חוקר פרטי בצפון

געש חקירות

חוקר פרטי בגליל, בגולן ובעמק יזראעל

משרד געש חקירות פועל בכל הארץ

זאת מתוקף חובתנו המוסרית לדאוג לצדק ואמת עם כל איש ואישה במגוון תחומים ובמקומות שונים. אנו חוקרים ועוקבים אחר יעדים בכל נקודה בארץ. וגם בחלקה הצפוני.

כשבוחרים חוקר פרטי באזור מסוים, השאיפה שמצד אחד יכיר את השטח ויידע להתמצא בו באופן אפקטיבי ויעיל, ומנגד, יוכל להיטמע בסביבה מבלי לעורר חשד של היעד. וגעש חקירות, עונים על שני הקריטריונים האלה כמדובר בחקירה בחלקה הצפוני של המדינה.
כך, רבים פונים אלינו לצורך חקירות ביישובים מרוחקים (בית שאן, קריית שמונה וצפת, למשל) ובמועצות ויישובים קטנים בהם כולם מכירים את כולם, ורוצים למנוע מצב בו היעד מכיר את החוקר הפרטי שעוקב אחריו.

רבים מלקוחתנו מגיעים מערים, מושבים וקיבוצים בצפון הארץ:

וביצענו עבורם חקירות אפקטיביות ומעקבים ממוקדים בשלל תחומים, בדרום, במרכז ובצפון:

חקירת בגידה, חקירת גירושין, חקירות כלכליות, חקירות עסקיות, חקירות פליליות, חקירות נוער ועוד.

כמו כן, אנו מתמחים בהתקנת מצלמות נסתרות ואמצעי אבטחה ומעקב, בבתי פרטיים, משרדים ובתי עסק.

בנוסף, תוכלו לשכור שירות של אבטחה סמויה במקרה שאתם נסחטים או מרגישים מאוימים.

אנו גם מספקים שירותי מעקב, בהם אנו מצמידים צוות חוקרים מיומן לבני זוג על מנת להוכיח שהם בוגדים / עוקבים אחרי עובדים על מנת להוכיח שהם גונבים או גורמים נזק במזיד לבעל העסק, עוקבים אחרי נוער שנמצא תחת השפעה שלילית, אלימות וחומרים מסוכנים ועוד.

אנחנו מתחייבים לסודיות מלאה וזמינים עבורך 24 שעות ביממה.

פנו אלינו עכשיו 050-5796679

כדאי לקרוא

בגידה נרקמת במהלך אימון בחד"כ
בגידה וגירושין

בגידות בחדר כושר

פתאום קם אדם בבוקר ומסרב להאמין שהבבואה הנשקפת במראה היא דמותו – ה"צמיגים", הכרס שתפחה והגוף שהולך ומאבד צורה. בעולם הסוגד ליופי התחרות היא אינסופית,

קרא עוד »

משרד חקירות - געש

געש חקירות ושירותי מידע, הינו משרד חקירות פרטי הפועל ברישיון משרד המשפטים לעסוק בחקירות פרטיות. כל החוקרים הפרטיים המועסקים במשרדינו הינם בעלי רישיון, ממשרד המשפטים, לעסוק בחקירות. כל פעולות החקירה המבוצעים על ידינו מבוצעים במסגרת החוק!

קבילות הראיות

משרד חקירות מקצועי, ישמור ויקפיד על חוקיות איסוף הראיות, וכך יאפשר שימוש בהן מול רשויות החוק. חוקר פרטי מיומן ישלוט בחוק ובמגבלות החלות עליו ויקפיד להשיג את הראיות בצורה תקינה כדי למקסם את ההישגים.

חוקר פרטי

עוסק באיסוף מידע למען לקוחותיו ועוסק במגוון תחומים: הונאה, אישות (בגידה / גירושין, ריגול עסקי, חקירות כלכליות, מהימנות עובדים ועוד.

דילוג לתוכן