משרד חקירות בהרצליה

געש חקירות

מחפשים משרד חקירות בהרצליה?

פנו אלינו עכשיו בדיסקרטיות, קבלו מענה ופתרון בדיסקרטיות מלאה

מה תפקידו של משרד חקירות?

תפקידו של משרד חקירות, לתת שירותי חקירה לאנשים פרטיים, לחברות ולמוסדות.
משרד חקירות, אמור להעסיק חוקרים פרטיים, לכל נושא חקירה אשר דרוש לכם ולהעסיק בחקירה הדרושה לכם, את החוקרים הפרטיים המתאימים ביותר לסוג החקירה, כלומר: לכל חקירה יש את החוקרים המתאימים ביותר.
לחקירה כלכלית – את החוקר הפרטי, אשר בקי בכל הנושא הכלכלי בצורה הטובה ביותר, אשר יודע לשאול את השאלות הנכונות, בכדי להתאים את הנושאים הדרושים.
בחקירת בגידות – להעסיק את העוקבים הטובים ביותר, אשר בקיים בנושא המעקבים, בצורה מושלמת מכל הכיוונים האפשריים.
ציוד טכני – חוקר פרטי אשר מומחה בציוד צילום, הקלטה ובדיקת האזנה.

מתי מומלץ לפנות למשרד חקירות?

משרד חקירות מאגד מספר חוקרים פרטיים, המספקים סוגים שונים של חקירה והסיבות לפנות לשירותיו הן רבות, כשהעיקרית ביותר היא הוכחות ואיסוף מידע, תוך כדי שמירה על החוק, למשל:
לפני שאתם מכניסים אדם חדש, לחייכם האישיים או העסקיים.
בעזרת משרד חקירות, ניתן לגלות כל מיני פרטים חשובים, על האדם שעד לפני רגע היה זר לכם ופתאום הוא חלק בלתי נפרד מחייכם, אז כדי שלא יבצעו לכם תרגיל עוקץ וכדי שלא תפגעו, רצוי להקדים ולהיות זהירים.
סוג אחר של חקירה הוא, השגת הוכחות וראיות משפטיות, שבעצם מאמתות איזה חשד ראשוני שיש לכם לגבי מישהו, אך כדי לפעול אתם חייבים הוכחות ברורות, שהושגו בדרך חוקית בלבד ויהיו ראיות קבילות בבתי המשפט.
בחקירות של איסוף מודיעין עסקי, שם מנסים לסכל תחרות לא הוגנת ולאסוף מידע בדרכים חוקיות.
באופן כללי, רצוי לפנות למשרד חקירות ולהתייעץ כבר בשלבים הראשוניים, של כל חשד או מקרה ולמנוע לעצמכם נזקים והפסקים.

כיצד משרד חקירות, יכול לסייע בהליך גירושין?

ברוב בתיקי גירושין אשר מגיעים לבתי המשפט, לקוחות פונים לקבל שירותים ממשרד חקירות, במטרה לאסוף ראיות כדי לבסס את טענותיהם ולקבל את המגיע להם.
ראיות שנאספו כחוק על ידי משרד חקירות, מסייעות לקבל את התוצאות הרצויות, או שלפחות יעשה צדק.
ישנה חשיבות רבה בפניה למשרד חקירות, אשר יסייע באיסוף ראיות בכל נושא הקשור להליך הגירושין, לרוב הצלחת הליך גירושין, תלויה בראיות שנאספו על ידי החוקרים בשטח.
חקירת בגידה – חקירת בגידה ואיסוף ראיות להוכחת בגידה, זה הגורם הראשוני המוביל לתחילתו של הליך גירושין, לכן ישנה חשיבות רבה לתעד בדרכים חוקיות את הבגידה של בני הזוג, כדי לצלוח את ההליך מצד הלקוח, למשל:
בדת היהודית- גבר שבגד באשתו, בית הדין הרבני יכול להחליט, שהוא ישלם לה את כתובתה ומזונות אישה, לא בהכללה על כל הזוגות ולא בצורה גורפת, ברוב המקרים זה כך.
אישה שבגדה בבעלה, בית הדין הרבני יכול להחליט, שהיא לא תקבל את כתובתה ולא תקבל מזונות אישה, לכן חשוב שמשרד חקירות יפעל כחוק, כדי שבתי המשפט לא יפסלו את הראיות.
בבתי הדין הרבניים דרושים שני עדים, שני החוקרים הפרטיים שביצעו את החקירה, משמשים כעדים.
בדת האסלאם – אישה נשואה בהתאם לדין ״השרעי״, זכאית למזונות אישה אם קשר הנישואין עומד בתוקפו וכל עוד שהיא לא עזבה את הבית, מסיבה שאינה מוצדקת ולא הוכרזה כמורדת בבעלה.
בהתאם לדין השרעי, מזונות האישה הם זכותה, גם אם היא עובדת ויכולה לכלכל את עצמה ואין לבעלה כל זכות בכספיה.
אך בבית הדין השרעי, חייבים בארבעה עדים לקיומה של בגידה, על ידי מי מהצדדים.
חקירה כלכלית – משרד חקירות נדרש לבצע מדי פעם בהליך גירושין, בנוסף למעקבים גם חקירה כלכלית.
בהליך גירושין כשאחד מבני הזוג אינם מעורבים בצד הכלכלי, לעיתים הם יכולים למצוא את עצמם נבגדים פעם שניה, בתהליך חלוקת הרכוש.
על משרד חקירות לאתר נכסים משותפים וכן נכסים שאחד מבני הזוג מנסים להסתיר, כספים בחשבונות שונים, שלא תמיד ידועים לבני הזוג, כל הזכויות אשר מגיעות לבני הזוג מעצם עבודתם כשכירים או עצמאיים.
כמו כן חקירה כלכלית יכולה להשפיע, על סכום תשלום המזונות לילדים.
במידת הצורך אם מופעלת אלימות, כמו: אלימות פיזית, מינית, מילולית, רגשית, כלכלית וכל סוג של אלימות, משרד חקירות יצייד אתכם בציוד צילום סמוי ומכשירי הקלטה, במטרה לתעד ולאסוף את הראיות, אשר יסייעו לכם בהליך המשפטי.

כמה עולה חקירת גירושין?

חקירת גירושין בהרצליה, ע״י משרד חקירות, מורכבת מכל דבר שזקוקים לו בהתאם למצב בו נמצאים, למשל:
בחקירת גירושין המתנהלת בצורה מכובדת, העלות היא רק עבור המעקב של החוקרים הפרטיים שזה – עלות שעת מעקב עבור שני חוקרים היא 350-400 ₪, עלות כל ק״מ נסיעה – 3 ₪ לכל חוקר.
מינימום שעות חיוב ליציאה למעקב – 5 שעות.
תעריף שבת 150%.
כמו כן כל ההוצאות הנלוות למעקב ולחקירה.
ישנן חקירות גירושין, בהן אנו נדרשים להוציא שלושה, ארבעה ויותר חוקרים.
בחקירת גירושין המתנהלת בצורה קשה ויצרית, כאן לעיתים זקוקים לדברים נוספים, כמו: חקירה כלכלית- לבדוק שלא הוברחו כספים ונכסים.
בדיקת לאיתור מכשירי האזנה ומצלמות נסתרות.
אבטחה סמויה – במקרים מאוד קיצוניים, אנו נדרשים לבצע זאת.
איתור וחשיפת מצלמות נסתרות, מכשירי האזנה בבית וברכב.

דילוג לתוכן