חוקר פרטי בראשון לציון

געש חקירות

געש חקירות - משרד חקירות במרכז הארץ

ראשון לציון (ראשל"צ) היא העיר הרביעית במדד גודל האוכלוסייה בישראל. העיר המנומנת שזוהתה כפרבר של תל אביב כבר מזמן שינתה את פניה והפכה לאחת הערים התוססות בגוש דן ובארץ בכלל.

התסיסה מביאה עמה כמובן לא מעט בעיות וחיכוכים, והיום יותר מתמיד פונים למשרד החקירות שלנו (געש) בבקשה לפתור, ליישב, לגלות ולהוכיח לגלות את האמת במגוון מקרים שונים.

 

בראשון לציון לבדה נתקלנו בתיקים הקשורים לחקירת גירושין (ביניהם איתור ומיפוי כל הרכוש המוסתר של בעלה לשעבר של אישה שייצגנו, והצגתו בפני השופט של התיק). 

 ומקרים נוספים.

משרד ההחקירות שלנו יישמח להעניק לכם שירותי חקירה פרטית, בראשון לציון ובכל פינה אחרת בארץ על מנת להוציא את הצדק שלכם ואת האמת לאור.
 באמצעים מתקדמים ועם ניסיון רב ומקצוענות ללא פשרות, נחשוף עבורך כל מידע ונסייע לך להשיג כל הוכחה.

אנחנו מתחייבים לסודיות מלאה וזמינים עבורך 24 שעות ביממה.

פנה אלינו עכשיו 050-5796679

כדאי לקרוא

בגידה נרקמת במהלך אימון בחד"כ
בגידה וגירושין

בגידות בחדר כושר

פתאום קם אדם בבוקר ומסרב להאמין שהבבואה הנשקפת במראה היא דמותו – ה"צמיגים", הכרס שתפחה והגוף שהולך ומאבד צורה. בעולם הסוגד ליופי התחרות היא אינסופית,

קרא עוד »

משרד חקירות - געש

געש חקירות ושירותי מידע, הינו משרד חקירות פרטי הפועל ברישיון משרד המשפטים לעסוק בחקירות פרטיות. כל החוקרים הפרטיים המועסקים במשרדינו הינם בעלי רישיון, ממשרד המשפטים, לעסוק בחקירות. כל פעולות החקירה המבוצעים על ידינו מבוצעים במסגרת החוק!

קבילות הראיות

משרד חקירות מקצועי, ישמור ויקפיד על חוקיות איסוף הראיות, וכך יאפשר שימוש בהן מול רשויות החוק. חוקר פרטי מיומן ישלוט בחוק ובמגבלות החלות עליו ויקפיד להשיג את הראיות בצורה תקינה כדי למקסם את ההישגים.

חוקר פרטי

עוסק באיסוף מידע למען לקוחותיו ועוסק במגוון תחומים: הונאה, אישות (בגידה / גירושין, ריגול עסקי, חקירות כלכליות, מהימנות עובדים ועוד.

דילוג לתוכן