למה לפנות לחוקר פרטי ולא לחקור לבד

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

רוב האנשים היו רוצים להאמין שלעולם לא יצטרכו להיעזר בשירותיו של חוקר פרטי. למרבה הצער, אנו לא תמיד יכולים לסמוך על כנותם של אחרים, ויכולים להיווצר מצבים בהם אנו זקוקים לאיש מקצוע מנוסה שיעזור לנו למצוא ולחשוף את האמת. אנו חיים בתקופה בה הונאה, גניבה ובגידה אינם דבר נדיר, ואנחנו צריכים לנקוט בצעדים הנכונים כדי להגן על עצמנו ועל נכסינו.

ישנן אינספור סיטואציות שונות בהן המומחיות של חוקר פרטי יכולה להועיל; בין אם זה למטרות אישיות או מקצועיות, המטרה היא תמיד זהה,  מציאת אמת .

אנשים רבים מתלבטים אם חוקר פרטי הוא באמת הכרחי, והאם אין הם יכולים לבצע חקירה בעצמם. ישנן מספר סיבות לכך ששכירת איש מקצוע מיומן היא הבחירה הטובה יותר – היכולת והניסיון בביצוע פעולות בצורה דיסקרטית וחשאית, הימנעות ממצבים מסוכנים ואיסוף ראיות קבילות (ראיות שיוכלו לשמש בבית המשפט).

חשוב להדגש כי חקירה ללא נסיון מתאים עלולה להביא לתוצאות הפוכות (ובלתי הפיכות), לא פעם מעדיפים הלקוחות שחקירה תיכשל ושלא יתגלה כי הם מפעילים חוקר פרטי, ממגוון סיבות.

  1. כשהחקירה נחשפת, המטרה מעלימה ראיות רלוונטיות וכך הלקוח סוגר את חלון ההזדמנויות שלו להשגת המידע הנדרש לעד. חוקר פרטי מנוסה בעבודה חשאית ויודע לאסוף מידע מבלי לעורר חשד.
  2. חדירה לפרטיות של אדם יכולה להוות עבירה פלילית ולסכן אתכם.
  3. הגורם שאתם רוצים לחקור עלול להתגלות כמסוכן ואלים, במיוחד כשיידחק לפינה וירגיש בסכנה, והתנהלות מולו תחייב שימוש באבטחה סמויה.

אנשים מתחילים להשתמש בחוקרים פרטיים באופן שגרתי, ורשימת הסיבות להעסקת חוקר פרטי ממשיכה לצמוח. כמה מהסיבות הנפוצות ביותר הן:

בדיקות / חקירות רקע:

ישנן סיבות אישיות ומקצועיות ביותר לכך שייתכן שתצטרך לאסוף מידע רקע על אדם מסוים. חוקרים פרטיים מיומנים להשיג מידע זה וליצור פרופיל באמצעות מסדי נתונים רבים ו / או חיפושים מקומיים.

איתור נעדרים, יורשים או הורים בילוגיים:

ישנן סיבות רבות לכך שאולי תצטרך לאתר אדם שקשה למצוא אותו. חוקרים פרטיים מיומנים לבצע מחקר וחקירה לאיתור האדם תוך שימוש במסמכים ומאגרי מידע לאומיים, מקומיים ועולמיים.

חקירות תביעות ביטוח:

בין אם מדובר בתביעות בענף ביטוח חיים ובריאות, רכוש או נפגעים, חוקרים פרטיים מיומנים בכל סוגי חקירות התביעות. נערכים מחקרים וחקירות יסודיות כדי להגן על האינטרסים העסקיים של החברה / שמאי ואיסוף ראיות קבילות שישמשו בגישור, בוררות ומשפט.

חקירות בני זוג – בגידה / רמאות:

למרבה הצער, כאשר אדם חושד כי בן / בת זוגו אינו נאמן לו, החשד לרוב מתברר כמוצדק. חוקר פרטי מנוסה יביא לך את המידע הרלוונטי, יחשוף את הבגידה, ויענה על כל השאלות שצצו, כדי שתוכל להמשיך בחייך. כמו כן, חוקר פרטי יספק לך ראיות קבילות לשימוש בבית המשפט.

חקירות הטרדה / אלימות במקום העבודה:

כאשר עובד טוען כי הם היו קורבן של הטרדה או אלימות במקום העבודה, באחריות המעסיק לחקור כדי לאשר או לשלול את תוקף התביעה. חוקר פרטי יכול לערוך חקירה כזו ללא משוא פנים (באופן אובייקטיבי ונייטרלי).

אלה רק חלק קטן ממגוון השירותים האמינים הניתנים על ידי חוקרים פרטיים מורשים. השירותים משתנים בין משרדי חקירות שונים , אך לכולם מטרה משותפת אחת,  למצוא אמת.

Rate this post
דילוג לתוכן