא יקבל. בחירה במשרד חקירות איכותי תבטיח שהראיות שישיג יוכלו לשמש אתכם נאמנה בבית המשפט.

תרשים ראיות שמותר לחוקר פרטי לאסוף - ראיות קבילות בבית המשפט
מימין: ראיות של משרד חקירות שבית המשפט יקבל.

איזורי פעילות

געש חקירות מספק שירותים בפרישה ארצית, אנו מאמינים שבכל מקום שתהיו מגיע לכם לדעת את האמת ולחיות ללא ספקות, דאגות וחששות. זה כולל בין השאר את:

אזור המרכז:

תל אביב, רמת גן, ראשון לציון, פתח תקווה.

אזור השרון:

רעננה, כפר סבא, הרצליה, נתניה, עמק חפר.

אזור הדרום:

באר שבע, להבים, רהט, עוטף עזה  ואילת.

אזור הצפון:

חיפה, חדרה, כרמיאל, צפת, מטולה, רמת הגולן.

ובכל מקום אחר, זמינים עבורך 24/7 בכל יעד שתבחר.

אנחנו מתחייבים לסודיות מלאה וזמינים עבורך 24 שעות ביממה.

פנה אלינו עכשיו: 050-5796679

שאלות נפוצות על משרד געש חקירות

המשרד עוסק במגוון רחב של תחומים, כגון: חקירות אישות, מעקבים ותצפיות, חקירות כלכליות, מודיעין עסקי, ציוד טכני ועוד. געש חקירות זו הכתובת שלך לכל תחום המצריך חקירה.

געש חקירות מבצעים חקירות ומעקבים סמויים היכן שצריך, בכל מקום בארץ. לצד זאת, אנו מטפלים במגוון לקוחות מחו"ל הזקוקים לשירותי חקירות בארץ.

מחיר החקירה תלוי באינספור משתנים המתבססים בעיקר על סוג החקירה, מורכבות החקירה, כמות שעות המעקב וק״מ שהיא מצריכה. בשיחת ייעוץ חינמית תקבלו הצעת מחיר מדוייקת התפורה למקרה שלכם ולנסיבותיו.

משרדנו פועל ברשיון משרד המשפטים. החוקרים הפרטיים הפועלים במשרד הם בעלי רשיון ממשרד המשפטים. כל פעולות החקירה מבוצעות במסגרת החוק. 

אנו שומרים ומקפידים על החוק ועל חוקיות איסוף הראיות וכך מאפשרים שימוש בראיות מול רשויות החוק. אנו מקפידים על כל החוקים והמגבלות החלות בנושא הכוללים את החוק להגנת הפרטיות ואת יתר דיני הראיות ופועלים מתוקף רשיוננו לספק ללקוחותינו ראיות קבילות שישמשו אותם בארכאות השונות.

כדאי לקרוא

בגידה וגירושין

תמימות – לא אצל חוקר פרטי!

התמימות לכשעצמה אינה צריכה תיקון, כיוון שזוהי תכונה נעלה. על אחת כמה וכמה, כשהיא נמצאת במערכת זוגית נכונה ובריאה. אולם לעתים התמימות גובלת בחוסר אחריות,

קרא עוד »
כללי

חוקר פרטי ללא רשיון

חקירה פרטית היא אופרציה מורכבת ורגישה, שמעניקה המון כוח למי שמבצע אותה. בעידן בו הרגישות לפרטיות עולה לכותרות שוב ושוב בהקשרים של מאגרי מידע דיגיטליים

קרא עוד »
חקירה פרטית

האם חוקר פרטי זה חוקי

חוקרים פרטיים פועלים בישראל מתוקף חוק "חוקרים פרטיים ושירותי שמירה". החוק מסדיר את מעמדם ותפקידם של החוקרים הפרטיים ומשרדי החקירות בארץ. השימוש בחוקר פרטי הוא

קרא עוד »
דילוג לתוכן