חוקר פרטי בימי קורונה Covid 19

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

חוקר פרטי בגידות בימי קורונה covid 19.

הקורונה (Covid 19) נכנסה לחיינו ולזוגיות ללא כל הכנה מוקדמת ובהפתעה מוחלטת.

הקורונה גרמה לחוסר שליטה על חיינו, חוסר וודאות לגבי הפרנסה, פחד, עצבנות, חוסר סובלנות ודאגות לגבי העתיד ובעיקר העתיד הכלכלי.

זוגות שעד לפני שהגיע Covid 19 לחיינו והיו עסוקים במרוץ החיים, לפתע וללא הכנה מוקדמת, הקורונה אילצה אותם לעבור למודל של עבודה מהבית, כל חייהם סובבים סביב ובתוך הבית ולפתע נפגשו עם בני זוגם לימים ושבועות ארוכים.

בעיות כלכליות שהיו לפני ימי הקורונה, החמירו עם הקורונה, חלה ירידה רצינית בהכנסות להמון משפחות, עסקים נכנסו לקשיים ואף נאלצו לסגור בפתאומיות. כל זה גרם להמון לחצים ומריבות בין בני הזוג ובין בני המשפחה.

ביום בהיר אחד, ישנם שני אנשים מבוגרים אחראיים בבית, שגם כך נמצאים בלחצים לא קלים ומחשבות לגבי העתיד. אותם שני מבוגרים, נמצאים יחד  למשך ימים רבים וסגורים בבית, סיטואציה שגרמה להמון לאי הסכמות בענייני כספים, ילדים, התנהלות כללית בבית והתנהלות כלכלית בפרט, מבחינה כלכלית המון משפחות נאלצו להצטמצם.

הקורונה קרבה בין בני הזוג פיזית בלית ברירה, אך אצל לא מעט זוגות בעצם הרחיקה אותם זה מזו.

השפעת הסגרים על הבגידות.

הסגרים גרמו לבית להפוך למעין ״סיר לחץ״, לכל הבעיות הקטנות ביותר שהיו לפני הקורונה מול בני הזוג, להפוך למפלצות שלא ניתן חיות עמן.

לפתע זוגות גילו, שזה יכול להיות נורא להיות יחד 24/7, חלקם חיפשו דרכים יצירתיות להתאוורר, גם מהבית וגם מבני הזוג.

לא מעט זוגות גילו, שהם לא סובלים זה את זו, ממש כך באלו המילים.

פתאום רואים את בני הזוג כל הזמן צמודים לניידים, מחוברים יותר לוואטסאפ וכל מיני ניואנסים מחשידים, לגבי התנהלות לא תקינה.

מתחילת הסגר הראשון של הקורונה, עם כל הסגרים והעבודה מהבית,

חלה עלייה דרמטית, בפניות למשרדנו אחר חוקר פרטי בגידות.

אנשים אכן תיארו המון סימנים מחשידים, לכך שבני הזוג אכן מנהלים קשר רומנטי, מחוץ לנישואים או מסתירים דבר מה.

אצל חלק מהזוגות, אחד מבני הזוג יצאו לעבוד מחוץ לבית, כשאחרים נאלצו להישאר בבית, אם זה בגלל הילדים, או בגלל מקומות עבודה שלא חזרו לפעילות מלאה ויצאו לחל״ת.

הסיטואציה יצרה, למי שניהלו קשרים רומנטיים מחוץ לנישואים, קרקע פורייה וראש די שקט, לנהל קשר רומנטי, מאחר שבני הזוג נמצאים בבית עם הילדים, או מכל סיבה אחרת.

בחלק מהמקרים, החוקרים הפרטיים שיצאו לשטח, נדהמו כמה שזה היה קל לתפוס ולתעד את הבגידה, מאחר שהבוגדים לא תארו לעצמם, שבני הזוג פועלים מאחורי גבם, מול משרד חקירות וחושדים בהם.

אתרי הכרויות בימי קורונה.

בעקבות הקורונה והשלכותיה על אורך החיים, חלה עליה בכניסה וברישום לאפליקציות הכרויות ולאתרי הכרויות, אשר יכולים להיות ממש כמו שדה מוקשים של הכרויות.

נושא ההיכרויות הוא לא קל ואף קשה מאוד. התחזות למישהו אחר היא קלה הרבה יותר ממה שאתם מדמיינים לעצמכם, ישנם המון פרופילים של גברים ונשים לא מדויקים.

