חוקר פרטי בתל אביב

געש חקירות

געש חקירות - משרד חקירות בתל אביב ובמרכז

תל אביב – יפו היא העיר השנייה בגודלה (מבחינת אוכלוסייה) בארץ. זה המטרופולין המרכזי בארץ המשמש כמרכזה של מדינת ישראל בתחומי הכלכלה, התרבות, התקשורת והאמנות.

ריבוי האוכלוסייה וגווניה, במדינה כמו ישראל יוצרים לא מעט חיכוכים, בעיות, ושאלות פתוחות המחפשות מענה. בכל אחד מהמקרים הנ"ל, תושבי העיר מרבים לפנות לחוקר פרטי מטעם געש חקירות.

כך למשל, חקרנו מקרים בהם היה חשד של בעל שאשתו בוגדת בו (או ההפך), חקירה של בני נוער מטעם הוריהם שחששו לשלומם, בעת שאלו נמצאו בשפעת חברה רעה, חומרים מסוכנים, ומקרים נוספים.

משרד ההחקירות שלנו יישמח להעניק לכם שירותי חקירה פרטית, בתל אביב, בגוש דן ובכל שאר חלקי הארץ.באמצעים מתקדמים ועם ניסיון רב ומקצוענות ללא פשרות, נחשוף עבורך כל מידע ונסייע לך להשיג כל הוכחה.

אנחנו מתחייבים לסודיות מלאה וזמינים עבורך 24 שעות ביממה.

פנה אלינו עכשיו 050-5796679

כדאי לקרוא

בגידה נרקמת במהלך אימון בחד"כ
בגידה וגירושין

בגידות בחדר כושר

פתאום קם אדם בבוקר ומסרב להאמין שהבבואה הנשקפת במראה היא דמותו – ה"צמיגים", הכרס שתפחה והגוף שהולך ומאבד צורה. בעולם הסוגד ליופי התחרות היא אינסופית,

קרא עוד »

משרד חקירות - געש

געש חקירות ושירותי מידע, הינו משרד חקירות פרטי הפועל ברישיון משרד המשפטים לעסוק בחקירות פרטיות. כל החוקרים הפרטיים המועסקים במשרדינו הינם בעלי רישיון, ממשרד המשפטים, לעסוק בחקירות. כל פעולות החקירה המבוצעים על ידינו מבוצעים במסגרת החוק!

קבילות הראיות

משרד חקירות מקצועי, ישמור ויקפיד על חוקיות איסוף הראיות, וכך יאפשר שימוש בהן מול רשויות החוק. חוקר פרטי מיומן ישלוט בחוק ובמגבלות החלות עליו ויקפיד להשיג את הראיות בצורה תקינה כדי למקסם את ההישגים.

חוקר פרטי

עוסק באיסוף מידע למען לקוחותיו ועוסק במגוון תחומים: הונאה, אישות (בגידה / גירושין, ריגול עסקי, חקירות כלכליות, מהימנות עובדים ועוד.

דילוג לתוכן