משרד חקירות בדרום

משרד חקירות בדרום

געש חקירות

מחפשים משרד חקירות בדרום?

פנו אלינו עכשיו בדיסקרטיות, קבלו מענה ופתרון בדיסקרטיות מלאה

מה זה משרד חקירות?

משרד חקירות רשאי לתת שירותי חקירה לקוחות.
הוא עוסק במגוון נושאי חקירה.
עובדים בו, חוקרים פרטיים בעלי רישיון חוקר פרטי, ממשדר המשפטים בלבד.
במשרד חקירות, חייבים להקפיד על שמירת החוק במהלך החקירות.
משרדי חקירות, מקבל רישיון ממשרד המשפטים ורשאי לתת שרותי חקירה ללקוחות פרטיים וכל גוף הפונה אליהם.
כדי לקבל רישיון לניהול משרד חקירות, דרוש ותק של חמש שנים כחוקר פרטי.
לאחר שיבדקו ויאשרו במשרד המשפטים, יקבל המבקש רישיון לניהול משרד חקירות.

מתי מומלץ לפנות ולהיעזר בשירותיו של משרד חקירות בדרום?

משרד חקירות מאגד מספר חוקרים פרטיים, אשר מספקים סוגים שונים של חקירה והסיבות לפנות לשירותיו הן רבות, כשהעיקרית ביותר היא הוכחות ואיסוף מידע, תוך כדי שמירה על החוק. למשל: לפני שאתם מכניסים אדם חדש, לחייכם האישיים או העסקיים.
משרד חקירות בדרום, יכול לסייע לכם לגלות כל מיני פרטים אישיים, על האדם שעד לפני רגע היה זר לכם ופתאום הוא חלק בלתי נפרד מחייכם.
כדי שלא יבצעו לכם תרגיל עוקץ, רצוי להקדים ולהיות זהירים.
סוג אחר של חקירה הוא, השגת הוכחות וראיות משפטיות, שבעצם מאמתות איזה חשד ראשוני, שיש לכם לגבי מישהו, אך כדי לפעול אתם חייבים הוכחות ברורות, שהושגו בדרך חוקית בלבד ויהיו ראיות קבילות בבתי המשפט.
בחקירות של איסוף מודיעין עסקי, מנסים לסכל תחרות לא הוגנת ולאסוף מידע בדרכים חוקיות.
באופן כללי, רצוי לפנות למשרד חקירות ולהתייעץ כבר בשלבים הראשוניים, של כל חשד או מקרה ולמנוע לעצמכם נזקים והפסקים.

מה חשיבות שירותיו של משרד חקירות בדרום, בחקירת בגידות?

משרד חקירות בדרום, אשר מטפל בחקירת בגידות בדרום, אמור להיות מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום הבגידות בין בני זוג.
למשרד חקירות אמורה להיות האפשרות, להעסיק כמות חוקרים לכל נושא בחקירת בגידה, כמו: מעקבים סמויים, תצפיות סמויות, צילומי סתר, כניסה למקומות שונים עם זוגות בוגדים, במידת הצורך תשאול וחקירה בכיסוי, לאותו זוג בוגדים או למי מהם, כל זאת מבלי לעורר חשד ובדרך שתאפשר למצות את החקירה, להגיע למסקנות ברורות וחד משמעיות.
שירותי חקירה מקצועיים חיוניים ומועילים במיוחד בבתי הדין, הם יאפשרו לכם להסיר כל ספק, לצד הסרת הספק לכאן או לכאן, הרי שבמקרה בו תחליטו לפתוח בהליך גירושין, ההוכחות לקיומה של בגידה, יאפשרו לכם למצות את זכויותיכם ולהגן על האינטרסים שלכם.

כיצד משרד חקירות בדרום, יכול לסייע בהליך גירושין?

ברוב בתיקי גירושין אשר מגיעים לבתי המשפט, לקוחות פונים לקבל שירותים ממשרד חקירות, במטרה לאסוף ראיות כדי לבסס את טענותיהם ולקבל את מבוקשם, את המגיע להם, על ידי בתי המשפט.
ראיות אשר נאספו כחוק על ידי משרדי חקירות, מסייעות לקבל את התוצאות הרצויות, או שלפחות יעשה צדק.
ישנה חשיבות רבה בפניה למשרד חקירות בדרום, אשר יסייע באיסוף ראיות בכל נושא הקשור להליך הגירושין, לרוב הצלחת הליך גירושין, תלויה במקצועיות ובראיות שנאספו על ידי החוקרים בשטח.
חקירת בגידה – חקירת בגידה ואיסוף ראיות להוכחת בגידה, זה הגורם הראשוני המוביל לתחילתו של הליך גירושין, לכן ישנה חשיבות רבה לתעד בדרכים חוקיות את הבגידה של בני הזוג, כדי לצלוח את ההליך מצד הלקוח, למשל:
בדת היהודית- גבר שבגד באשתו בית הדין הרבני יכול להחליט שהוא ישלם לה את כתובתה ומזונות אישה, לא בהכללה על כל הזוגות ולא בצורה גורפת, ברוב המקרים זה כך.
אישה שבגדה בבעלה, בית הדין הרבני יכול להחליט שהיא לא תקבל את כתובתה ולא תקבל מזונות אישה, לכן חשוב שמשרד חקירות יפעל כחוק כדי שבתי המשפט לא יפסלו את הראיות. בבתי הדין הרבניים דרושים שני עדים, שני החוקרים הפרטיים שביצעו את החקירה משמשים כעדים.
בדת האסלאם – אישה נשואה בהתאם לדין ״השרעי״, זכאית למזונות אישה אם קשר הנישואין עומד בתוקפו וכל עוד היא לא עזבה את הבית מסיבה שאינה מוצדקת ולא הוכרזה כמורדת בבעלה.
בהתאם לדין השרעי, מזונות האישה הם זכותה גם אם היא עובדת ויכולה לכלכל את עצמה ואין לבעלה כל זכות בכספיה. אך בבית הדין השרעי, חייבים בארבעה עדים לקיומה של בגידה על ידי מי מהצדדים.
חקירה כלכלית – משרדי חקירות נדרשים לבצע מדי פעם בהליך גירושין, בנוסף למעקבים גם חקירה כלכלית.
בהליך גירושין כשאחד מבני הזוג אינם מעורבים בצד הכלכלי, לעיתים הם יכולים למצוא את עצמם נבגדים פעם שניה, בתהליך חלוקת הרכוש.
ישנם מקרים בהם, משרדי חקירות יאתרו נכסים משותפים וכן נכסים שאחד מבני הזוג מנסים להסתיר, כספים בחשבונות שונים, שלא תמיד ידועים לבני הזוג, כמו כן את כל הזכויות אשר מגיעות לבני הזוג מעצם עבודתם כשכירים או עצמאיים.
כמובן חקירה כלכלית, יכולה להשפיע על סכום תשלום המזונות לילדים.
במידת הצורך אם מופעלת אלימות, כמו: פיזית, מינית, מילולית, רגשית, כלכלית וכל סוג של אלימות, משרד חקירות יצייד אתכם, בציוד צילום סמוי וציוד הקלטה, במטרה לתעד ולאסוף את הראיות אשר יסייעו לכם בהליך המשפטי.

דילוג לתוכן