חוקר פרטי – מחיר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אחת השאלות הראשונות שנשאל את עצמינו בבואינו לשכור את שירותיו של חוקר פרטי, בכל תחום שהוא היא שאלת המחיר- כמה עולה חוקר פרטי, המענה לשאלה הזו מעט מורכב, זאת משום שבניגוד למוצרי מדף אחרים שאנו רוחשים, שירותים לקהל הרחב בהם התעריף קבוע וידוע, מחיר החקירה הפרטית מורכבת משלל קריטריונים, שישפיעו בהמשך על הצעת המחיר.
לפני קריאת המאמר, חשוב לי לציין כי עלות החקירה והצעת המחיר שתקבלו, מטעם משרד החקירות אליו תפנו, צריכה להיות רק חלק ממכלול השיקולים שלכם, אסור לכם לבסס את ההחלטה על מרכיב זה בלבד,  זכרו מה מונח על הכף והחליטו האם זה המקום המתאים לחיסכון.

למעשה, כתבתי מאמר שלם על טעויות שאנשים עושים בבואם להעסיק חוקר פרטי, תוכלו להתייחס אליו כמדריך לבחירת חוקר פרטי מתאים.

תוכן עניינים

רבים נוטים לחשוב שחקירה פרטית, היא כלי השמור לפריווילגים שעולה הון עתק, אך חשוב להבין שחוקר פרטי, הוא שירות נגיש שברוב המוחלט של המקרים, המידע שישיג יהיה שווה הרבה מעבר לעלותו, בין אם מדובר בחקירות בהן תראו כסף באופן מידי בחזרה ובין אם כאלה שייתנו לכם מידע ששווה זהב, אל תירתעו מראש, ובכל מקרה כשאתם חושבים שאתם זקוקים לסיוע, פנו אלינו ובקשו הצעת מחיר.

 

מחיר חוקר פרטי בגידות

חקירת בגידה אינה שונה מהותית מהשירותים האחרים שמציע משרד חקירות, יחד עם זאת, מדובר באחד התחומים המבוקשים והפופולריים ביותר בהם עוסקים חוקרים פרטיים. 

לרוב, כאנשים ניגשים לחוקר פרטי בשל חשד לבגידה, או רצון להוכיח בגידה, פונים אליו בפעם הראשונה, הם חסרי ניסיון בהליך וכמובן שאינם יודעים כמה הוא צפוי לעלות. 

גם בחקירת בגידה, הפרמטר המרכזי הוא כמות השעות. 

ככל שהחקירה תדרוש שעות רבות יותר, העלות צפויה להאמיר ולאיכות החוקרים אין קשר לעלות החקירה, אתם אמורים לקבל את החוקרים האיכותיים ביותר,  יחד עם זאת, להוכחת בגידה יכולות להיות משמעויות כלכליות מטלטלות ולרוב ההשקעה שווה את המחיר. 

מובן שהפרמטר הכלכלי, אינו הסיבה היחידה המצדיקה חוקר פרטי במקרה של בגידה, במאמר נפרד פירטנו את כל הסיבות לעקוב אחר בני זוג בוגדים.

בהצלחה!

כמה תעלה החקירה שלך?

שעות המעקב

הפקטור העיקרי במחיר החקירה הוא כמות השעות הנדרשות. משרד חקירות שמכבד את עצמו ייגבה 350-400₪ לשעת מעקב. חשוב לבחור צוות שלא בא "לדפוק שעות" אלא לעשות עבודה מקצועית.

כמות החוקרים הפרטיים

אם לצורך המעקב נדרשת כמות גדולה של חוקרים, זה עשוי להתבטא במחיר החקירה. משרד חקירות טוב יישאף לתפור מענה מדויק לצורך החקירה על מנת לצמצם בהוצאות, מבלי להתפשר על איכות החקירה.

מקצועיות ונסיון

החקירה תקום ותיפול על פי התנהלותו של החוקר הפרטי המוביל אותה. אם רוצים להגיע לתוצאות טובות ולהשיג ראיות חותכות, צריך להשקיע בחוקר פרטי מיומן ומנוסה.

מרחק

משרד חקירות נוהג לגבות תשלום על המרחק שהחוקרים כיסו במעקב אחר היעד, מרגע יציאתם מהמשרד. מדובר על סכום של כ - 3 ₪ לכל קילומטר של מעקב (לכל חוקר).

