יצירת קשר

געש חקירות

בכל נושא, ובמיוחד אם מדובר במקרה דחוף,  ליצירת קשר חייגו אלינו בכל שעה על מנת שנוכל להתחיל לעבוד ולהשיג ראיות קריטיות שיצמצמו נזקים ויאפשרו לכם לקבל את התוצאות להן אתה מייחלים.

ליצירת קשר כאן למטה, או התקשר עכשיו למספר 050-5796679

נגרם לך עוול? נעשה איתך חוסר צדק? יש פיסת מידע שאתה רוצה להשיג ולא יודע איך? רוצים לבדוק אם בני הזוג בוגדים? אם הגננת פוגעת בילד בגן (חס וחלילה) או שהמטפל פוגע באביך חסר הישע? רוצים להשיג קלף מנצח בעסקים? מידע איכותי ועדכני על אופן התנהלותם ותוכניותיהם לעתיד שיעזור לעסק שלכם לשגשג?
רוצים גם הוכחות ומסמכים שמגבים את העובדות בשטח, שיהיו קבילים בבית המשפט ויאפשרו לכם להשיג את שמגיע לכם ואולי גם פיצוי נוסף?
בקיצור, אתה מחפש דאטה, מידע ששווה עבורך זהב ואינך יכול להשיג בכוחות עצמך.
צוות החוקרים הפרטיים של "געש" חקירות ובראשו אייל, בלש בעל ניסיון של 20 שנה בסקטור הפרטי (לאחר שחרור מהמשטרה).

 נשמח לעמוד לרשותכם ולפעול בכל האמצעים הדרושים על פי החוק, על מנת להשיג את מבוקשכם.

אנו נשיג עבורך מודיעין עסקי משובח, הוכחות לבגידה של בני הזוג, לאופי הבגידה (רומן ממושך, מפגש מזדמן וכו), בעזרת טכנולוגיה מקצועית נוכיח כי הוטרדת מינית ונעמיד את האשם על מקומו (כולל תשלום פיצוי מכובד וענישה הקבועה בחוק), או לחלופין נעזור לכם להוכיח כי נטענות נגדכם טענות שווא מתנכלות שנועדו להשחיר את שמכם. 

אנו נאפשר לכם לישון בשקט בלילות וללכת לעבודה בלב שלם ולוודא שילדכם נמצאים במקום בטוח. 

כל זאת יושג בעזרת אמצעים טכנולוגיים שעומדים לרשותנו ומתחדשים כל העת באמצעות רכש מסיבי על מנת נוכל להציע את היכולות המתקדמות ביותר בשוק, כוח האדם האיכותי והמנוסה ביותר בתחום החקירות הפרטיות, כמובן  בטכניקות וניסיון של מאות (אם לא אלפי) מעקבים סמויים וחקירות פרטיות מכל הסוגים.

דילוג לתוכן