חקירות בגידה- זיהוי והוכחת בגידות [מדריך עדכני]

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

חושדת שהבעל בוגד בך? את מרגישה שמשהו לא בסדר, שיש דברים מתחת לפני השטח, שמסתירים ממך משהו. כך אי אפשר לחיות, חייבים להסיר את הספק והדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות חוקר פרטי.

בגידה היא ענייו רגיש; מצד אחד היא מביאה איתה תחושות רגשיות קשות ולא נעימות להתמודדות, כולל חשש להמשך קיום המסגרת המשפחתית. מצד שני יש לה גם השלכות משפטיות בהליכי הגירושין והמשפט. חקירות בגידה דורשות חוקר פרטי מיומן אשר יודע להתמודד עם עצמת הרגשות ולגלות אמפטיה והבנה כלפי הלקוח, אך מצד שני להקפיד על עבודתו המקצועית ואיסוף הראיות להוכחת הבגידה.

מתי לחשוד בבגידה

כאשר אחד מבני הזוג בוגד, נניח הבעל, הוא בעצם מנסה למצוא את חלונות הזמן בהן יוכל לבלות עם המאהבת. על מנת לקיים זאת יש צורך בשקרים, הסתרת מידע והתנהלות אישית אשר כל כולה נועדה להסתיר זאת. באופן טבעי יש לכך סימנים רבים, למשל:

  • שינויים בשעות העבודה  – פתאום יש ימים שהבעל צריך להישאר מאוחר בעבודה, כל מיני הפתעות של הרגע האחרון; פגישות עם לקוחות במקומות רחוקים; ישיבות שמתארחות. במקרים רבים זה בנסיבות אשר מצדיקות מראש מדוע הוא לא יהיה זמין, כמו למשל פגישה עם לקוח חשוב.
  • שינויים בהרגלים אישיים, למשל פתאום הגבר יוצא לעבודה בלבוש מוקפד יותר מהרגיל, אולי אפילו קנה לעצמו מלתחה חדשה.
  • קבלת שיחות טלפון בצורה פרטית וסיום מהיר של השיחה כאשר את נכנסת, דיבור בשקט. סביר להניח שיעשה הכל למנוע ממך גישה לטלפון שלו על מנת לא לראות הודעות והיסטוריות שיחות. כמו כן ניתן לראות מחיקה קבועה של היסטוריית הודעות ושיחות.
  • התעניינות גדולה בלוח הזמנים שלך; מתי את נוסעת ומתי את חוזרת על מנת שיוכל למצוא את ההזדמנות לדבר או לפגוש את המאהבת. זה כולל גם עידוד ליציאתך מהבית, כמו למשל למה שלא תיסעי לבקר את אמא שלך בסוף השבוע…
  • ירידה בחשק המיני ובתדירות קיום יחסי המין.
  • חיובים מוזרים בכרטיס האשראי המעלים חשד לבילויים משותפים (מסעדות, בתי מלון…).

איך לוודא שאכן בן הזוג בוגד?

אם התגלו הסימנים שהזכרנו, אין ספק שמדובר בבגידה, אך יש צורך בראיות של ממש. מוטב שלא תתעמתי עם הבעל בנושא, זה רק יגרום לו להתאמץ יותר להסתיר את מעשיו. העניינים יכולים גם להפוך לרגשיים וחס וחלילה איננו רוצים שהמקרה יהפוך למקרה של אלימות במשפחה. לכן על מנת לוודא ולאסוף את הראיות הדרושות, יש לפנות לחוקר פרטי המתמחה בחקירות בגידה. חוקר פרטי מגלה רגישות גדולה לעניינים הרגשיים אך מבצע עבודה מקצועית, מכיוון שהוא אינו מעורב רגשית הוא יכול להתנהל בקור רוח ולאסוף את כל הראיות שאת צריכה להוכחת הבגידה.

חוקר פרטי יכול לבצע מעקבים ולרשותו עומדים כלים רבים לצורך הוכחת הבגידה, הכל במסגרת החוק כמובן. דיסקרטיות היא דבר חשוב מאוד בעבודתו של חוקר פרטי, אסור לו להתגלות והוא צריך את שיתוף הפעולה של בת הזוג הנבגדת בתור שותפה לסוד עד לסיום החקירה והגשת תיק החקירה לידיה.

כאשר בן הזוג מספר לך שהוא בעבודה, החוקר הפרטי יכול לברר היכן הוא באמת מסתובב ועם מי הוא נמצא. החוקר בפרטי יאסוף תמונות, מסמכים וכל עדות אשר תוכל להוכיח את הבגידה והכי חשוב – תהיה קבילה בבית המשפט. חוקרים פרטיים, המנוסים בחקירות בגידה, עובדים בצמוד לעורכי דין ויועצים משפטיים על מנת להבטיח כי החומר קביל בבית המשפט ויכול לשמש כראייה ולבניית תיק הגירושין במידה וזו הכוונה.

Rate this post
דילוג לתוכן