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית לחקירה

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפון 050-5796679 / להשאיר פרטים

הקריטריונים המרכזיים לקביעת מחיר החקירה

 • מהות העבודה והיעדים של החקירה הפרטית-
  לכל חקירה פרטית יעדים ומטרות שונים, בין אם אנו חוקרים מקרה של בגידה, אוספים ראיות לתיק גירושין או מנסים להפריך עדות שקר, הנישה הספציפית משפיעה על מידת הקושי וההיקף הנדרש לביצוע העבודה ובהתאם משפיעה על הצעת המחיר שתקבלו לחקירה המתבקשת.
 • היקף העבודה והשעות הנדרשות-
  הסעיף הזה הוא אולי הטריוואלי מכולם, ככל שהחוקר הפרטי עובד יותר, התשלום יהיה גבוה יותר, במקרים רבים הצעת המחיר תורכב מתמחור עבור שעת מעקב והערכה של כמות שעות המעקב הנדרשות לפרוייקט (החקירה הפרטית) שלכם.
 • כלים-
  חקירות מסוימות עשויות להצדיק שימוש במכשור יקר ומתקדם וכן באמצעים שונים לדליית ראיות. במקרים כאלה, ניתן לצפות לסעיף מתאים בהצעת המחיר שתקבלו.
 • מרחק
  במידה שמושא החקירה או מרכז החקירה נמצא באזור מרוחק, קשה להגעה, בכפר נידח או אף מחוץ לארץ, יידרש זמן רב על מנת לאתר אותו וייתכן שיידרשו סידורי תחבורה ולינה שונים לצוות החוקרים הפרטיים. סידורים כאלה עשויים להיות מושתים על לקוחות הקצה.
 • היקף צוות החוקרים הפרטיים ונסיונם בחקירות
  כמות חוקרים רבה, התמחות בנישה הספציפית ובסוג החקירה אליה נדרשים החוקרים תעלה את מחיר החקירה. אך איכותם וניסיונם של החוקרים, לא אמורה לשנות את המחיר. אתם אמורים לקבל את הטוב ביותר.
 • קושי ומורכבות החקירה-
  חקירות פרטיות מורכבות וסבוכות דורשות אמצעים שונים וזמן, בהתאם צפויות להשפיע על תמחור השירות.

ניתן לומר אפוא כי, פערי המחירים בין חקירות שונות ובין חוקרים שונים, ייגזרו מפעולות שונות וייחודיות הנדרשות להשגת התוצאה האופטימלית בחקירה. 

כך למשל, כמות האנשים שיופקדו על ביצוע המעקב, תהא גורם מכריע בתמחור, אך ניסיונם לא ישפיע גם על המחיר הסופי. 

לחלופין, מורכבות של איתור וכריית מידע מודיעיני, היקף של חקירה כלכלית וכד'. 

כלומר התמחור של חוקר פרטי, הוא מטבעו מאוד אינדיבידואלי וכל מקרה יכול לקבל הצעת מחיר, רק על בסיס פגישה מקיפה, אפיון ושקלול של מכלול הנתונים, רק כך ניתן לאמוד את כמות המשאבים הנדרשים להעמיד לטיפול בה ולחשב את העלות הסופית.

תוספות

משרדי חקירות שונים ייגבו עלויות שונות עבור סוגי תוספות שונות. 

לכל חקירה מרכיבים ייחודיים משלה, אך השתדלנו לרכז בפניכם את המרכיבים הנפוצים ביותר ואת המחיר הממוצע בו נוהגים משרדי חקירות שונים לתמחר כל אחת.

 1. תעריף שבת – 
  מרבית צוותי המעקב ייגבו פרמיה על מעקב בשישי, בשבת וחגים. המחיר לעבודה בימים אלו יהיה בד"כ סביב 150% מהמחיר הרגיל.
 2. הגעה לבית משפט – 
  מתפקידיו של חוקר פרטי להציג את המידע שאסף בבתי הדין, לצורך העניין, ייגבה המשרד כ-1500 ש"ח. במידה ובמעקב היו מעורבים מספר חוקרים, וכולם נדרשים למתן עדות, עבור כל אחד מהחוקרים ייגבה 1500 ש"ח, דבר שיכול להסתכם בכמה אלפי שקלים. חשוב להקפיד ולברר מי באמת נחוץ בביהמ"ש על מנת לחסוך הוצאות מיותרות וכפילויות.

הערכה ראשונית למחיר חקירה פרטית

חוקר פרטי אמין, יוכל לתת לכם הערכה לעלות הכוללת של החקירה, כבר בשיחת הטלפון הראשונית ביניכם. 
החוקר ישכלל את כל הפרטים, ישווה לתיקים קודמים וייתן שערוך לכמות שעות המעקב והיקף החוקרים הנדרשים לחקירה. 

