חוקר פרטי בהרצליה

חוקר פרטי בהרצליה

געש חקירות

מחפשים חוקר פרטי בהרצליה?

פנו אלינו עכשיו בדיסקרטיות, קבלו מענה ופתרון בדיסקרטיות מלאה

הרצליה היא עיר חוף הנמצאת צפונית לתל אביב.
במערב יש את הרצליה פיתוח – האזור נחשב לאחד מאזורי המגורים היוקרתיים בישראל.
כמו כן במקום נמצא אזור תעשייה חדש ובו אזורי מסחר, בילוי ותעשיה, במקום התפתחה תעשיית היי-טק בהיקף רחב.
בהרצליה יש את המרינה הגדולה בישראל.

תפקידו של חוקר פרטי

חוקרים פרטיים נשכרים על ידי אנשים פרטיים, או חברות בניסיון לגלות עובדות על התנהגותם והתנהלותם של אחרים. עובדות אלה עשויות לכלול בגידה בבני הזוג, הונאה, גניבה או דברים מטרידים אחרים. חוקר פרטי מספק עובדות/ראיות כדי שהלקוח יוכל לקבל החלטות משכילות לגבי פעולות עתידיות, בזמן הנכון והמתאים לו.
חוקר פרטי זקוק לרישיון ממשרד המשפטים ונמצאים בפיקוחם.
חוקרים פרטיים עובדים בתחומים שונים, כולל מעקבים אחרי בני זוג, מעקבים אחרי עובדים, בדיקות רקע על עובדים חדשים, איתור אנשים, התקנת ציוד הקלטה וצילום סמוי ועוד…

פשיעה כלכלית

בעבר, פשעים כלכליים היו בדרך כלל פשעי צווארון לבן, שבוצעו למטרות רווח כספי. בשנים האחרונות ההשפעה של הפשע הכלכלי, הולכת וגוברת ככל שארגונים התבססו יותר על טכנולוגיה ומערכות דיגיטליות. הדבר הביא לעלייה דרמטית, לא רק בגניבה אלא גם במרמה, בזיוף, בשוחד ובשחיתות, כמו גם הלבנת הון והתחמקות ממס.
פשע כלכלי יכול לכסות מגוון רחב של עבירות, כולל גניבה, הונאה, זיוף ושוחד הכולל שחיתות, הלבנת הון והעלמות מס.
האמת היא שכולם מדי פעם משקרים. יש אנשים שאפילו משקרים לעתים קרובות למדי. לא תמיד שקר אינו חוקי, אך יכולות להיות לכך השלכות חמורות על האדם המעורב ועל הסובבים אותו. תפקידו של חוקר פרטי, לחשוף את הקשרים ולמנוע נזק כלכלי לעסק ולא פעם למנוע נזק נפשי לא קטן.
אם אתם חושדים בהונאה בחברתכם, עליכם לפנות למשרד חקירות מקצועי בעל ניסיון בחקירות הונאה שיספק לכם ראיות רלוונטיות, להוכחת חשדותיכם.

סחיטה באיומים

סחיטה היא בלתי חוקית ולא מוסרית. זו פעולה של השגת דבר, במיוחד כסף, באמצעות כוח או איומים. ישנן דרכים רבות בהן ניתן לסחוט אדם, אך לרוב הדבר נעשה על ידי איום באלימות אלא אם ישולם סכום כסף.
הסוחטים מנסים להפחיד את קורבנותיהם באיומים. בדרך כלל הם מאיימים לפגוע בקורבן פיזית או לחשוף מידע מזיק עליו, אך לפעמים הם עלולים גם לאיים להשמיד רכוש או להפיץ שמועות מזיקות.
במקרים מסוימים, פושעי סייבר ישתמשו בתוכנת כופר כדי לאלץ מישהו לשלם כופר על מנת לקבל שוב גישה לנתונים שלו. זה נקרא סחיטה באיומים. לעתים קרובות הם יאיימו על הקורבן עם פרסום מידע רגיש לציבור אם יסרבו לשלם את דרישת הכופר.
סחיטה היא סוג של כפייה כאשר האיום הוא מעשה שיגרום לאדם אחר מבוכה, נזק או פגיעה בכדי לאלץ אותו לבצע מעשה, בדרך כלל לתת כסף או רכוש.
האיומים יכולים להתבצע במפורש או במרומז, לרוב הן במרומז.
לדוגמה: הצעות שונות ומשונות מצד הסוחטים, מבלי שמבקשים מהם, לשמירה על רכוש, עסק, אזורי בנייה ועוד. כשהנסחט מסרב להצעתם (לפעמים מבלי לדעת שהוא נסחט) אז מגיעות הפגיעות והנזקים לאותם אנשים ועסקים.
זו תופעה מאוד מוכרת בארץ והפתרון הנכון ביותר לטפל בתופעה הזו, היא לערב את רשויות החוק. חוקר פרטי בהרצליה יכול לסייע לכם באיסוף ראיות לביצוע עבירה נגדכם על ידי הקלטות, צילום סמוי, מעקבים ותצפיות.

מה לא לעשות ומה כן לעשות לפני שפונים לחוקר פרטי בהרצליה?

