חקירות רקע וטרום נישואין

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

חקירות רקע הן חקירות אותן עורך חוקר פרטי לגבי אדם כלשהו שרוצים לקבל מידע על עברו, פועלו ומעשיו. המטרה של חקירות רקע וחקירות טרום נישואין היא לגלות פרטים על העבר וההווה של אדם מסוים. במהלך חקירת רקע נבדק מצבו האישי, התעסוקתי, הכלכלי ואמינותו של האדם. הסיבות לביצוע חקירות רקע יכולות להיות אישיות ועסקיות.

למעשה, אנו רוצים למנוע מצב של נישואין לא נכונים, חיים עם אדם לא נאמן / שקרן וכן גירושין שלא לצורך.

במצבים שונים בחיים אנו נדרשים לסמוך על אדם, אך משהו באינסטינקטים שלנו אומר לנו שאנו צריכים להיזהר. זה קורה כאשר אנו צריכים לקבל החלטות חשובות התלויות מאוד באדם. למשל האם נוכל לסמוך על האדם ולקיים איתו קשר זוגי ארוך טווח? האם הוא יכול להתאים לנו כשותף עסקי? הבעיה המרכזית שלנו היא שכל מה שאנחנו יודעים על האדם נובע מתוך ההתרשמות הכללית ומוך מה שהוא מספר וחושך בפנינו. איננו יודעים האם יש לו צדדים אפלים אשר צריכים להדאיג אותנו. אז מה עושים, האם ניכנס לקשר זוגי, נקים משפחה ואז נגלה כל מיני דברים שימוטטו את הכל? זוהי בדיוק הנקודה שבה חוקר פרטי יכול לעזור לכם.

החלטות מבוססות מידע

כאשר אתם מקבלים החלטות חשובות בחיים, כמו השאלה האם להתחתן עם בן/בת הזוג, אתם חייבים שיהיה לכם את כל המידע על מנת שתוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה. הרגשות שלכם עלולים לבלבל אתכם ואתם עשויים לראות בבן/בת הזוג את מה שאתם רוצים, תמונה ורודה ויפה אשר שונה מאוד מהמציאות וכל הדברים שאינכם יודעים.

משרד חקירות יכול לשלוח חוקר פרטי אשר יבצע עבורכם חקירת טרום נישואין ויביא בפניכם את המידע שאתם חייבים לדעת. ולא רק חקירות טרום נישואין, חקירות רקע הן דבר מקובל מאוד בעולם העסקים. כאשר אתם רוצים להכניס שותף לעסק או אדם למשרה בכירה וחשובה אשר דורשת אמון רב מצידכם – אתם פשוט חייבים לפנות לחוקר פרטי ולהזמין חקירת רקע.

דוח החקירה אשר יביא לכם החוקר הפרטי יכול לעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה. יתכן שהדוח יסיר את כל הספקות ויגרום לכם להיות שלמים עם ההחלטה. אך יש לקחת בחשבון, במקרים של חקירה בטרום חתונה, שהדוח יגרום לכם להרגיש שלא בנוח. אך אם יש משהו שצריך לדעת, מוטב שתדעו עכשיו, לפני שנכנסתם לקשר זוגי עמוק ולפני שיש לכם ילדים בתמונה.

כיצד מתבצעות חקירות רקע

כאשר פונים למשרד חקירות לצורך ביצוע חקירת רקע, נערכת פגישה עם חוקר פרטי. בפגישה יש לשתף את החוקר בחששות שלכם ולדבר איתו בחופשיות על הדברים שתרצו לבדוק בעברו של האדם. החוקר הפרטי ישאל אתכם שאלות לגבי האדם שעליו אתם מבקשים מידע. חוקר פרטי מיומן עלול להתחיל "להריח" שהדברים לא מסתדרים כבר בשלב הזה. לאחר שיהיה לחוקר את כל המידע שהוא צריך הוא יתחיל בחקירה. חקירות רקע וחקירות טרום נישואין מתבצעות על ידי חוקר פרטי לפי כל הסטנדרטים המקצועיים ובצורה דיסקרטית לחלוטין.

רוצה לדעת יותר על הפרטנר/ית שלך לפני שאתם ממסדים את הקשר? פנו אלינו, דיסקרטיות מובטחת!

Rate this post
דילוג לתוכן