במידה וקשה לחזות, אדם אמין יציע להתחיל בקטן – עם בנק של כ-3 ימי מעקב, שלאחיו תוכלו להחליט, אם להתקדם או לעצור. 

"מחיר מחירון" של חוקר פרטי

מחירון חקירה פרטית שמצאתי בחיפוש קצר בגוגל, בטח גם אתם נתקלתם בכאלה.

פעמים רבות אני שומע אנשים שאומרים שקיבלו מחירון של משרד החקירות אליו פנו, בלי לשאול שאלות לגבי החקירה הרצויה שלהם, מבלי לערוך אפיון מסודר והצעת מחיר מותאמת אישית לתיק שלהם.

כל הכתוב לעיל, בוודאי מפתיע ועומד בסתירה להימצאותם של מחירונים בחיפוש קצר בגוגל והצעות מחיר קונקרטיות, שאולי נשלחו אליכם מבלי שנדרשתם לפרט, אודות המקרה הספציפי שלכם.

הצעת מחיר במשרד געש חקירות

געש, כמשרד חקירות ששמו הולך לפניו, מקפיד על מקצועיות כבר משלב תמחור החקירה,  כך זה מתבצע:

 1. נערוך פגישה דיסקרטית עם הלקוח.
 2. נדון עם הלקוח, על כל מרכיבי החקירה ונבדוק מה נדרש מהחוקרים הפרטיים שיפעלו בה.
 3. נבין לעומק את הצורך של הלקוח, את מושא החקירה ואת האזור בו תתנהל, נסיק דרכי חקירה ואסטרטגיה בה נפעל.
 4. נאמוד את היקף המשאבים, הרכישות והאמצעים הצפויים, כציוד עזר לחקירה.
 5. נבנה ללקוח פתרון מותאם אישית, בהתאם לצרכיו.
 6. נרכיב הצעת מחיר אמיתית ואמינה, המשקפת את המהות של השגת יעדי החקירה, בצורה אופטימלית.

אנשים שמחפשים את החוקר הפרטי הזול ביותר, עלולים למצוא את עצמם משלמים ביוקר:

 • הסתבכות בפלילים.
 • חקירה כושלת.

עלות חקירה פרטית בתחום הגירושין

המחירים בתחום חקירת תיקי גירושין וחשיפת בגידות, תלויות בהמון גורמים אך בעיקר בהכנה ואיכות החוקרים. 

דאגו לאסוף מידע רלוונטי ולהגיע מוכנים לפגישה עם החוקר. 

פרטו שעות וזמנים בהם בן הזוג מבלה, זה עשוי לחסוך שעות מעקב רבות ויקרות. 

התמחור של כל שעת מעקב של חוקר פרטי לצורך מעקב נע סביב 350 – 400 ש"ח, כך שכל שעה שחסכתם, שווה מאות שקלים לכיסכם.

מחירון חקירות עסקיות (מסחריות)

כל אדם המנהל עסק, או מקדם תהליכים מסחריים, נתקל בצורך לבצע מדי פעם חקירות מסחריות ועסקיות בחברה אותה הוא מוביל, אלו נועדו לעתים לספק נתונים מדויקים, על האנשים שאתה עובד איתם (עובדים, ספקים ושותפים), על מתחרים בעסקים אחרים, על לקוחות ועוד.

חקירות מסחריות, נערכות על ידי חוקר פרטי בעל ניסיון וידע בביצוע חקירות מסוג זה.
החקירה צפויה לאתר חוליות בעייתיות במערכים של החברה, מניעים ואינטרסים נסתרים, לספק לך קלפים ומודיעין עסקי מקדים, שיהווה יתרון את מתחריך.
החוקר הפרטי שתשכור, עשוי לגלות נגדי אינטרסים מנוגדים, של אנשים שאתה אמור לסמוך עליהם, או שיתוף פעולה של גורמים מאחורי גבך. 

החוקר יבחין בגורמים הפועלים לרעת העסק ויתעד אותם, על מנת לאמוד את היקף הפיצויים בהמשך ולמצות איתם את הדין במסגרת החוק במדינת ישראל. 

ביכולתו של חוקר פרטי, לאסוף נתונים על עובדים שונים ולבדוק את אמינותם, האם עברם נקי? האם יש דופי בפעילותם?

חקירות עסקיות, הן עניין רציני ומורכב מאוד. 

חוקר פרטי העוסק בתחום פעילות זה, נדרש לאסוף נתונים סמויים מהשטח, עובדות טכניות שונות, לבדוק את האנשים הקשורים לעניין וכל האירועים שהיו סביב הנושא. 

