חוקר פרטי בדרום

געש חקירות

מחפשים חוקר פרטי בדרום?

פנו אלינו עכשיו בדיסקרטיות, קבלו מענה ופתרון בדיסקרטיות מלאה

חוקר פרטי בדרום.
מחפשים חוקר פרטי בדרום?
בפניה דיסקרטית אלינו תקבלו מענה ופתרון בדיסקרטיות מלאה

הדרום הוא המחוז הגדול ביותר במדינת ישראל מבחינת שטח. הוא כולל כ-55% משטחה של מדינת ישראל, הוא כולל את כל שטחי הערבה, הנגב ומישור החוף הדרומי.
מחוז הדרום נחלק לשתי נפות:
נפת אשקלון – אשדוד, אשקלון, לכיש, מלאכי, כמו כן ישנם המון מושבים וקיבוצים.
נפת באר שבע – אילת, דימונה, באר שבע, אופקים, ערד, נתיבות, רהט, כמו כן ישנם המון קיבוצים, מושבים וכן את הפזורה הבדואית.
בדרום יש את עיר הבה"דים אשר הוקמה סמוך אחרי באר שבע.
חוקר פרטי שפועל בדרום, חייב להכיר את מה שהכי מאפיין את הדרום והוא שיטחו העצום, הסמיכות בין הערים הגדולות, למושבים, לקיבוצים ולישובים בפזורה הבדואית וכן לישובים מבודדים.
חוקרים פרטיים אשר מבצעים מעקבים בדרום, יכולים לנסוע מרחקים גדולים מאוד ולהיכנס לישובים שונים מאוד באופי שלהם, כמו: מושבים, קיבוצים והפזורה הבדואית עם רגישותם.
כדי לבצע חקירה במושבים החוקרים חייבים להתאים עצמם והשתלב נכון באופי המושבים , כמו כן להיות זהירים מהסביבה יותר ממושא החקירה.
כשאנו מבצעים חקירה בקיבוצים, אנו חייבים להבין את אופי הקיבוץ, לדעת את רגישותו ביחס לישובים סביבו.
לשם ביצוע חקירה בישוב ערבי או בפזורה הבדואית, אנו נעזרים בטכנולוגיה החדישה ביותר הקיימת ומפעילים את החוקרים המתאימים ביותר עם כלי הרכב המתאימים ביותר לסביבה. כמו כן אנו חייבים להכיר את כל השבילים השונים אשר מובילים לאזורים שונים בתוך השטח, למשל: מאזור מסוים יוצאים יש שלושה שבילים לא סלולים אשר מובילים כיוונים שונים. שביל 1 מוביל לכיוון ערד. שביל 2 מוביל לכיוון דימונה. שביל 3 מוביל לכיוון באר שבע. כמו כן לאותם שבילים יש לאורכם ולרוחבם עוד שבילים אשר מובילים כיוונים שונים, כמו ״קורי עכביש״.
רבים מלקוחתנו מגיעים מערים, מושבים וקיבוצים בדרום הארץ:

חקירת בגידה בדרום

בחקירת בגידה ישנן אסטרטגיות רבות שאתם יכולים להשתמש בהן כדי להצליח. זה לא פשוט להחליט על האסטרטגיה המתאימה לכם בדיוק, בגלל המון משתנים וכל חקירת בגידה שונה זו מזו בדרך הפעולה, לכן חשוב להתייעץ עם איש מקצוע ולהחליט על דרך פעולה שנכונה ומתאימה לכם. בשום פנים ואופן לא לפעול בדיוק כמו מקרים אחרים שאתם מכירים מסיפורים אצל חברים או משפחה, אתם חייבים את הדרך המדויקת והנכונה לכם.

מהי הדרך הטובה ביותר לעשות את הצעד הבא ולהמשיך הלאה?

אחרי אירוע משנה חיים, כמו בגידה על ידי בני הזוג, קשה לאנשים לבחור את האסטרטגיה הטובה ביותר מכיוון שהמצבים של כולם כל כך שונים, כמו: גילו, מינו, שלב חייו, סביבת העבודה ועוד הרבה משתנים יכולים להכתיב מהי האסטרטגיה הטובה ביותר עבורכם.
בגעש חקירות חוקרים פרטיים המתמחים בחקירת בגידות. לחוקרים הפרטיים בגעש חקירות, יש את היכולת והניסיון הדרושים כדי לאסוף את כל המידע הדרוש לכם לחקירה מוצלחת. אנו פועלים בדיסקרטיות מלאה מבלי שבני הזוג ידעו שבוצעה חקירה. אתם צריכים חוקרים פרטיים עם ניסיון ומומחיות, שישמור על פרטיותכם בכל מחיר.
למרות שחלק מהמקרים הם פשוטים, פעמים רבות בקשת הלקוח מעורפלת מאוד וקשה לאסוף את כל המידע הדרוש לחשיפת הבגידה. לפעמים ההבדל בין מציאת האמת לבין בזבוז כסף הוא בפרטים הקטנים.

