חוקר פרטי בבאר שבע

געש חקירות

חוקר פרטי בדרום הארץ ובסביבת באר שבע

אין נקודה בארץ אליה החוקרים הפרטיים של משרדנו לא יגיעו. אנו נהפוך כל אבן על מנת להציג את האמת ולהשיג צדק עבור לקוחותינו. מתוקף כך, אנו מאמינים בלב שלם, כי חובתנו לתת שירות מקצועי ואמין בכל הארץ, ובכלל באר שבע – בירת מחוז הדרום, המחוז הגדול ביותר בישראל. 

בבואכם להזמין חקירה פרטית או לבחור משרד חקירות, תשאפו שיכיר ככל הניתן את השטח ויידע להתמצא בו, להכיר את המקומות המוצלחים לביצוע מעקבים, מקומות בעייתיים ומסוכנים ונקודות תצפית. מנגד, תרצו שיוכל להיטמע בסביבה מבלי לעורר חשד של היעד. חוקר פרטי מטעם געש עונה היטב על שני הקריטריונים האלה, ובנוסף מצויד ב-20 שנות מוניטין וניסיון במגוון תחומי חקירה.

רבים פונים אלינו לצורך חקירות בשלל יישובים באיזור באר שבע כמו למשל תל שבעיישובים מרוחקים (דימונה, אילת וערד) ובמועצות ויישובים קטנים בהם כולם מכירים את כולם, ורוצים למנוע מצב בו היעד מכיר את החוקר הפרטי שעוקב אחריו.

רבים מלקוחתנו מגיעים מבאר שבע ומערים נוספות בדרום הארץ, כמו שדוד ואשקלון.

ביצענו עבור רבים חקירות אפקטיביות בשלל תחומים, בדרום, במרכז ובצפון:

חקירת בגידה, חקירת גירושין, חקירות כלכליות, חקירות עסקיות, חקירות פליליות, חקירות נוער ועוד.

כמו כן, אנו מתמחים בהתקנת מצלמות נסתרות ואמצעי אבטחה ומעקב, בבתי פרטיים, משרדים ובתי עסק.

בנוסף, תוכלו לשכור שירות של אבטחה סמויה במקרה שאתם נסחטים או מרגישים מאוימים.

אנו גם מספקים שירותי מעקב, בהם אנו מצמידים צוות חוקרים מיומן לבני זוג על מנת להוכיח שהם בוגדים / עוקבים אחרי עובדים על מנת להוכיח שהם גונבים או גורמים נזק במזיד לבעל העסק, עוקבים אחרי נוער שנמצא תחת השפעה שלילית, אלימות וחומרים מסוכנים ועוד.

אנחנו מתחייבים לסודיות מלאה וזמינים עבורך 24 שעות ביממה.

פנו אלינו עכשיו 050-5796679

 

כדאי לקרוא

בגידה נרקמת במהלך אימון בחד"כ
בגידה וגירושין

בגידות בחדר כושר

פתאום קם אדם בבוקר ומסרב להאמין שהבבואה הנשקפת במראה היא דמותו – ה"צמיגים", הכרס שתפחה והגוף שהולך ומאבד צורה. בעולם הסוגד ליופי התחרות היא אינסופית,

קרא עוד »

משרד חקירות - געש

געש חקירות ושירותי מידע, הינו משרד חקירות פרטי הפועל ברישיון משרד המשפטים לעסוק בחקירות פרטיות. כל החוקרים הפרטיים המועסקים במשרדינו הינם בעלי רישיון, ממשרד המשפטים, לעסוק בחקירות. כל פעולות החקירה המבוצעים על ידינו מבוצעים במסגרת החוק!

קבילות הראיות

משרד חקירות מקצועי, ישמור ויקפיד על חוקיות איסוף הראיות, וכך יאפשר שימוש בהן מול רשויות החוק. חוקר פרטי מיומן ישלוט בחוק ובמגבלות החלות עליו ויקפיד להשיג את הראיות בצורה תקינה כדי למקסם את ההישגים.

חוקר פרטי

עוסק באיסוף מידע למען לקוחותיו ועוסק במגוון תחומים: הונאה, אישות (בגידה / גירושין, ריגול עסקי, חקירות כלכליות, מהימנות עובדים ועוד.

דילוג לתוכן