זמן הביצוע לחקירות מסחריות ועסקיות, עשוי להשתנות בהתאם לנושא הנחקר, בהתאם למורכבות העניין, בהתאם לקריטריונים ואלה ישפיעו על התמחור של החקירה. 

ככל שתהליך החקירה מורכב ועמוק יותר, כך יהיה צורך בעבודת שטח רחבה יותר והשקעה גבוהה יותר, זה אומר יותר עבודה, יותר מאמץ, יותר נתונים ואיסוף מידע מדויק.

את המידע יתמצת ויסכם החוקר, יגיש את מסקנותיו ונתונים ברורים המגבים אותן למנכ"ל החברה, על מנת שזה ינקוט בהליכים לשיפור היעילות ולהפסקת פעילות בעייתית בחברה.

מחיר חוקר פרטי בגידות

חקירת בגידה אינה שונה מהותית מהשירותים האחרים שמציע משרד חקירות. 

יחד עם את, מדובר באחד התחומים המבוקשים והפופולריים ביותר, בהם עוסקים חוקרים פרטיים. 

לרוב, אנשים שניגשים לחוקר פרטי, בגלל חשד לבגידה, או רצון להוכיח בגידה, פונים אליו בפעם הראשונה, הם חסרי ניסיון בהליך וכמובן שאינם יודעים כמה הוא צפוי לעלות. 

גם בחקירת בגידה, הפרמטר המרכזי הוא כמות השעות. 

ככל שהחקירה תדרוש שעות רבות יותר, במיוחד אם בשעות אלו פועל צוות חוקרים מקצועי, העלות צפויה להאמיר. 

יחד עם זאת, להוכחת בגידה יכולות להיות משמעויות כלכליות מטלטלות וההשקעה שווה את השקט הנפשי שלכם.

החזר הוצאות חוקר פרטי

לעתים, לקוחות ששוקלים ליצור קשר עם חוקר פרטי, תוהים אם החקירה הפרטית לא תביא להוצאות כספיות כבדות מצדם, כאלו שרק יעמיקו את הנזק. 

ישנם מקרים בהם תוכלו להזדכות על הוצאות החקירה כולן. 

לדוגמא במקרה של חקירה לקראת גירושין, כבר בשנת 2006 נקבע תקדים בו חייב בית הדין הרבני במחוז דרום את הנתבעת, אישה שהוכח כי בגדה בבעלה, לשלם את מחיר החקירה הפרטית, כלומר כל מחיר החקירה הושט עליה, על אף שהוזמנה על ידי בן הזוג.

אם אתם חושדים שבני הזוג בוגדים בכם, פנייה לחוקר פרטי יכולה לאשש, או להפריך את החשדות שלכם והכי חשוב להסיר את הענן שמטריד אותכם.

המלצתנו במקרה של חשד סביר לבגידה של בני הזוג, לפנות למשרד חקירות מקצועי, בית המשפט צפוי להכריע לטובתכם ויש לכך השלכות רבות.

ננצל את ההזדמנות, כדי להדגיש שבמקרה של פנייה לחוקר פרטי בעניין גירושין, יש לאסוף כמה שיותר מידע, שיעזור לו לבצע את עבודתו במהירות וביעילות, כמו פרטים על לוח הזמנים של הנחקר, פרטי הרכב , תמונתו וכל פרט אחר שעשוי לעזור בהרכבת החידה. 

תוכלו למצוא מידע נוסף וטיפים להתנהלות לפני פתיחה בהליך גירושין כאן.

רוצים לקבל הצעת מחיר מקצועית, של חוקר פרטי ממשרד געש חקירות? פנו אלינו כבר עכשיו – בנייד / וואטצאפ / מייל או בטופס כאן למטה ונחזור אליכם במהירות.

בהצלחה

שאלות על תמחור חקירות פרטיות בגעש

עלות החקירה נקבעת על פי שלל פרמטרים. בין השאר אלו כוללים: שעות המעקב, כמות החוקרים הנדרושים לחקירה, המרחק המכוסה במהלך המעקב,האמצעים הדרושים לביצוע החקירה וסוג החקירה הדרושה לכם.

באתר תוכלו לקבל סדר גודל לעלות החקירה על פי מאפייני החקירה הנדרשת. כמו כן, בשיחת ייעוץ חינם, תקבלו את המחיר המדוייק לצורך החקירה הדרושה לכם.

אנו בגעש חקירות עוסקים במגוון רחב של תחומים ולמעשה מהווים כתובת לכל פנייה המצריכה חוקר פרטי. בין השאר אנו מבצעים חקירות בגידה, חקירות כלכליות, איסוף מידע עסקי, מעקבים ותצפיות.

4.9/5 - (63 votes)
דילוג לתוכן