משרד חקירות ברמת גן

משרד חקירות ברמת גן

געש חקירות

מחפשים משרד חקירות ברמת גן?

פנו אלינו עכשיו בדיסקרטיות, קבלו מענה ופתרון בדיסקרטיות מלאה

למה כדאי לפנות למשרד חקירות ולא לבצע את החקירה בעצמכם?

ככל שהחיים מורכבים, כך גם החקירה ואופי החקירה הדרושה ללקוח.
למשרד חקירות יש את היכולת להפעיל בכל חקירה אשר דרושה ללקוח, בדיוק את החוקרים המתאימים לנושא החקירה.
יש חוקרים המתאימים לנושא המעקבים הסמויים והתצפיות, בצורה מושלמת שזה כל עיסוקם במשך שנים.
כמו כן, ישנם חוקרים וחוקרות המתאימים, לנושא איסוף מידע ותשאול אנשים בצורה מושלמת, החזות של אותם חוקרים וחוקרות, רחוקה שנות אור מחזותו של החוקר הממוצע.
ישנם חוקרים וחוקרות המתאימים לכניסה למקומות רגישים, בעייתיים וכל מקום הדרוש לחקירה, כמו: עסקים, משרדים, מקומות שאישה עם כלב קטן מורידים את רגישות הנחקרים, סביבות רגישות שגם כן אישה עם כלב מורידה את רמת הרגישות ועל הדרך לבצע את מה שדרוש לחקירה, כמו: תשאול, צילום סמוי ועוד פעולות כאלה ואחרות.

איך לבחור משרד חקירות ברמת גן, המתאים לצרכים שלכם?

צריך לבדוק עם משרד החקירות, האם הוא מטפל בסוג החקירה אשר דרושה לכם?
משרד חקירות אשר מכבד את עצמו, יאמר לכם כבר בשיחה הראשונה ואין זה גורע מערכו לומר לכם, שהוא אינו מטפל בסוג החקירה הדרושה לכם. לאחר מכן לבדוק, שאכן יש לו רישיון לניהול משרד חקירות, על ידי משרד המשפטים בלבד ולא שום גוף אחר.
לנושא החקירות, רצוי להתייחס בשיא הרצינות וברגישות רבה.
יש כללי אתיקה מקצועית וחייבים לעבוד לפי כללים אלה.
כל מי שפונה למשרד חקירות, לרוב כבר מרגיש מרומה, מגיע במצב רגשי מורכב וטרוד במצבים האישיים או העסקיים, שהתוצאות שלהם לפעמים הרות גורל.
לכן חשוב לפנות למשרד חקירות, שיש לו רישיון ממשרד המשפטים, מפני שמשרד חקירות אשר לא מתנהל ברישיון ולפי החוק מעמיד בסיכון משפטי, לא רק את עצמו, אלא גם את הלקוחות שלו.
דבר נוסף וקריטי הוא שמירה על דיסקרטיות מוחלטת, כי כל מילה מיותרת עלולה לפגוע ביעילות החקירה.
חשובה זמינות משרד החקירות אליכם, הבגידות קורות בכל שעות היום ובכל מקום בארץ. לכן חשוב מאוד שמשרד חקירות אשר אליו פניתם, יהיה זמין לכם 24/7 עם אפשרות ורצון לפעול בכל שעה וייתן ליווי אישי צמוד.
בכל אדם יש קול פנימי שמנחה אותו לגבי מה נכון לעשות ומה לא נכון לעשות, הבעיה היא שלא תמיד מקשיבים לאותו קול פנימי, לאותו קול פנימי קוראים ״אינטואיציה״, אז תקשיבו לעצמכם, אם משהו מרגיש לכם לא נכון, כנראה שזה לא נכון ואתם צודקים.

מה חשיבות שירותיו של משרד חקירות בחקירת בגידות?

משרד חקירות אשר מטפל בחקירת בגידות, אמור לתת לכם מענה לכל התפתחות בחקירת בגידה, כמו כן להיות בעל ניסיון רב בתחום הבגידות בין בני זוג.
למשרד חקירות אמורה להיות האפשרות להעסיק, כמות חוקרים לכל נושא בחקירת בגידה, כמו: מעקבים סמויים, תצפיות סמויות, צילומי סתר, כניסה למקומות שונים עם זוגות בוגדים, במידת הצורך תשאול וחקירה בכיסוי לאותו זוג בוגדים או למי מהם, כל זאת מבלי לעורר חשד ובדרך שתאפשר למצות את החקירה ולהגיע למסקנות ברורות וחד משמעיות.
שירותי חקירה מקצועיים חיוניים ומועילים בעיקר ללקוח, כדי לראות את התמונה המלאה והמדויקת, כמו כן לבתי הדין.
לצד הסרת הספק לכאן או לכאן, הרי שבמקרה בו תחליטו לפתוח בהליך גירושין, ההוכחות לקיומה של בגידה, יאפשרו לכם למצות את זכויותיכם ולהגן על האינטרסים שלכם.

האם הפניה למשרד חקירות דיסקרטית?

הפניה לקבלת שירותי חקירה ממשרד חקירות, חייבת להיות מאוד דיסקרטית, משרד חקירות שמכבד את עצמו, נושא הדיסקרטיות הוא נר לרגליו.
השמירה על הסודיות צריכה להיות גם האינטרס של משרד החקירות.
החשש הגדול של המון לקוחות הוא נושא הדיסקרטיות, ישנם לא מעט מקרים שזה ״הרה גורל״.
זו הסיבה לחשיבות הרבה שיש לבחירת משרד חקירות שיהיה מוכן ״לשכב על הגדר״ למענכם.
המחויבות של משרד חקירות לשמירה על דיסקרטיות הלקוח, על חסיון המידע ונושא החקירה, מתחילה כבר משלב השיחה הראשונית, ממשיכה לשלב הייעוץ ונמשכת במהלך הטיפול בחקירה ואף לאחר מכן.

כמה עולה חקירת בגידה, ע״י משרד חקירות?

חקירת בגידה ע״י משרד חקירות ברמת גן, מורכבת מכל הפעולות שזקוקים להן בהתאם למצב בו נמצאים, למשל: בחקירת גירושין המתנהלת בצורה מכובדת העלות היא רק עבור המעקב של החוקרים הפרטיים שזה – מחיר שעת מעקב עבור שני חוקרים היא 350-400 ₪.
כמו כן ישנה עלות לכל ק״מ נסיעה – 3 ₪ לכל חוקר.
מינימום שעות חיוב יציאה למעקב – 5 שעות.
תעריף שבת 150%.
כמו כן כל ההוצאות הנלוות למעקב.
ישנן חקירות גירושין שבהן אנו נדרשים להוציא שלושה, ארבעה ויותר חוקרים.
בחקירת גירושין המתנהלת בצורה קשה ויצרית, כאן לעיתים זקוקים לדברים נוספים, כמו: חקירה כלכלית- לבדוק שלא הוברחו כספים ונכסים.
בדיקת לאיתור מכשירי האזנה ומצלמות נסתרות.
אבטחה סמויה – במקרים מאוד קיצוניים אנו נדרשים לבצע זאת.
איתור וחשיפת מצלמות נסתרות ומכשירי האזנה בבית וברכב.

לכל שאלה ויעוץ בדיסקרטיות מלאה, ״געש״ חקירות.

דילוג לתוכן