חוקר פרטי בחולון

חוקר פרטי בחולון

געש חקירות

מחפשים חוקר פרטי בחולון?

פנו אלינו עכשיו בדיסקרטיות, קבלו מענה ופתרון בדיסקרטיות מלאה

חולון ממוקמת בין תל אביב לראשון לציון. העיר מונה כ-200 אלף תושבים.

חולון מתפתחת במהירות ונבנות בה שכונות חדשות, אשר מושכות אליה זוגות צעירים ומוכרת כעיר הילדים.

מנתוני הגירושין בישראל, חולון נמצאת בין עשרת הערים עם מספר המתגרשים הגבוה בארץ, מאחר ומדובר באחת הערים הגדולות בארץ, אך ביחס למספר התושבים, חולון לא נמצאת במקום גבוה ברשימה ואחוז המתגרשים בה יחסית ממוצע ביחס לכמות התושבים.

חוקר פרטי בגידות

המציאות בה אנו חיים, שיש המון אפשרויות נגישות וקלות להכיר אנשים ובני זוג חדשים. אתרי ההיכרויות ואפליקציות ההיכרויות מלאות באנשים נשואים, חלקם מסתירים זאת הכל דרך אפשרית ולא מעט אנשים מציינים בסטטוס, נשואים.

לקלות שבה ניתן להכיר בני זוג בפייסבוק ואף באינסטרגם יש קשר ישיר בעליה של הזוגות המתגרשים. במקום לטפל בבעיות ובקשיים שיש בזוגיות, לא מעט אנשים בוחרים בדרך הקלה ולא להתמודד.

המון ״קשרים אסורים״ בגידות מתחילות באתרי ההיכרויות ובאפליקציות.

לחץ כלכלי – זוגות רבים שמצליחים לתחזק זוגיות נהדרת מגיעים למשבר כלכלי ולא מצליחים לשרוד אותו יחד. כשיש משבר כלכלי נוצרים מתחים מסוג אחר שיוצרים פחד, דאגות וחרדות שיכולות להרחיק את הצדדים אחד מהשני ולייצר קרקע פורייה לבגידה בני הזוג.

אלימות והתעללות נפשית – על ידי מי מבני הזוג, מובילה לא מעט אנשים לחפש קשרים רומנטיים מחוץ למסגרת הנישואים.

שלבים עד הגירושין

הליך גירושין יכול היות מאוד קשה, ללא שום כבוד בין הצדדים ומרובה שתביעות הדדיות, במטרה להתיש את הצד השני ולגרום לצד השני להוצאות כספיות מרובות. אך יש לא מעט זוגות שהליך הגירושין זורם בכבוד הדדי בין הצדדים ומסתיים במהירות ובעלות מינימלית לצדדים. לרוב השלבים עד לגירושין הם: אם כי לעתים הם שונים בסדרם מאדם אחד למשנהו.

החשד – כשאחד מבני הזוג חושדים שבוגדים בהם והצד השני מראה המון סימנים שאכן הם בוגדים, לרוב חשד לבגידה זה הדבר הראשון שחושבים עליו. הסימנים הם: שינוי קיצוני בהופעה החיצונית, הצמדות ורגישות לנייד, בהמון פעמים לא זמינים כלל או שלא עונים כלל, הוצאת כספים לא מוסברת ולרוב במזומן, איחורים מהעבודה ועוד….

בשלב זה הצד החושד מנסה לבדוק ואף לרגל/ לחקור בעצמו, מה שברוב הפעמים נגמר בכישלון וגורם לרגישות יתר אצל בני הזוג החשודים כבוגדים.

הפנייה – לאחר שאוזרים אומץ, מתקשרים לחוקר פרטי. לרוב זו פעם ראשונה שאנשים פונים לחוקר פרטי וזו סיטואציה מעט מלחיצה ואפשר להבין זאת, אך ברוב המקרים שיחה כזו עם חוקר פרטי וקבלת יעוץ ראשוני, מסתיימת בתחושה מאוד טובה שיש מישהו לצידכם שיכול לסייע לכם לאורך כל הדרך.

