משרד חקירות בירושלים

משרד חקירות בירושלים

געש חקירות

מחפשים משרד חקירות בירושלים?

פנו אלינו עכשיו בדיסקרטיות, קבלו מענה ופתרון בדיסקרטיות מלאה

מה תפקידו של משרד חקירות בירושלים?

תפקידו של משרד חקירות, לתת שירותי חקירה לאנשים פרטיים ולמוסדות.
כמו כן, לאגד חוקרים פרטיים לכל נושא חקירה, להעסיק בחקירה הדרושה את החוקרים הפרטיים המתאימים ביותר לסוג החקירה, כלומר: לכל חקירה יש את החוקרים המתאימים ביותר.
לחקירה כלכלית – להעסיק את החוקר הפרטי אשר בקי בכל הנושא הכלכלי בצורה הטובה ביותר, אשר יודע לשאול את הלקוח את השאלות הנכונות בכדי להתאים את הנושאים הדרושים לו.
בחקירת בגידות – להעסיק את העוקבים הטובים ביותר אשר בקיים בנושא המעקבים בצורה מושלמת מכל הכיוונים האפשריים.
ציוד טכני – להעסיק חוקר פרטי מומחה בציוד צילום, הקלטה ובדיקה האזנה.

כיצד לבחור משרד חקירות בירושלים?

צריך לבדוק עם משרד החקירות, האם הוא מטפל בסוג החקירה הדרושה לכם? משרד חקירות אשר מכבד את עצמו, יאמר לכם כבר בשיחה הראשונה ואין זה גורע מערכו לומר לכם שהוא לא מטפל בסוג החקירה הדרושה לכם.
לאחר מכן לבדוק שאכן יש לו רישיון לניהול משרד חקירות, ע״י משרד המשפטים בלבד ולא שום גוף אחר.
לכל נושא החקירות, רצוי להתייחס בשיא הרצינות וברגישות רבה, יש כללי אתיקה מקצועית מחמירים וחייבים לעבוד לפי כללים אלה.
מי שפונה למשרד חקירות, לרוב כבר מרגיש מרומה, מגיע במצב רגשי מורכב וטרוד במצבים אישיים, או עסקיים שהתוצאות שלהם לפעמים הרות גורל.
בגלל זה, חשוב לפנות למשרד חקירות שיש לו רישיון ממשרד המשפטים, מפני שמשרד חקירות אשר לא מתנהל ברישיון ולפי החוק מעמיד בסיכון משפטי, לא רק את עצמו, אלא גם את הלקוחות שלו.
עוד דבר סופר קריטי הוא, שמירה על דיסקרטיות מוחלטת, כי כל מילה מיותרת עלולה לפגוע ביעילות החקירה.
דבר נוסף הוא זמינות משרד החקירות אליכם, הבגידות קורות בכל שעות היום ובכל מקום בארץ, לכן חשוב מאוד שמשרד חקירות אשר אליו פניתם, יהיה זמין לכם 24/7 עם אפשרות ורצון לפעול בכל שעה וייתן ליווי אישי צמוד.
בכל אדם יש קול פנימי שמנחה אותו, לגבי מה נכון לעשות ומה לא נכון לעשות, הבעיה היא שלא תמיד מקשיבים לאותו קול פנימי, לאותו קול פנימי קוראים ״אינטואיציה״, אז תקשיבו לעצמכם, אם משהו מרגיש לכם לא נכון, כנראה שזה לא נכון ואתם צודקים.

כיצד משרד חקירות יכול לסייע בהליך גירושין?

