מה לעשות כשמגלים שבני הזוג בוגדים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בישראל, בכל שעה זוג נשוי מתגרש. שמירה על מערכת יחסים בריאה ומשגשגת עשויה להיות אחד הדברים המאתגרים ביותר בחייכם הזוגיים. בד"כ אירועים כמו בגידה ופערים שאינם ניתנים לגישור יפרקו את מערכת היחסים ביניכם. במקרה כזה תרצו לפנות במהרה לחוקר פרטי גירושין ואף לעורך דין העוסק בתחום.

התחושה הגרועה ביותר שיכולה להיות לכם היא שבני הזוג שלכם אולי בוגדים בכם. תחושה כזו צפויה לכרסם בכם מבפנים ולפגוע בתפקודם היומיומי, היא אף צפויה להוביל אותכם לקבלת החלטות גרועות מתוך רגש וכעס. במקום לנסות למצוא ולהוכיח עדויות לבגידה באופן עצמאי,חשוב לעבוד מול חוקר פרטי מנוסה ואמין. לחוקר יש את הזמן, הניסיון והכלים הדרושים כדי לאשש או להפריך את החשדות שלכם לגבי בגידה.

ככלל, לפעמים הדבר שהכי קשה לעשות הוא את הדבר הנכון, אולם כל מקרה הוא שונה ובעל מאפיינים ייחודיים. הדבר הכי הכי חשוב הוא לא לבצע שום פעולה אימפולסיבית ובלתי הפיכה. פעלו בצורה רציונלית (ולא אמוציונלית), התייעצו בחוקר פרטי בגידות בהקדם האפשרי, אל תחשפו את הקלפים שבידיכם לפני שתחליטו על אסטרטגיה, זאת על מנת שלא תצמצמו את כיווני הפעולה העומדים לרשותכם ותגרמו נזק משמעותי לחקירה. 

להלן כמה מהטעויות הנפוצות ביותר שאתם עשויים לעשות (וחייבים להימנע מהן!) במידה ואתם חושדים ואפילו אם אתם יודעים בוודאות שבני הזוג בוגדים בכם.

אל תתנו לחדשות אלה להשפיע על יכולתכם לחיות את החיים

קבלתם חדשות על כך שאדם שאהבתם והקדשתם את חייכם אליו אינו נאמן לכם, עלולה לרסק אתכם לאדמה. אחת הטעויות הנפוצות שאנשים מבצעים כשהם מגלים שבני הזוג בוגדים בהם היא התנתקות מוחלטת. כישלון בלקחת את עצמכם בידיים באותם רגעים קשים יהפוך את היציאה מהבור אליו נקלעתם לקשה הרבה יותר.

אמנם קשה יהיה להמשיך ולחיות את חייכם, אך זה הכרחי לבריאות הנפשית שלכם לטווח הארוך. עליכם למצוא דרכים להסיח את הדעת מהדרמה המתרחשת במערכת היחסים כרגע. לחפש תחביבים חדשים או להתחבר מחדש לחברים ותיקים, העיקר שלא להיגרר לבור של ייאוש ודיכאון.

אין צורך לשדר חדשות אלה במדיה החברתית

כשאתם מתמודדים עם הידיעה שבני הזוג בוגדים בכם, אתם עוברים סערה אמוציונלית עוצמתית במיוחד, ברוב המקרים, אותם בני הזוג הבוגדים בכם, יזהו זאת עליכם ויתחילו לבדוק אתכם ולרגל אחריכם. ההשפעה הטוטאלית האופיינית לחדשות מהסוג הזה צפויה להוביל אותכם לקבלת החלטות גרועות במיוחד.

אחד הדברים הגרועים שאפשר לעשות לאחר שגיליתם שבוגדים בכם הוא לשאול ולחפש פתרונות מיידיים,בפיסבוק ובמדיות השונות. כל פעולה שאתם מבצעים, חייבת להיעשות בצורה דיסקרטית ביותר.

אם אתה מרגיש צורך לשתף, לפרוק ולדבר על הבעיה, רצוי שזה יהיה במסגרת מצומצמת של אנשים שאתם סומכים עליהם. לעתים קרובות, חברים ובני משפחה יהיו אלה שמושכים אתכם החוצה ומסייעים לכם להמשיך בחייכם, העזרו בהם. לפני כל פעולה שאתם מבצעים ובמיוחד פעולות שאין מהן דרך חזרה, מומלץ להיוועץ במשרד חקירות שיכיווין אתכם וימנע מכם לבצע את כל הטעויות האפשריות.

הימנעו מהתכנית להתעמת עם בני הזוג והמאהבים שלהם

אם שכרתם את שירותיו של חוקר פרטי, לאחר שגיליתם סימנים המעידים על בגידה, ייתכן שתקבלו תשובה שאתם לא בהכרח רוצים לשמוע אך חשוב שתשמעו. חיפוש נקמה עשוי להיות הדבר הראשון שעולה בראשכם וגם הדבר האחרון שעליכם לא לעשות. עימות מול בני הזוג עלול להידרדר, אחד הצדדים יכול להיפגע באופן כזה שהצד השני יצטרך להתעמת מול רשויות החוק. לשני הצדדים לא מומלץ עימות מסוג זה ופריקת העצבים, זה לא שווה את הנזק שיגרם לכם לכל החיים.

עימות ישיר בין בני זוג לאחר בגידה

מומלץ להיות רגועים ולוודא שאתם מקבלים החלטות בקור רוח (לא תמיד זה אפשרי) ובעצת איש מקצוע מתאים. זה ישמש אתכם היטב בטווח הרחוק. אם ברצונכם לתבוע גירושין, עליכם להימנע מאירוע אלים ולנצל את אלמנט ההפתעה על מנת לתעד ולאסוף ראיות, זו הסיבה שעימות מכל סוג הוא רעיון גרוע במיוחד.

עבודה עם חוקר פרטי מנוסה תכריע את הכף

הצורך בסיפוק מידי – מעביר אנשים על דעתם, לכן אם נמאס לכם לתהות אם בני הזוג בוגדים בכם או לא, עכשיו זה הזמן לקבל תשובות. בגעש חקירות יסייעו לכם לקבל את התשובות שאתם כל כך צמאים להן. אתם מוזמנים לפנות ולקבל שיחת ייעוץ חינמית בה נבחן את אפשרויות הפעולה העומדות לפניכם.

דילוג לתוכן