חוקר פרטי בכפר סבא

חוקר פרטי בכפר-סבא

געש חקירות

מחפשים חוקר פרטי בכפר-סבא?

פנו אלינו עכשיו בדיסקרטיות, קבלו מענה ופתרון בדיסקרטיות מלאה

כפר-סבא ממוקמת בין רעננה, הוד השרון ומספר מושבים.

אזור התעשייה בעיר מושך אליו אנשים מהישובים: טייבה, טירה, קלנסווה, רעננה, הוד השרון מושבים וקיבוצים באזור.

כל החוקר פרטיים בגעש חקירות, אשר פועלים בכפר-סבא, מכירים טוב מאוד את מורכבותם של ישובים אלה, הן ברעננה וסביבותיה והן בטייבה וסביבותיה, החוקרים יודעים לפעול בהתאם ולהתאים את עצמם לתנאים, שכל ישוב מציב לנו.

מחפשים חוקר פרטי בכפר-סבא?

החוקרים הפרטיים בגעש חקירות, מכירים את כפר-סבא ושכנותיה בצורה טובה מאוד ונותנים שרות לאנשי המקום בכל סוגי החקירות, בצורה מקצועית ובדיסקרטיות מלאה.

כל החוקרים פרטיים במשרדנו מכירים את כפר-סבא בצורה טובה מאוד ויכולים לתת מענה לכל התפתחות בשטח ומעבר בין הישובים השונים ולהתאים עצמם לשטח בצורה מושלמת.

אנו מציעים שירותי חקירה מסוגים שונים. אם אתם מחפשים אדם מסוים, אנו נמצא אותו. אנו מתמחים בדברים הבאים: מעקבים סמויים, תצפיות סמויות, חקירות כלכליות, חקירת בגידה, חקירות עסקיות, מצלמות נסתרות ועוד…

לנו יש את הניסיון והידע הדרושים, אנו יודעים איך להשיג עבורכם את המידע הדרוש לכם, בדיסקרטיות מלאה.

כל חוקר פרטי בכפר-סבא הוא בעל ניסיון וידע רב בכל סוגי החקירות. יש לנו ניסיון רב ועזרנו לאלפי לקוחות בהמון נושאי חקירה, החל מאיתור חייבים ועד חשיפת סודות נסתרים. מבחינתכם התהליך פשוט למדי: אתם תספקו את כל  המידע שיש לכם, תשמרו על דיסקרטיות ואנו נעשה את עבודתנו בדיסקרטיות מלאה ונחשוף בפניכם את התמונה האמתית.

השירותים על ידי חוקר פרטי בכפר-סבא ניתנים במגוון רחב של נושאים, לאנשים פרטיים וחברות.

כל חוקר פרטי במשרדנו, מספיק ותיק ומומחה בתחום החקירות, עם ניסיון עשיר של עשרות שנים ומאות תיקי חקירה מורכבים, מודיעין עסקי ומעקבים.

כאשר אתם צריכים את הפתרון לבעיה, אנחנו נהיה שם בכל שלב.

שירותי חקירה פרטיים שאנו מספקים בכפר סבא

  • מעקבים ותצפיות
  • חקירת בגידה
  • בדיקות רקע
  • חקירות כלכליות
  • איתור חייבים
  • מצלמות נסתרות וציוד הקלטה

מהן הסיבות הכי נפוצות לפנות לחוקר פרטי?

ישנן אינספור סיבות שבגינן אנשים פונים לקבלת שירותי חקירה מחוקרים פרטיים. המודעות לשירותי חקירה עלתה עם השנים, הפונים לשירותי חקירה מגיעים מכל שכבות האוכלוסייה, מכל רמה סוציואקונומית, מכל מקום בארץ (ערים, מושבים, קיבוצים, כפרים) מכל הדתות ומגילאים צעירים מאוד.

הסיבות הנפוצות שבגינן אנשים פונים למשרדנו הן:

חקירת בגידה – חשד לבגידה על ידי בני הזוג, ברוב המקרים יש בסיס לחשדות אך במקרים בודדים אין כלום. עם השנים חלה עליה דרמטית בפניה לחקירת בגידה וזה לא מדלג על אף אוכלוסייה בארץ. חקירת בגידה תופסת נפח רציני מתיקי החקירות במשרדנו.

חקירה כלכלי – חקירת ליכולת כלכלית של אדם או עסק. זה נוגע גם בהליך גירושין כשאחד מבני הזוג מעוניין לבדוק שלא נעלמו כספים ורכוש, כמו כן כשעסקים ואנשים פרטיים נקלעים לחובות או קשיים כלכליים ונתבעים בגינן או לפני תביעה משפטית.

איתור אנשים – לרוב מדובר באיתור חייבים אך בהחלט גם איתור חברי ילדות, בני משפחה ועוד.

מצלמות נסתרות – חלה עליה דרמטית בפונים למטרת מצלמות נסתרות ומכשירי הקלטה, זאת בעקבות הפרסומים על אלימות כלפי ילדים וחסרי ישע, הורים מעוניינים לשמור ולפקח על היקר להם ביותר (ילדים והורים מבוגרים). 