חקירת בגידה  באילת ובים המלח

מדי פעם מתקשרים אלינו לקוחות מכל רחבי הארץ, בעיקר ממרכז הארץ וצפונה, אשר נמצאים בלחץ מטורף מאחר וגילו, שבני הזוג שלהם נוסעים לאילת או לים המלח ללא ידיעתם. לרוב הלקוחות יודעים גם את שם המלון שבני הזוג ששכרו ללא ידיעתם, או שבני הזוג שכבר נמצאים באילת או בים המלח מהעבודה בכנסים ועושים דברים לא כשרים.
ברוב המקרים הלקוחות מגלים זאת בעקבות מייל חוזר, חיוב בכרטיסי אשראי, היסטורית חיפושים ב״וויז״ ועוד.
אז, אם גיליתם בדרך לא דרך, שבני הזוג שלכם היו במקום שהם לא אמורים להיות, או שהם עתידים להגיע למקומות כאלה, בשום פנים ואופן אל תחשפו זאת בפניהם, אל תתעמתו איתם על כך ואל תצפו לתשובות כנות מהם. לרוב הם יכחישו ויתרצו זאת בכל מיני תירוצים ובטח שלא יודו שאכן היו שם.
עצם החשיפה בפניהם שאתם יודעים דברים מסוימים, תגרום להם להיות מאוד חשדנים וזהירים, דבר שיקשה על תיעוד הבגידה, יאריך את משך החקירה וכמובן יגדיל את עלויות החקירה, במידה ואכן מתקיימת בגידה.

סוגי חקירה

 • חקירה בגידות – מעקב אחרי בני זוג בחשד לבגידה ואיסוף ראיות.
  מעקבים ותצפיות – מבוצעים כדי לאסוף מידע וראיות, עם הציוד המקצועי והאיכותי ביותר.
 • חקירה כלכלית – איסוף מידע אודות יכולת והתנהלות כלכלית לפני תביעה. בהליך גירושין בדיקת זכויות ובדיקה שכספים ורכוש לא הוברחו.
 • מודיעין עסקי – כל מידע על מתחרים, שותפים עתידיים ועוד.
 • אבטחה סמויה – מאיומים, פגעו ברכושכם, סובלים מאלימות?
  בעזרת מיטב החוקרים נבצע מעקבים סמויים, תצפיות סמויות, נתקין מצלמות נסתרות במידת הצורך וכן ציוד הקלטה.
  אנו נפעל בצורה סמויה ונתעד כל התנהלות פלילית כלפיכם.
 • חקירות בכיסוי – כל חקירה ולכל מטרה. בהליך גירושין לאיסוף ראיות ופעילות כלכלית.

למה לפנות לחוקר פרטי שלא מאזור מגוריכם?

כשמדובר בדמויות מאוד מוכרות ופעילות באזורכם ותפקידים בכירים רצוי לפנות למי שלא מאזורכם, במטרה למנוע הכרות של מושא החקירה עם החוקרים בשטח ועם משרד החקירות בפרט.
ישנן חקירות מאוד רגישות, אשר הדיסקרטיות מחויבת ומאוד חשובה לדמויות.
למשל: בעבירות מין והטרדות מיניות, הסודיות חשובה מאוד ובעיקר למזמיני החקירה.

כמה עולה חוקר פרטי בדרום?

ישנם גורמים רבים המשפיעים על מחיר החקירה. בין השאר: כמות השעות הנדרשת לה (תוצאה ישירה של מורכבות החקירה), והמוניטין של צוות החוקרים.

אין ספק שכל הערכה שתיעשה בלי לבחון את התיק הספציפי תהיה לא מדויקת כלל, אך כדי לתת תחושה והערכה של המחירים, וכדי לסתור את המיתוס שמדובר בשירות פרימיום שרק עשירים יכולים ליהנות ממנו, כתבנו מאמר בנושא: מחיר של חוקר פרטי

לחלופין, תוכלו ליצור איתנו קשר ישירות ולקבל הצעת מחיר המבוססת על התיק הספציפי שלכם.

באמצעים מתקדמים ועם ניסיון רב ומקצוענות ללא פשרות, נחשוף עבורך כל מידע ונסייע לך להשיג כל הוכחה. אנחנו מתחייבים לסודיות מלאה וזמינים עבורך 24 שעות ביממה.
פנו אלינו עכשיו 050-5796679

כדאי לקרוא

בגידה נרקמת במהלך אימון בחד"כ
בגידה וגירושין

בגידות בחדר כושר

פתאום קם אדם בבוקר ומסרב להאמין שהבבואה הנשקפת במראה היא דמותו – ה"צמיגים", הכרס שתפחה והגוף שהולך ומאבד צורה. בעולם הסוגד ליופי התחרות היא אינסופית,

קרא עוד »

משרד חקירות - געש

געש חקירות ושירותי מידע, הינו משרד חקירות פרטי הפועל ברישיון משרד המשפטים לעסוק בחקירות פרטיות. כל החוקרים הפרטיים המועסקים במשרדינו הינם בעלי רישיון, ממשרד המשפטים, לעסוק בחקירות. כל פעולות החקירה המבוצעים על ידינו מבוצעים במסגרת החוק!

קבילות הראיות

משרד חקירות מקצועי, ישמור ויקפיד על חוקיות איסוף הראיות, וכך יאפשר שימוש בהן מול רשויות החוק. חוקר פרטי מיומן ישלוט בחוק ובמגבלות החלות עליו ויקפיד להשיג את הראיות בצורה תקינה כדי למקסם את ההישגים.

חוקר פרטי

עוסק באיסוף מידע למען לקוחותיו ועוסק במגוון תחומים: הונאה, אישות (בגידה / גירושין, ריגול עסקי, חקירות כלכליות, מהימנות עובדים ועוד.

דילוג לתוכן