להתחזות למישהו אחר, במיוחד באפליקציות הכרויות ובאתרי הכרויות, זה יותר קל ממה שאתם יכולים לדמיין. כל מה שצריך זה תמונת מהבר מצווה, או מהצבא וסיפור נחמד, זה הטרנד האחרון באפליקציות הכרויות ובאתרי ההיכרויות.

מכיוון שהרבה אנשים משתמשים כעת באתרי היכרויות כדי למצוא אהבה, קשה לדעת מי הם באמת, אך בהחלט ניתן לבדוק את התמונות ומי האדם שבתמונה.

המתחזה מספר סיפור מותאם אישית וגורם לאנשים להאמין, לכל דמות שהוא בוחר להיות. אז כבדהו וחשדהו, אם משהו מרגיש לכם לא נכון, אז תאמינו לעצמכם.

דייטים בימי קורונה.

בזמן הקורונה כשאנשים ללא בני זוג נמצאו בסגר, זה גרם לרבים להירשם ולחפש בני זוג  באתרי הכרויות ובאפליקציות, כמו טינדר וכו.

אנשים מצאו את עצמם לבד בבית בבדידות.

פתאום נראה שכל מי שחי לבד, נמצא באפליקציות ובאתרי ההיכרויות.  

בעקבות זה שאנשים איבדו את מקום עבודתם, סגירת מקומות הבילוי והאיסור לצאת מהבית, התעורר בהם הצורך וזה השפיע על המוטיבציה שלהם, רווקים, גרושים ואף נשואים, לחפש קשרים רומנטיים וקשרים בכלל. הדרך המהירה והקלה היא האפליקציות.

כבר לא ניתן להיפגש בפאב, בית קפה או מסעדה, מאחר רובם סגורים, או שינו את צורת העבודה, בעיקר ל"Take Away", הדייט התקיים על ספסל בגינה ודי מהר הגיע לבתים. הדרך נעשתה מהירה יותר להשגת  כל אחד ומטרותיו.

את כל הנושא הזה של אפליקציות הכרויות ואתרי הכרויות, לא מעט נשואים ניצלו כדי לשבור שגרה, להתרעננות ותוך כדי לפגוע באנשים, שבאמת מחפשים קשרים רציניים. השגרה המשעממת בבית, גרמה להם למצוא דרכים יצירתיות לנצל ולשקר, בכדי להשיג קשר רומנטי ועל הדרך ומבלי לשים לב, לפגוע בבני הזוג ובלא מעט מקרים, גם להרוס את הקשר, המשפחה ולהגיע למצב של גירושין.

חקירות עסקיות בימי קורונה.

מרבית מהעסקים סגרו ולא פעלו כלל בזמן הקורונה, חלק מהעסקים פעלו חלקית.

רוב העסקים חוו פגיעה בהכנסות, פגיעה משמעותית ביותר בעסק הנה היעדר הכנסות שוטפות, עסקים ספגו ביטולי תשלומים על ידי לקוחות, מה שגרם לעסקים לתבוע לקוחות ולהיעזר לשם כך בחוקר פרטי שיעזור באיתורם, איתור כתובתם למטרת תביעה משפטית וכן בדיקה ליכולתם הכלכלית לתשלום החוב. בחלק מהמקרים גילינו שאנשים ועסקים אכן הגיעו לאי יכולת לשלם את חובם, חלק לא קטן הגיעו למצב של חשבונות בנק מוגבלים בעקבות הקורונה.

העסקים שהכי נפגעו הינם עסקים קטנים ועסקים צעירים.

המון עסקים נסגרו לחלוטין, הקורונה ריסקה אותם כלכלית.

נטל השכירות בהעדר הכנסה, גרם לחלק מהעסקים להפסיק לשלם שכירויות, מה שגרם להמון תביעות על ידי משכירי נכסים, להיעזר בחוקר פרטי לשם איתורם ובדיקת יכולתם הכלכלית לתשלום החוב.

במהלך תקופת הקורונה מעבודות שביצענו, אנשים ועסקים אכן הגיעו לחוסר יכולת כלכלית, לשלם חובות שנקלעו אליהם בעקבות הקורונה, עסקים שעברו ופרנסו משפחות, לפתע נסגרו.

Rate this post
דילוג לתוכן