החקירה – חוקר פרטי בחולון אשר מכיר את האזור בצורה טובה מאוד, יתחיל לאסוף את כל המידע הנחוץ ויבצע את החקירה בדיסקרטיות מלאה ובמלוא הרגישות הנדרשת. במשך כל אותו זמן הצד שפנה לחוקר פרטי, לרוב נמצאים בלחץ מאחר וזה מאוד קשה להמשיך להתנהל בבית מבלי שיחשדו שאתם פועלים ולהעמיד פנים שכלום לא קורה. זוגות אשר מכירים מספר שנים, רגישים לכל שינוי בהתנהגות של בני הזוג וקשה מאוד להסתיר זאת מהם, אך זה בהחלט אפשרי. כמו כן, לאורך כל זמן החקירה, משרד החקירות נמצא בקשר עם מזמיני החקירה. הלקוח נמצא בקשר ומקבל עזרה ויעוץ להתנהלות מול בני הזוג החשודים.

קבלת הראיות – משרד החקירות במידה שיש ראיות לבגידה, מכין תיק חקירה מסודר עם דו״ח חקירה מפורט, סרטי וידאו ותמונות. המון בגידות הן על רקע רומנטי שמעורבים רגשות, אך יש מקרים של מפגשים למטרות סקס בלבד. שני המקרים קשים מאוד, אך אם חושבים על המקרים בצורה רציונלית המשך ההתנהלות יכולה להיות שונה ממקרה למקרה. עכשיו יש לכם את כל הזמן להחליט על דרך פעולה שמתאימה לכם ובזמן הכי נכון לכם וזה יתרון עצום.

פנייה לעו"ד – במקרה וקיבלתם את ההחלטה להתגרש, לגיבוש תביעת גירושין דבר שידרוש מכם המון סבלנות והמון אורך רוח – סבלנות, מתינות והתאפקות.

הרגע שבו בני הזוג מקבלים תביעת הגירושין –  זה הרגע שמאוד רצוי שתהיו (גברים ונשים) בסביבה מוגנת, זהו יום מאוד לא פשוט מכל הבחינות ולרוב לא ניתן לצפות את תגובתם. יש מקרים שהתגובה מאוד אלימה, כלכלית , נפשית, פיזית ועוד… בעיקר כשהאגו תופס כאן מקום ומתחילה מלחמה. לא אצל כל הזוגות זה קורה, אך חייבים להיות מוכנים לכל תרחיש.

בשלב זה אתם צריכים את המשפחה הקרובה והחברים האמיתיים לצידכם, בשום פנים ואופן לא כדי שיתנו לכם ״עצות אחיתופל״- עצות רעות ובעיקר מכשילות. מן הסתם האווירה בבית נעשית מתוחה ולא נעימה, הדברים יכולים בקלות להתדרדר ולצאת משליטה.

רצוי לשמור על קשר עם החוקר הפרטי שאליו פניתם, להמשיך להתייעץ איתו לגבי כל נושא שקשור למקרה וגם לבדוק שלא מבצעים נגדכם פעולות שאינן חוקיות, כמו האזנות סתר לנייד, בבית או ברכב.

כמה עולה חוקר פרטי בחולון?

ישנם גורמים רבים המשפיעים על מחיר החקירה. בין השאר: כמות השעות הנדרשת לה (תוצאה ישירה של מורכבות החקירה), והמוניטין של צוות החוקרים.

אין ספק שכל הערכה שתיעשה בלי לבחון את התיק הספציפי תהיה לא מדויקת כלל, אך כדי לתת תחושה והערכה של המחירים, וכדי לסתור את המיתוס שמדובר בשירות פרימיום שרק עשירים יכולים ליהנות ממנו, כתבנו מאמר בנושא: מחיר חוקר פרטי

לחלופין, תוכלו ליצור איתנו קשר ישירות ולקבל הצעת מחיר המבוססת על התיק הספציפי שלכם.

באמצעים מתקדמים ועם ניסיון רב ומקצוענות ללא פשרות, נחשוף עבורך כל מידע ונסייע לך להשיג כל הוכחה. אנחנו מתחייבים לסודיות מלאה וזמינים עבורך 24 שעות ביממה.
פנו אלינו עכשיו 050-5796679

דילוג לתוכן