תמיד לשירותך, תמיד לצידך בדיסקרטיות מלאה, שירות אישי וזמינות סביב השעון המקצועיות והשירות שלנו הם המפתח לשקט הנפשי שלכם. צרו איתנו קשר בשיחה פרטית לקבלת פרטים מלאים וטיפול בדיסקרטיות מלאה.

"ישנם רגעים וסיטואציות בחיים שבהם שולט אלמנט אחד - חוסר ודאות. החיים לצד חששות וחשדות הופכים לעיתים בלתי נסבלים, מטילים צל כבד על מערכות עסקים, יחסים, מצבים כלכליים ועוד, ופוגעים באיכות החיים והתפקוד היומיומי. אפשר להמשיך לסבול ואפשר לדעת האמת, קשה ככל שתהיה, על מנת להשיג שקט נפשי ושלווה. המשימה שלנו היא לאפשר לך לסיים את מצב חוסר הוודאות, להתמודד עם העובדות והאמת, ולמצוא פתרונות מעשיים."

"געש חקירות" הוקם בשנת 2002 על ידי אייל אלייזה וכיום הינו אחד ממשרדי החקירות דיסקרטיים והמוערכים בישראל. המשרד פועל תחת רישיון לניהול משרד חקירות מטעם משרד המשפטים. אייל, בלש בדימוס במשטרת ישראל וחוקר פרטי בעל ניסיון עשיר בתחום למעלה משני עשורים, מעמיד לרשות לקוחותיו את כל הידע והניסיון הנצברים שלו במטרה לסייע להם להשיג את המטרות שהעמידו לעצמם.

המשרד פועל כחוק ומחזיק ברישיון ״חוקר פרטי וניהול משרד חקירות״ מטעם ובפיקוח משרד המשפטים. בחלוף השנים המשרד בנה מוניטין מקצועי ודיסקרטי וטיפל במאות תיקי חקירה מתחומים שונים כגון בתחום האישות, חברות גדולות, עיריות, מפעלים, קיבוצים ומושבים ועוד. כל תיק חקירה מטופל באופן אישי וברגישות רבה, על מנת להבטיח תוצאות מהימנות לשביעות רצון הלקוח. 

״געש חקירות״ מבצע את כל סוגי המעקבים, החל מחקירות כלכליות, נוער, מצלמה נסתרת ועד חקירות בגידה/גירושין. צוות המשרד מונה חוקרים פרטיים מהשורה הראשונה, כולם מוסמכים ובעלי רישיון ״חוקר פרטי״ מטעם משרד המשפטים. המעקבים והחקירות נעשים בעזרת האמצעים הטכנולוגים המתקדמים ביותר כגון ציוד טכני, מצלמות נסתרות, צילום ממוקד ופתרונות יצירתיים אשר פותחו לאורך השנים.

אנו מזמינים אתכם ליהנות מליווי אישי המתחיל בשיחת ייעוץ חמימה למטרת הבנת הצורך ולא הרצון, תוך הסתכלות על התמונה המלאה ובמבט קדימה. אנו נסייע לכם מכל הלב לקבל את ההחלטה הנכונה והשירות המדויק עבורכם במטרה להתיר כל ספק.

ידע הוא הכוח שמאחורי כל הצלחה

"געש חקירות" פועל כחוק ומחזיק ברישיון ״חוקר פרטי וניהול משרד חקירות״ מטעם ובפיקוח משרד המשפטים. עם השנים המשרד בנה לעצמו מוניטין של משרד מקצועי ודיסקרטי וטיפל עבור לקוחותיו במאות תיקי חקירה מתחומים שונים כגון בתחום האישות, חברות גדולות, עיריות, מפעלים, קיבוצים, מושבים ועוד.

המשרד מספק ללקוחותיו שירותי חקירות פרטיות ברמה הגבוהה ביותר הכוללים את כל סוגי המעקבים, החל מחקירות כלכליות, נוער, מצלמה נסתרת ועד חקירות בגידה/גירושין. צוות המשרד מונה חוקרים פרטיים מהשורה הראשונה, כולם מוסמכים ובעלי רישיון ״חוקר פרטי״ מטעם משרד המשפטים. המעקבים והחקירות נעשים בעזרת האמצעים הטכנולוגים המתקדמים ביותר כגון ציוד טכני, מצלמות נסתרות, צילום ממוקד ופתרונות יצירתיים אשר פותחו לאורך השנים.

הערך המוביל את אייל והצוות הוא בראש ובראשונה דיסקרטיות מלאה, מתוך הבנה כי זהו צורך עליון עבור לקוחותיו ולכן מקפידים לשמור עליו בכל מצב.

חוקרים פרטיים מקצועיים בעלי ניסיון רב בתחום, יפעלו בדרכים חוקיות ומגוונות, כמו: מעקבים סמויים, תצפיות סמויות וצילומי סתר. כל זאת מבלי לעורר כל חשד ובדרך שתאפשר למצות את החקירה בצורה הטובה ביותר ולהגיע למסקנות חד משמעיות. שירותי חקירה בצורה חוקית חיונית לבתי הדין ויאפשרו לכם לקבל את המגיע לכם לפי החוק, במידה ומדובר בבגידה.

געש חקירות ושירותי מידע

רב הנסתר על הגלוי.

תפקידו של חוקר פרטי, לחשוף – את מה שאחרים מסתירים. געש חקירות תספק לך מידע לגבי כל בעיה במגוון תחומים.

המקצועיות והדיסקרטיות שלנו הם המפתח שלך להשגת שקט נפשי ויתרון יחסי

חיים בחוסר ודאות וחוסר ידיעה מתוך תחושה שמתרחשים דברים שאתם לא יודעים עליהם היא תחושה מטרידה ועוכרת שלווה המצריכה טיפול ופתרונות דיסקרטיים. אנחנו כאן עבורכם לספק את כל התשובות, באמינות,שקיפות ושמירה על סודיות.

דילוג לתוכן