חוקר פרטי בגדרה

געש חקירות

מחפשים חוקר פרטי בגדרה?

פנו אלינו עכשיו בדיסקרטיות, קבלו מענה ופתרון בדיסקרטיות מלאה

מה זה בדיוק חוקר פרטי?

חוקר פרטי הוא איש מקצוע המועסק גם על ידי אנשים פרטיים לחקור נושא מסוים. סוג העבודה שהוא מבצע משתנה בהתאם לאדם או לחברה שהוא עובד עבורם. הוא עשוי להישכר לחקור חשד לבגידה, לבצע מעקב אחרי אנשים או בין היתר לאתר אנשים.
תפקידיו של חוקר פרטי יכולים להיות תלויים בסוג החקירה המתנהלת. למשל: כמה חקירות יכולות להיות כרוכות יותר במעקבים ואילו אחרות עשויות לדרוש יותר פעולות בכיסוי.
חוקר פרטי חייב להכיר את החוק ולדעת להבדיל בין ראיות חוקיות לראיות לא חוקיות, כמו כן להיות בעל כישורים רבים על מנת להשלים את עבודתו בהצלחה. הוא צריך להיות עם ניסיון רב בשיטות חקירה ולהבין את תיאוריות החקירה והטכניקות כדי לאסוף ראיות חוקיות ובצורה חוקית עבור לקוחותיו, כדי שאלה יהיו כשרים בבתי המשפט בשעת הצורך, מיותר להשקיע מאמצים רבים וכסף בכדי לאסוף ראיות לא חוקיות ושלא ניתן להציגן בבתי המשפט.

כיצד בדיוק מבצעים חקירת בגידה בגדרה ?

כדי לבצע חקירת בגידה ומעקבים בגדרה, חייבים לקחת בחשבון את אופי האוכלוסייה והמקום. יחסית אנשים מאוד רגישים לסביבה ולמי שלא מהשכונה, מאחר ובגדרה סובלים מעבירות רכוש לאורך כל היום.
ההגעה למקום, בדיקת השטח ומיקום התצפיות על ידי החוקרים הפרטיים, בתחילת העבודה, אלה הרגעים הכי רגישים בחקירת בגידות ובמעקבים בכלל.
יש שכונות עם בתים פרטיים שרגישות הדיירים לאנשים זרים גדולה, חייבים לתת תשומת לב רבה לכך מאחר וזה יכול לגרום לקושי רב במעקב ואף לחשיפת החוקרים.
ישנם גם בנייני מגורים, אשר צריך להיכנס לחניון ולבדוק שאכן רכבו של מושא החקירה נמצא. מאחר וברוב הבניינים מותקנות מצלמות אבטחה (לא בצורה הכי חכמה) ומאחר והחוקרים נדרשים לחזור בכל בוקר למשך מספר ימים, זה מצריך זהירות, מחשבה וניסיון רב מהחוקרים בשטח.

כיצד זה עובד?

הפעלת חוקר פרטי למטרת מעקב אחרי האנשים הקרובים לך, מצריכה ניסיון רב ודיסקרטיות מעל ומעבר למצופה, כשהמטרה העליונה היא לבצע את החקירה מבלי שהם בכלל ירגישו שנעשתה פעולת חקירה אחריהם. זה מה שייתן לכם את כל התשובות ויחשוף בפניכם את התמונה המלאה.

זה בטוח ודיסקרטי?

אף אחד לא אוהב שעוקבים אחריו, אך אין צורך לדאוג כי אנו שומרים על זהותכם ודואגים שאף אחד לא ידע על הקשר בינינו ובטח שאף אחד לא ידע על החקירה והדמויות המעורבות בחקירה עצמה.
דיסקרטיות החקירה, הדמויות המעורבות בחקירה, תוצאות החקירה וכמובן הלקוח, הם מעל לכל דבר. עד כדי כך שאם יש חשש לחשיפת החקירה או פעולות שונות שמבוצעות ע״י החוקרים הפרטיים בשטח, אנו עוצרים, מקפיאים מצב, כדי לא לגרום נזק להמשך החקירה או ללקוח.
ישנן אינספור סיבות שבגינן אנשים פונים לקבלת שירותי חקירה מחוקרים פרטיים. המודעות לשירותי חקירה עלתה עם השנים, הפונים לשירותי חקירה מגיעים מכל שכבות האוכלוסייה, מכל רמה סוציואקונומית, מכל מקום בארץ (ערים, מושבים, קיבוצים, כפרים) מכל הדתות ומגילאים צעירים מאוד.

הסיבות הנפוצות שבגינן אנשים פונים לחוקר פרטי בגדרה?