העובדה שאתם חושדים בבני הזוג שלכם שהם בוגדים בכם, רק המחשבה על כך ברוב המקרים הופכת למחשבה טורדנית ובהחלט פוגעת באיכות חייכם.
מאוד קשה להתעלם ממחשבות טורדניות או לשלוט בהן, מתוך חוסר האונים, לרוב עושים את הדברים הלא נכונים לעשות.
עצם המחשבה שבני הזוג מנהלים קשר רומנטי עם אחר, גורמת לחוסר אונים המתבטא באי-שקט, דכדוך, עצבנות, כעס, דיכאון ועוד, אלה מורגשים על ידי הסביבה ובעיקר על ידי בני הזוג, דבר שלרוב מקשה על החקירה, מאחר וזה גורם לבני הזוג להיות יותר חשדנים ולנקוט אמצעים להסתרת הבגידה.
רוב הלקוחות שפונים אלינו או פנו אלינו בעבר, הדבר המשותף להם זה, שחייהם נכנסו למערבולת וכאוס. העיסוק בכל נושא החשד בבני הזוג, הפכו דבר העיקרי בחייהם וקשה להסתיר זאת מהסביבה.

מה לא לעשות

ישנם לא מעט לקוחות שפנו אלינו, לא לפני שעשו את כל הטעויות האפשריות.
זה מתחיל בניסיונות חקירה על ידי הלקוח. בדיקה בנייד של הודעות וואטסאפ ושיחות, הם עושים זאת בכל הזדמנות מבלי להפעים מחשבה וזהירות, עד שבני הזוג מרגישים שנוגעים להם הנייד. היו לא מעט מקרים שלקוחות יצאו בעצמם למעקב אחרי בני הזוג, לפני שפנו לחוקר פרטי בגידות, מיותר לציין שכמעט בכל המקרים זה הוביל לכישלון ואף חשיפתם על ידי בני הזוג הבוגדים.
מי שנמצאים במצב שהם חושדים בבני הזוג, חייבים להבין שהם נמצאים במצב ריגשי לא רגיל, לפעמים במצב ריגשי מאוד מאוד קשה ומטלטל, לכן ברוב המקרים הם יפעלו בצורה לא רציונאלית שתגרום לקשיים בהמשך החקירה על ידי חוקר פרטי.
קיום תהליך חשיבה רציונלי הוא תהליך רגשי.
במצב ריגשי כזה, אנו לא בנויים לקבל החלטות רציונליות. אנו לרוב נקבל החלטות מהירות וקלות. ישנם כמה גורמים מכריעים, שכדאי לקחת בחשבון לפני שמגיעים להחלטות במצב זה, כמו: היתרונות והחסרונות השונים שעלולים להיות כרוכים בכך, כמו גם הנפילה הפוטנציאלית מכל תוצאה פוטנציאלית, מאחר שלכל החלטה שאנו מקבלים ולכל פעולה שאנו מבצעים, יש את הצד שמנגד שגם הוא פועל ומקבל החלטות.
לכן, הדבר הקשה והנכון ביותר לעשות במצב כזה הוא כמו שאומרים ״לעשות כלום״, ממש כך, כלום…כלום…כלום!!!
עצם פנייתכם לעזרה על ידי גורם מקצועי חיצוני שזה יכול להיות, חוקר פרטי ואו עורך דין המבינים בתחום, יכולה לגרום לכם להקלה ממשית. הם יכולים להכווין אתכם ולעזור לכם להתמקד בנושאים החשובים יותר שמאוד יעזרו לכם בעתיד ולא בנושאים הפחות חשובים ושלא יעזרו לכם כלל.
כבר בשיחת טלפון ראשונית, עם חוקר פרטי שמבין בתחום ושמאוד אכפת לו מהצלחתכם, תקבלו יעוץ טלפוני ראשוני וטיפים מאוד חשובים איך להתנהג ולפעול, בעיקר מה לא לעשות.
בחקירת בגידה, מדובר בנושא עם המון אמוציות שליליות (רגש שיכול להשפיע על דפוסי המחשבה ועל ההתנהגות), לכן חשוב מאוד לפנות לגורם חיצוני, שיעזור לכם לעשות סדר בדברים ולא כדי לקבל את ההחלטות שלכם.

חוקר פרטי מקצועי, בעל מומחיות בחקירת בגידות ומעקבים יבדוק עבורכם את הנושא, יעזור לכם לעשות סדר בדברים החשובים לעתידכם ויספק הוכחות רלוונטיות להוכחת החשדות.

כמה עולה חוקר פרטי בהרצליה?

ישנם גורמים רבים המשפיעים על מחיר החקירה. בין השאר: כמות השעות הנדרשת לה (תוצאה ישירה של מורכבות החקירה), והמוניטין של צוות החוקרים.

אין ספק שכל הערכה שתיעשה בלי לבחון את התיק הספציפי תהיה לא מדויקת כלל, אך כדי לתת תחושה והערכה של המחירים, וכדי לסתור את המיתוס שמדובר בשירות פרימיום שרק עשירים יכולים ליהנות ממנו, כתבנו מאמר בנושא: מחיר חוקר פרטי

לחלופין, תוכלו ליצור איתנו קשר ישירות ולקבל הצעת מחיר המבוססת על התיק הספציפי שלכם.

באמצעים מתקדמים ועם ניסיון רב ומקצוענות ללא פשרות, נחשוף עבורך כל מידע ונסייע לך להשיג כל הוכחה. אנחנו מתחייבים לסודיות מלאה וזמינים עבורך 24 שעות ביממה.
פנו אלינו עכשיו 050-5796679

דילוג לתוכן