מי שנכווה ברותחין נזהר בצוננין

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לאחר שסוף-סוף סיימתן את ה"מלחמה" של פרק א', אתן מתחילות להכיר גברים חדשים. הם מספרים לכן "סיפורי אלף לילה ולילה", ואתן מתאהבות בהם. נכנסות איתם למחויבות, משתפות אותם בחיים הפרטיים ואף בחלק מהסודות האישיים ביותר שלכן. חולקות איתם ברכוש, מצפות לעתיד טוב יותר מזה שהיה לכן בפרק א'…

ואז משהו מרגיש לכן לא טוב. תמיד אמרת לעצמך שלחיות כמו שחיית עם בן הזוג הקודם, את לא חוזרת. אבל פתאום הוא נשאר בעבודה יותר מהרגיל כי הוא חייב. פתאום הוא קצת מרוחק, ואת חושבת לעצמך שהוא עייף משום שהוא עובד כל כך קשה מבוקר עד ערב, או שזה סתם משבר קטן שיחלוף. פתאום הוא צמוד לנייד עשרים-וארבע שעות, והנייד תמיד ריק מרישומי שיחות אחרונות ומ- SMS. פתאום הוא מקפיד לנעול את המחשב האישי שלו עם סיסמה. פתאום את שמה לב שהוא מתחמק מקיום יחסים אינטימיים ו/או מאינטימיות בכלל. כל סימני האזהרה האלו, מוכרים לך היטב מהעבר.

את מתחילה להרגיש שאת חוזרת על אותה טעות, אף שהבטחת לעצמך שלעולם לא תחזרי עליה שוב. ואז… יום אחד את מגלה שיש לו מישהי, "ידידה". כמובן שהוא נשבע, שאין ביניהם כלום, שהם רק מדברים. אולם לבך מנבא רעות. כבר חיית באשליה שהוא לעולם לא יבגוד בך כי יש לו המון חסרונות שאף אחת לא תוכל לסבול כמו: כרס, קרחת, נחירות בלילה ועוד.. אבל יש די הרבה נשים שישמחו לקבל אותו לזרועותיהן, שאינן רואות את חסרונותיו, שחושבות שהוא גבר מדהים, מקסים ושרמנטי.

כל זה קרה בנישואין הקודמים שלך, ומה קורה עכשיו? מה קורה בזוגיות המתהווה שלך, עכשיו כשאתם רק חברים? בעבר כבר פנית לעזרתו של חוקר פרטי, כדי לצאת ממערכת זוגית הרסנית ופוגענית, אין סיבה שלא תפני שוב לחוקר פרטי, כדי שלא תיקלעי פעם נוספת למערכת זוגית דומה. במערכות יחסים חדשות כדאי לנהוג ב"כבדהו וחשדהו", כדי להישמר מאנשים נצלנים ואינטרסנטים. לעולם אינך יכולה לדעת מה מסתתר בתוך לבם ומהי כוונתם האמיתית.

כחוקר פרטי, העוסק רבות במעקב אחרי בני זוג, אני נתקל בתופעה של גברים שפלים, רובם מאתרי היכרויות, אשר אינם בוחלים בדבר כדי להשיג את מטרתם. גברים ללא ערכים וללא רגשות. גברים שאין להם שום נתינה. גברים נשואים המנצלים נשים שרק התגרשו לאחרונה. גברים המבטיחים לך את ה"ירח" וכל מטרתם אינה אלא לנצל את גופך לסיפוקם המיני ואף לבצע מה שנקרא "עוקץ" – לקחת ממך כספים בהבטחות שווא, להיעלם ולהשאיר את לבך שותת דם.

ישנן לא מעט נשים הפונות למשרד חקירות, במטרה לבדוק את אמינותם של בני זוגן. אותן נשים שפנו למשרד חקירות בפרק א' פונות גם לפני כניסתן לפרק ב', וזה מעשה מאוד חכם ונכון לעשות. עדיף לטפל בצרות כשהן קטנות… שהרי גברים כאלה יכולים להיות צרה לא קטנה בכלל.
סימני האזהרה הראשונים המאותתים לך על רומן יכולים לדרבן אותך ליטול יוזמה, לעשות מעשה שאולי יציל את הזוגיות, או בכלל יציל אותך מפני זוגיות הרסנית.

דילוג לתוכן