מעקב אחרי מטפל/ת

געש חקירות

אם יש ספק - אין ספק

הסיוט הכי גדול של כל הורה !!!

חושד בהתנהגות המטפלת?

רוצה לוודא שהוריך מטופלים כראוי?

רוצה להיות בטוח שהילד בידיים טובות?

געש חקירות – נסייע לך לפקח על הטיפול בתינוקך או בהוריך המבוגרים ונספק לך שקט נפשי .

בשנים האחרונות מתגלים כמעט מדי יום מקרים של התעללות בתינוקות, בילדים, ובקשישים חסרי ישע על ידי מטפליהם. בשל הגיל או המצב הגופני והמנטאלי, הדברים נחשפים לרוב מאוחר מדי ולאחר תקופה ארוכה וקשה שמותירה נזק עצום לכולנו.

 

מצלמות מעקב למטפלת

פיקוח מלא שלך על הנעשה בביתך ובבית הוריך הנעזרים במטפל – באמצעות מצלמת מעקב, תסייע לך להימנע ממקרים איומים של התעללות ותספק לך שקט נפשי ושליטה על הטיפול ביקיריך.

התקנת מצלמות מעקב דורשת ניסיון, ידע ומקצוענות בתחום, לכן, מומלץ להיעזר במשרד חקירות המתמחה בהתקנת מצלמות לצורך מעקב אחרי מטפלת.

 

למה משרד חקירות ?

כל אדם פרטי יכול להזמין מצלמה נסתרת או גלויה ולהתקינה באופן עצמאי – במקרה של חשד להתעללות בתינוק או במבוגר על ידי מטפל, או במידה והוא מעוניין בפיקוח על הנעשה בבית בכל שעות היממה.

חשוב לדעת! התקנת מצלמות דורשת מיומנות מורכבת שנרכשת אחרי שנים של ניסיון, במיוחד התקנה של מצלמות נסתרות.

הסיכון שבחשיפת המצלמה כה גבוה, שכדאי למזער אותו באמצעות התקנה מקצועית.

 

למה להיעזר בגעש?

  • ברשות משרד החקירות געש מגוון רחב של מצלמות מעקב.
  • געש בעל ניסיון של שנים רבות בהתקנה ותפעול של מצלמות נסתרות וגלויות.
  • לגעש ניסיון עשיר בגילוי מקרי התעללות בילדים ובקשישים, באמצעות מצלמות מעקב.
  • חוקר פרטי מטעמנו, המתמחה בהתקנת מצלמות, יגיע לביתכם, ילמד את המקרה ואת תנאי השטח וימליץ: אילו מצלמות מתאימות למעקב אחר מטפלת, כיצד להתקין אותן והיכן.
  • אנו אוספים עבורכם ומדריכים אתכם כיצד לאסוף ראיות בדרך חוקית – שתהיה קבילה בבית משפט.
  • במידה וקיים חשד סביר להתעללות בתינוק או בקשיש על ידי מטפלת או מטפל, געש יוכל לספק לכם מגוון של אמצעי מעקב נוספים שיסייעו לכם לחשוף את האמת.

לאור ניסיוננו הרב בטיפול במקרים של התעללות, אלימות, הזנחה ומעשים קשים אחרים בילדים ובקשישים – בביתם או בדיור מוגן, אנו בגעש יודעים להשיג עבורכם את הראיות כבר בתוך שבוע מיום התקנת המצלמות ותחילת איסוף הראיות.

במידה וימצאו ראיות להתעללות, תוכלו לגשת עם החומר המרשיע למשטרה ולהשתמש בו בבית משפט.

 

באמצעים מתקדמים ועם ניסיון רב ומקצוענות ללא פשרות, נחשוף עבורך כל מידע ונסייע לך להשיג כל הוכחה.

אנחנו מתחייבים לסודיות מלאה וזמינים עבורך 24 שעות ביממה.

פנה אלינו עכשיו 050-5796679

כדאי לקרוא

התעללות

האם מותר לשים מצלמה נסתרת בגן?

ריבוי המקרים האחרונים של התעללות בגני ילדים מציפה שוב את החשש המוצדק של הורים לשלומם של ילדיהם. במקרים רבים הגננות והסייעות במקרים כאלו מתוארות בתור

קרא עוד »

משרד חקירות - געש

געש חקירות ושירותי מידע, הינו משרד חקירות פרטי הפועל ברישיון משרד המשפטים לעסוק בחקירות פרטיות. כל החוקרים הפרטיים המועסקים במשרדינו הינם בעלי רישיון, ממשרד המשפטים, לעסוק בחקירות. כל פעולות החקירה המבוצעים על ידינו מבוצעים במסגרת החוק!

קבילות הראיות

משרד חקירות מקצועי, ישמור ויקפיד על חוקיות איסוף הראיות, וכך יאפשר שימוש בהן מול רשויות החוק. חוקר פרטי מיומן ישלוט בחוק ובמגבלות החלות עליו ויקפיד להשיג את הראיות בצורה תקינה כדי למקסם את ההישגים.

חוקר פרטי

עוסק באיסוף מידע למען לקוחותיו ועוסק במגוון תחומים: הונאה, אישות (בגידה / גירושין, ריגול עסקי, חקירות כלכליות, מהימנות עובדים ועוד.

דילוג לתוכן