מעקב אחר בן זוג בוגד / בת זוג בוגדת – למה לטרוח

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

רבות מהפניות לחוקר פרטי גירושין הן בעקבות חשש לבגידה של אחד מבני הזוג. לפעמים זוהי האישה החושדת בבעלה ולפעמים זהו הדבר החושד שאישתו בוגדת. בעזרת חוקר פרטי בגידות ניתן לנהל מעקב ולהגיע בקלות לאמת. האמת יכולה להיות מאוד מאוד לא נעימה וקשה מבחינה רגשית. אם כך נשאלת בעצם השאלה למה לטרוח?

הנושא של חקירת בגידות הוא נושא מאוד אישי ואינטימי. חוקר פרטי יכול להביא יכול להביא ראיות לבגידה של אחד מבני הזוג, אך את ההחלטות האישיות כל אחד צריך לעשות בעצמו. מי שחושב או חושבת שמתקיימת בגידה של בן הזוג צריך לקבל את ההחלטות האישיות שלו ואולי יפה שעה אחת קודם. כלומר בטרם פונים לחוקר פרטי בגידות כדאי לקחת את ההחלטה הלוקחת בחשבון מה לעשות במידה ו…

אתם צריכים לשאול את עצמכם מהי הכוונה אשר עומדת מאחורי החקירה? האם זה לצורך סיפוק אישי, תחושת ה"ידעתי" והקרבן? או האם ישנה שאיפה לנסות לשקם את חיי הנישואין או במידה ותוכח בגידה לפתוח בהליכי גירושין? חוקר פרטי בגידות ניגש לעניין במלוא הרגישות וכמובן בדיסקרטיות מוחלטת. אך בסופו של דבר חוקר פרטי אינו שותף להחלטה האישית שלך – מה לעשות עם המידע ודוח החקירה.

חקירת בגידה – הערך בתהליך הגירושין

במידה והתחתנתם במסגרת הרבנות, לא ניתן להתגרש ללא דיון בפני הדיינים של הרבנות בו תצטרכו להציג את עילת הגירושין. מבחינת הרבנות לא ניתן להתגרש סתם כך כי לא מתחשק להמשיך בקשר הזוגי. יש צורך להגיש עילת גירושין קבילה מבחינה הלכתית. בגידה יכולה להיות עילה אשר מתקבלת. באמצעות מעקב אותו מנהל חוקר פרטי ניתן להשיג ראיות לבגידה של בן/בת הזוג.

למעשה חוקר פרטי גירושין יכול לעזור לכם גם מעבר לנושא של הוכחת בגידה. למשל מקרים של אלימות מצד האם כלפי הילדים, או אב המשתמש בסמים גם הם יכולים להיות עילה לגירושין וגם כאן חוקר פרטי יכול להשיג את הראיות הנדרשות.

בעת הגירושים ישנם נושאים נוספים אשר עומדים על הפרק, כמו למשל המשמורת על הילדים, המזונות וחלוקת הרכוש. המידע שיכול להשיג חוקר פרטי גירושין יכול לסייע מאוד בהוכחת טענות או הפרכת טענות על דוכן העדים. כמו כן ישנם מקרים רבים בהם מתבצעת הברחה או הסתרה של נכסים על מנת לא לחלקם על פי הדין, לכן במקרים רבים העבודה של חוקר פרטי גולשת גם אל תחום החקירה הכלכלית על מנת לבדוק שאין הסתרה של נכסים.

לסיכום, הפנייה לחוקר פרטי בדרך כלל מתבצעת כאשר כבר מתגבשת ההחלטה להתגרש. זוהי החלטה אישית שלך והחוקר הפרטי הוא אינו צד בעניין. אך ביכולתו של החוקר הפרטי להביא את כל הראיות הדרושות לצורך התהליך המשפטי של הגירושין.

דילוג לתוכן