מעקבים אחר בני זוג

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כאשר גבר חושש שאשתו מקיימת רומן מהצד הוא שואף לדעת את האמת וגם ההפך, כאשר האישה חושדת היא גם תרצה לדעת את האמת. בדרך כלל אנשים לא חושדים סתם; אולי הם לא מצאו את האקדח המעשן, אך כבר זיהו את כל הסימנים לבגידה. אבל למרות שזה ברור, הם עדיין רוצים לדעת או לתפוס את בני הזוג על חם.

ישנם מקרים שבהם גברים, או נשים, החליטו לבצע מעקב אחר בני הזוג על מנת לתפוס אותם על חם. בסופו של דבר זו לא כזו בעיה לתפוס אותם על חם. אך בטרם נכנסים לכם רעיונות שכאלו, כדאי שתעצרו רגע ותנשמו. נכון שאתם כועסים, נסערים וממש רוצים לנקום, אבל בסופו של דבר כדאי שתשאלו את עצמכם מה אתם רוצים להשיג. עזבו את הכעסים שאתם חשים בהם עכשיו וחישבו בצורה אסטרטגית.

אם בני הזוג בוגדים בכם ואתם רואים בזה סיבה מספיק טובה לסיים את הקשר, אין צורך ליצור את אותה הסיטואציה שבה תתפסו את בני הזוג על חם. זה רק עלול לגרום לסערת רגשות גדולה יותר ואף להסתיים באלימות. כמובן שזה לא ישנה את המצב – הבגידה התרחשה והופר ההמון ההדדי שציפיתם לו. לכן גירושין הן בהחלט אפשרות שרבים בוחרים בה.

בגידה של בני הזוג היא אכן עילה לגירושין, אך יש הבדל בין לספר לרבנות שבני הזוג בגדו, לבין הבאת הוכחות. מעקבים אחר בני זוג הם אכן שיטה להביא הוכחות לבגידה, אך יש דרך לעשות מעקבים.

מעקבים בדרך הנכונה

הדבר הראשון שצריך בשביל לקיים מעקבים בצורה הנכונה זה לפנות למשרד חקירות. יש הרבה סיבות טכניות מדוע חוקר פרטי הוא האיש המוסמך לביצוע מעקב אחר בני הזוג, אבל בראש ובראשונה היתרון של חוקר פרטי הוא שאין לו מעורבות רגשית. לגלות את הבעל או האישה בוגד/ת זה לא דבר קל מבחינה נפשית וזה עלול לעורר סערה ולגרום לכם לאבד את שיקול הדעת. במילים אחרות זה עלול לגרום לכם להסתבך. מכיוון שחוקר פרטי אינו מעורב מבחינה רגשית אלא רק עושה עבודה מקצועית, אתם יכולים להיות בטוחים שהוא יעבוד בקור רוח.

אך יש עוד סיבה חשובה. לא ניתן לעקוב סתם כך אחר אדם; ישנם חוקים המגדירים מה מותר ומה אסור. גם אם אתם כל כך כועסים עד שלא אכפת לכם, קחו בחשבון שלבית המשפט בהחלט אכפת. אם אתם רוצים לתעד את הבגידה לצורך הליך משפטי, עליכם להבין שראיות שהושגו בצורה לא חוקית אינן קבילות בבית משפט. לכן עליכם לעבוד עם חוקר פרטי אשר יודע כיצד לאסוף ראיות בצורה חוקית ונכונה.

דילוג לתוכן