מעקב אחרי עובדים – מעקבים ותצפיות אחר עובדים שסרחו וכן לאיתור עובדים כאלה. אותם עובדים משכללים את השיטות לגניבת סחורה, כספים ואף לביצוע נזקים לעסק. בשנים האחרונות, אנו נתקלים בהמון מקרים של גניבות ממפעלים, מחסנים ועסקים זו ממש מכת מדינה.

מתי מומלץ לכם לפנות לחוקר פרטי?

חוקר פרטי מספק סוגים שונים של שירותי חקירה והסיבות לפנות לשירותיו הן רבות, כשהעיקריות שבהן הן מניעה, הוכחות ואיסוף מידע. 

בגדול, מניעה היא תמיד האסטרטגיה הטובה ביותר וחוקר פרטי יכול לעזור בכך מאוד. למשל, לפני שאנחנו מכניסים אדם חדש לחיינו האישיים או העסקיים.

 חוקר פרטי יכול לגלות כל מיני פרטים חשובים על האדם שעד לפני רגע היה זר לנו ופתאום הוא חלק בלתי נפרד מחיינו. 

נתקלנו לא פעם בגברים שהתחזו לטייסים, אנשי ריגול, לעובדים באו״ם, לאנשי עסקים עשירים, שניסו לעקוץ נשים תמימות או חברות עסקיות. 

סוג אחר של חקירה הוא השגת הוכחות וראיות משפטיות, שבעצם מאמתות איזה חשד ראשוני שיש לנו על מישהו, אך כדי לפעול אנחנו חייבים הוכחות ברורות, שהושגו בדרך חוקית בלבד ויהיו ראיות קבילות בבתי המשפט. 

עוד סוג נפוץ של חקירות פרטיות הוא חיפוש מידע על אנשים או נכסים מסוימים, למשל מסורבת גט שבעלה מסתתר או בעל המעלים נכסים לקראת משפט גירושין. יש חקירות של מודיעין עסקי, שם אנחנו מנסים לסכל תחרות לא הוגנת ולאסוף מידע בדרכים חוקיות.

באופן כללי, רצוי לפנות לחוקר פרטי ולהתייעץ כבר בשלבים הראשוניים של כל חשד או מקרה ולמנוע לעצמכם נזקים והפסקים.

 איך כדאי לבחור חוקר פרטי?

קודם כל, לכל נושא החקירות, חייבים להתייחס בשיא הרצינות וברגישות רבה.  

יש כללי אתיקה מקצועית מחמירים וחייבים לעבוד לפי כללים אלה. 

מי שפונה לחוקר פרטי, לרוב כבר מרגיש מרומה ומגיע במצב רגשי מורכב וטרוד במצבים אישיים או עסקיים שהתוצאות שלהם הרות גורל לפעמים. 

בגלל זה, חשוב לפנות לחוקר פרטי שיש לו רישיון ממשרד המשפטים, מפני שחוקר שלא מתנהל לפי החוק מעמיד בסיכון משפטי, לא רק את עצמו, אלא גם את הלקוחות שלו. 

עוד דבר סופר קריטי הוא שמירה על דיסקרטיות מוחלטת כי כל מילה מיותרת עלולה לפגוע ביעילות החקירה. 

דבר נוסף הוא זמינות החוקר, הגניבות והבגידות קורות בכל שעות היום, באמצע הלילה, לפנות בוקר, במקומות מוזרים ומרוחקים, לכן חשוב מאוד שחוקר פרטי אשר אליו פניתם, יהיה זמין אליכם 24/7 וייתן ליווי אישי צמוד.

בכל אדם יש קול פנימי שמנחה אותו לגבי מה נכון לעשות ומה לא נכון לעשות. הבעיה היא שלא תמיד מקשיבים לאותו קול פנימי. 

לאותו קול פנימי קוראים ״אינטואיציה״. אז תקשיבו לעצמכם, אם משהו מרגיש לכם לא נכון, כנראה שזה לא נכון ואתם צודקים.

כמה עולה חוקר פרטי בכפר-סבא?

ישנם גורמים רבים המשפיעים על מחיר החקירה. בין השאר: כמות השעות הנדרשת לה (תוצאה ישירה של מורכבות החקירה), והמוניטין של צוות החוקרים.

אין ספק שכל הערכה שתיעשה בלי לבחון את התיק הספציפי תהיה לא מדויקת כלל, אך כדי לתת תחושה והערכה של המחירים, וכדי לסתור את המיתוס שמדובר בשירות פרימיום שרק עשירים יכולים ליהנות ממנו, כתבנו מאמר בנושא: מחיר חוקר פרטי

לחלופין, תוכלו ליצור איתנו קשר ישירות ולקבל הצעת מחיר המבוססת על התיק הספציפי שלכם.

באמצעים מתקדמים ועם ניסיון רב ומקצוענות ללא פשרות, נחשוף עבורך כל מידע ונסייע לך להשיג כל הוכחה. אנחנו מתחייבים לסודיות מלאה וזמינים עבורך 24 שעות ביממה.
פנו אלינו עכשיו 050-5796679

דילוג לתוכן