ברוב בתיקי גירושין אשר מגיעים לבתי המשפט, לקוחות פונים לקבל שירותים ממשרד חקירות, במטרה לאסוף ראיות כדי לבסס את טענותיהם ולקבל את מבוקשם, את המגיע להם, על ידי בתי המשפט.
ראיות שנאספו כחוק על ידי משרד חקירות מסייעות לקבל את התוצאות הרצויות, או שלפחות יעשה צדק.
ישנה חשיבות רבה בפניה למשרד חקירות, אשר יסייע באיסוף ראיות בכל נושא הקשור להליך הגירושין, לרוב הצלחת הליך גירושין תלויה בראיות שנאספו על ידי משרד החקירות.
חקירת בגידה – חקירת בגידה ואיסוף ראיות להוכחת בגידה, זה הגורם הראשוני המוביל לתחילתו של הליך גירושין, לכן ישנה חשיבות רבה לתעד בדרכים חוקיות את הבגידה של בני הזוג כדי לצלוח את ההליך מצד הלקוח, למשל:
בדת היהודית- גבר שבגד באשתו, בית הדין הרבני יכול להחליט שהוא ישלם לה את כתובתה ומזונות אישה, לא בהכללה על כל הזוגות ולא בצורה גורפת, ברוב המקרים זה כך.
אישה שבגדה בבעלה, בית הדין הרבני יכול להחליט, שהיא לא תקבל את כתובתה ולא תקבל מזונות אישה, לכן חשוב שמשרד חקירות יפעל כחוק, כדי שבתי המשפט לא יפסלו את הראיות.
בבתי הדין הרבניים דרושים שני עדים, שני החוקרים הפרטיים שביצעו את החקירה משמשים כעדים.
בדת האסלאם – אישה נשואה בהתאם לדין ה״שרעי״, זכאית למזונות אישה, אם קשר הנישואין עומד בתוקפו וכל עוד היא לא עזבה את הבית, מסיבה שאינה מוצדקת ולא הוכרזה כמורדת בבעלה.
בהתאם לדין ה״שרעי״, מזונות האישה הם זכותה, גם אם היא עובדת, יכולה לכלכל את עצמה ואין לבעלה כל זכות בכספיה.
בבית הדין ה״שרעי״, חייבים בארבעה עדים, לקיומה של בגידה על ידי מי מהצדדים.
חקירה כלכלית – משרד חקירות נדרש לבצע מדי פעם, בהליך גירושים בנוסף למעקבים, גם חקירה כלכלית.
כשאחד מבני הזוג אינם מעורבים בצד הכלכלי, לעיתים הם יכולים למצוא את עצמם נבגדים פעם שניה, בתהליך חלוקת הרכוש.
משרד חקירות יאתר נכסים משותפים וכן נכסים שאחד מבני הזוג מנסים להסתיר, כספים בחשבונות שונים, שלא תמיד ידועים לבני הזוג, כל הזכויות אשר מגיעות לבני הזוג, מעצם עבודתם כשכירים או עצמאיים.
כמו כן, חקירה כלכלית יכולה להשפיע על סכום תשלום המזונות לילדים.
במידת הצורך אם מופעלת אלימות, כמו: פיזית, מינית, מילולית, רגשית, כלכלית וכל סוג של אלימות, משרד חקירות יצייד אתכם, בציוד צילום סמוי וציוד הקלטה, במטרה לתעד ולאסוף את הראיות, אשר יסייעו לכם בהליך המשפטי.

כמה עולה חקירת גירושין, ע״י משרד חקירות?

חקירת גירושין וכל הקשור לחוקר פרטי בגידות מחירים, מורכבת מכל דבר שזקוקים לו בהתאם למצב בו נמצאים, למשל: בחקירת גירושין המתנהלת בצורה מכובדת העלות היא רק עבור המעקב של החוקרים הפרטיים שזה – עלות שעת מעקב עבור שני חוקרים היא 350-400 ₪. עלות כל ק״מ נסיעה – 3 ₪ לכל חוקר.
מינימום שעות חיוב יציאה למעקב – 5 שעות. תעריף שבת 150%.
כמו כן כל ההוצאות הנלוות למעקב.
בחקירת גירושין המתנהלת בצורה קשה ויצרית, כאן לעיתים זקוקים לדברים נוספים, כמו: חקירה כלכלית- לבדוק שלא הוברחו כספים ונכסים.
בדיקת לאיתור מכשירי האזנה ומצלמות נסתרות.
במקרים מאוד קיצוניים מבצעים גם אבטחה סמויה.

דילוג לתוכן