חוקר פרטי בחיפה

געש חקירות

חוקר פרטי בצפון הארץ ובסביבת חיפה

חוקרי געש יגיעו לכל נקודה בארץ ויהפכו כל אבן. זאת על מנת להציג את האמת ולהשיג צדק עבור לקוחותינו. מתוקף כך, אנו מאמינים בלב שלם, כי חובתנו לתת שירות מקצועי ואמין בכל הארץ, ובכלל חיפה בירת הצפון והמרכז העירוני הגדול בו.

חיפה היא מטרופולין בפני עצמו, מרכז אמיתי של תרבות ותעשייה, ואחד השערים המרכזיים לארץ באמצעות נמל הים (השני בגודלו בארץ) ונמל התעופה שבשטחה. 

כשרוצים לפנות לחוקר פרטי או למשרד חקירות, שואפים שיכיר היטב את השטח וייתמצא בו בצורה מושלמת. מנגד, תרצו שיוכל להיטמע בסביבה מבלי לעורר חשד של היעד. חוקר פרטי מטעם משרד געש חקירות עונה היטב על שני הקריטריונים האלה, ובנוסף מצויד ב-20 שנות מוניטין וניסיון במגוון תחומי חקירה.

רבים פונים אלינו לצורך חקירות בשלל יישובים באזור חיפה כמו למשל כרמיאל ובמועצות ויישובים קטנים בהם כולם מכירים את כולם, ורוצים למנוע מצב בו היעד מכיר את החוקר הפרטי שעוקב אחריו.

רבים מלקוחתנו מגיעים מחיפה ומערים נוספות בצפון כמו הארץ, כמו נהריה ועכו.

ביצענו עבור רבים חקירות אפקטיביות בשלל תחומים, בצפון, במרכז ובדרום:

חקירת בגידה, חקירת גירושין, חקירות כלכליות, חקירות עסקיות, חקירות פליליות, חקירות נוער ועוד.

כמו כן, אנו מתמחים בהתקנת מצלמות נסתרות ואמצעי אבטחה ומעקב, בבתי פרטיים, משרדים ובתי עסק.

בנוסף, תוכלו לשכור שירות של אבטחה סמויה במקרה שאתם נסחטים או מרגישים מאוימים.

אנו גם מספקים שירותי מעקב, בהם אנו מצמידים צוות חוקרים מיומן לבני זוג על מנת להוכיח שהם בוגדים / עוקבים אחרי עובדים על מנת להוכיח שהם גונבים או גורמים נזק במזיד לבעל העסק, עוקבים אחרי נוער שנמצא תחת השפעה שלילית, אלימות וחומרים מסוכנים ועוד.

אנחנו מתחייבים לסודיות מלאה וזמינים עבורך 24 שעות ביממה.

פנו אלינו עכשיו 050-5796679

 

כדאי לקרוא

בגידה נרקמת במהלך אימון בחד"כ
בגידה וגירושין

בגידות בחדר כושר

פתאום קם אדם בבוקר ומסרב להאמין שהבבואה הנשקפת במראה היא דמותו – ה"צמיגים", הכרס שתפחה והגוף שהולך ומאבד צורה. בעולם הסוגד ליופי התחרות היא אינסופית,

קרא עוד »

משרד חקירות - געש

געש חקירות ושירותי מידע, הינו משרד חקירות פרטי הפועל ברישיון משרד המשפטים לעסוק בחקירות פרטיות. כל החוקרים הפרטיים המועסקים במשרדינו הינם בעלי רישיון, ממשרד המשפטים, לעסוק בחקירות. כל פעולות החקירה המבוצעים על ידינו מבוצעים במסגרת החוק!

קבילות הראיות

משרד חקירות מקצועי, ישמור ויקפיד על חוקיות איסוף הראיות, וכך יאפשר שימוש בהן מול רשויות החוק. חוקר פרטי מיומן ישלוט בחוק ובמגבלות החלות עליו ויקפיד להשיג את הראיות בצורה תקינה כדי למקסם את ההישגים.

חוקר פרטי

עוסק באיסוף מידע למען לקוחותיו ועוסק במגוון תחומים: הונאה, אישות (בגידה / גירושין, ריגול עסקי, חקירות כלכליות, מהימנות עובדים ועוד.

דילוג לתוכן