חקירת בגידה – חשד לבגידה על ידי בני הזוג, ברוב המקרים יש בסיס לחשדות אך במקרים בודדים אין כלום. עם השנים חלה עליה דרמטית בפניה לחקירת בגידה וזה לא מדלג על אף אוכלוסייה בארץ. חקירת בגידה תופסת נפח רציני בעבודת חוקרים פרטיים.
חקירה כלכלי – חקירת ליכולת כלכלית של אדם או עסק. זה נוגע גם בהליך גירושין כשאחד מבני הזוג מעוניין לבדוק שלא נעלמו כספים ורכוש, כמו כן כשעסקים ואנשים פרטיים נקלעים לחובות או קשיים כלכליים ונתבעים בגינן או לפני תביעה משפטית.
איתור אנשים – לרוב מדובר באיתור חייבים אך בהחלט גם איתור חברי ילדות, בני משפחה ועוד.
מצלמות נסתרות – חלה עליה דרמטית בפונים למטרת מצלמות נסתרות ומכשירי הקלטה, זאת בעקבות הפרסומים על אלימות כלפי ילדים וחסרי ישע, הורים מעוניינים לשמור ולפקח על היקר להם ביותר (ילדים והורים מבוגרים).
מעקב אחרי עובדים – מעקבים ותצפיות אחר עובדים שסרחו וכן לאיתור עובדים כאלה. אותם עובדים משכללים את השיטות לגניבת סחורה, כספים ואף לביצוע נזקים לעסק. בשנים האחרונות, אנו נתקלים בהמון מקרים של גניבות ממפעלים, מחסנים ועסקים זו ממש מכת מדינה.

מתי כדאי לפנות לחוקר פרטי בגדרה?

חוקר פרטי מספק סוגים שונים של שירותי חקירה והסיבות לפנות לשירותיו הן רבות, כשהעיקריות שבהן הן מניעה, הוכחות ואיסוף מידע. בגדול, מניעה היא תמיד האסטרטגיה הטובה ביותר וחוקר פרטי יכול לעזור בכך מאוד. למשל: לפני שאתם מכניסים אדם חדש לחייכם האישיים או העסקיים. חוקר פרטי יכול לגלות כל מיני פרטים חשובים על האדם שעד לפני רגע היה זר לכם ופתאום הוא חלק בלתי נפרד מחייכם. ישנם המון בעיקר גברים שהתחזו לטייסים, אנשי ריגול, לעובדים באו״ם, לאנשי עסקים עשירים, שניסו לעקוץ נשים תמימות או חברות עסקיות. סוג אחר של חקירה הוא השגת הוכחות וראיות משפטיות, שבעצם מאמתות איזה חשד ראשוני שיש לכם לגבי מישהו, אך כדי להמשיך לפעול אתם חייבים הוכחות ברורות, שהושגו בדרך חוקית בלבד ויהיו ראיות קבילות בבתי המשפט. עוד סוג נפוץ של חקירות פרטיות הוא חיפוש מידע על אנשים או נכסים מסוימים, למשל: מסורבת גט שבעלה מסתתר או בעל המעלים נכסים לקראת משפט גירושין. יש חקירות של מודיעין עסקי, שם מנסים לסכל תחרות לא הוגנת ולאסוף מידע בדרכים חוקיות.
באופן כללי, רצוי לפנות לחוקר פרטי ולהתייעץ כבר בשלבים הראשוניים של כל חשד או מקרה ולמנוע לעצמכם נזקים והפסקים.

כמה עולה לשכור חוקר פרטי בגדרה?

ישנם גורמים רבים המשפיעים על מחיר החקירה. בין השאר: כמות השעות הנדרשת לה (תוצאה ישירה של מורכבות החקירה), והמוניטין של צוות החוקרים.

אין ספק שכל הערכה שתיעשה בלי לבחון את התיק הספציפי תהיה לא מדויקת כלל, אך כדי לתת תחושה והערכה של המחירים, וכדי לסתור את המיתוס שמדובר בשירות פרימיום שרק עשירים יכולים ליהנות ממנו, כתבנו מאמר בנושא: מחיר חוקר פרטי

לחלופין, תוכלו ליצור אתנו קשר ישירות ולקבל הצעת מחיר המבוססת על התיק הספציפי שלכם.

באמצעים מתקדמים ועם ניסיון רב ומקצוענות ללא פשרות, נחשוף עבורך כל מידע ונסייע לך להשיג כל הוכחה. אנחנו מתחייבים לסודיות מלאה וזמינים עבורך 24 שעות ביממה.
פנו אלינו עכשיו 050-5796679

דילוג לתוכן