חוקר פרטי באשדוד

געש חקירות

מחפשים חוקר פרטי באשדוד?

פנו אלינו עכשיו בדיסקרטיות, קבלו מענה ופתרון בדיסקרטיות מלאה

אוכלוסיית אשדוד מונה מעל ל- 250 אלף תושבים.
אשדוד מתאפיינת גם בכמות העולים שהתיישבו בה, אחוז אוכלוסיית העולים באשדוד, ביחס לכלל התושבים, הוא הגדול ביותר בישראל מבין הערים הגדולות.
התפתחות העיר היא מהירה ובניית הבניינים לגובה עצומה.
לעיר יש רצועת חוף יפהפייה ומטופחת המושכת אליה אנשים מחבל לכיש והדרום.

מחפשים חוקר פרטי באשדוד?

געש חקירות, מכירים ופועלים רבות בעיר אשדוד ושכונותיה בצורה מאוד דיסקרטית ונותנים שרותי חקירה לאנשי המקום בכל סוגי החקירות, בצורה מקצועית ובדיסקרטיות מלאה.
געש חקירות פועלים עם מיטב החוקרים בצורה סמויה ובדיסקרטיות מרבית הנדרשת מהחוקרים כדי לפעול בעיר אשדוד על כל מרכבותיה.
אנו מציעים שירותי חקירה מסוגים שונים. אנו מתמחים בנושאים הבאים: מעקבים סמויים ותצפיות סמויות, חקירות כלכליות, חקירת בגידה, אבטחה סמויה ועוד…
לנו יש את הניסיון והידע הדרושים כדי לפעול באשדוד בצורה סמויה ודיסקרטית. אנו יודעים איך לאסוף עבורכם את המידע הדרוש, בדיסקרטיות מלאה.
פנו אלינו עוד לשיחת יעוץ בדיסקרטיות מלאה, כדי לראות כיצד אנו יכולים לעזור לכם.
כל חוקר פרטי הפועל מטעמנו באשדוד הוא בעל ניסיון של שנים וידע רב בכל סוגי החקירות. יש לנו ניסיון רב ועזרנו להמון לקוחות בהמון חקירות, החל מאיתור חייבים ועד חשיפה ותיעוד בגידות בני הזוג.
השירותים של משרד חקירות באשדוד ניתנים במגוון רחב של נושאים, לאנשים פרטיים וחברות.
החוקרים הפרטיים במשרדנו, מספיק ותיקים ולהם יש ניסיון של שנים ומאות תיקי חקירה מורכבים, במעקבים ותצפיות וכן מודיעין עסקי.
כאשר אתם צריכים את הפתרון לבעיה, אנחנו נהיה שם בכל שלב.
התהליך פשוט למדי: אתם תספקו את כל המידע שיש לכם, תשמרו על דיסקרטיות ואנו נעשה את עבודתנו בדיסקרטיות מלאה ונחשוף בפניכם את האמת.

השירותים שאנו מספקים

אבטחה סמויה בגעש חקירות.

"כיפה אדומה" זה מושג מהעולם העברייני, כשעבריין אחד מזמין עבריין אחר, או אדם אחר מן השורה, לפגישה, עסקה ולפעמים גם לבילוי, כשהמטרה היא לפגוע פיזית באותו אדם. המזמין ואו אנשיו פוגעים באותו אדם, עבריין שהתפתה להזמנה. לרוב זה נעשה בסגנון ג'נטלמני ורכישת אמונו של המוזמן.
במושג "כיפה אדומה", אנשים משתמשים המון, אך לא תמיד המטרה היא פגיעה פיזית באותו אדם מוזמן, במקרים מסוימים במטרה להפלילו, להקליט ולצלם אותו, יש מקרים שהמטרה להצמיד לו מעקב ע"י חוקרים פרטיים.
לא פעם אנו קוראים ואו שומעים בחדשות, על תקיפה פיזית של איש עסקים זה או אחר, אשר נמצא בסכסוך עסקי וכן על הצתות ופגיעה ברכוש.
אנשים פונים לגורמים עבריינים, בכדי ליישב סכסוכים עסקיים, אישיים או כל בעיה שיש להם, דבר שלרוב מגיע לפגיעה בגוף וברכוש.
אותם עבריינים, כבר לא בוחלים בשום כללים ומוכנים לעשות כמעט כל דבר כדי להרוויח המון כסף. ישנם מספיק חבר'ה צעירים, שממש מחפשים את תחושת הכוח, שאותו אורח חיים (עברייני) נותן. אותם צעירים נשלחים לבצע הצתות, פגיעה ברכוש ופגיעה פיזית בגוף.
הפגיעה ע"י אותם גורמים עבריינים, יכולה להיות ברכוש (רכב, בית, עסק ועוד), איומים, איומים על בני משפחה, כשזה לא עוזר, לרוב עוברים לפגיעה בגוף, ע"י מעשי אלימות קשים.
אנו ב״געש״ חקירות, עובדים אך ורק עבור מזמין החקירה ולא עבור רשויות החוק. אנו מבצעים אבטחה סמויה, ע"י חוקרים פרטיים ברמה הגבוהה ביותר, מבצעים תצפיות סמויות על בתים, רכבים ועסקים לאורך כל שעות היום ולפי דרישת הלקוח, במטרה לסייע ללקוח לאסוף מידע על פעילות עבריינית נגדו ונגד רכושו. המטרה של אבטחה סמויה היא למנוע פגיעות ברכוש ובגוף.
המעקבים הסמויים, התצפיות והציוד בו אנו משתמשים, נקבעים על – פי אופי העבודה ורגישותה, הדמויות הפועלות והערכת מצב על ידי הלקוח, משרד החקירות והחוקרים בשטח.
הערכת המצב, חייבת להיעשות בצורה מדויקת מאוד, אנו חייבים לדעת מי הדמויות המעורבות בסכסוך ואת מירב הפרטים. מיותר לציין שאנו שומרים על דיסקרטיות מלאה ולויאליים כלפי הלקוח.
לכל חוקר פרטי שפועל באבטחה סמויה, יש את החושים החדים ביותר ויש את היכולת, לזהות אנשים חשודים, שאיש מן השורה לא יכול להבין זאת.
לחוקרים הפרטיים שאנו מפעילים, יש ניסיון רב שנים, יש להם את היכולת לזהות, דברים ואנשים יוצאי דופן, שאדם מן השורה לא יכול לזהות, כמו למשל: רכבים תמימים שנוסעים בצורה רגילה לעיין, אנשים תמימים שהולכים ברחוב, רוכבי קטנוע (שליחים) תמימים ואפילו סתם אדם תמים שמטייל עם הכלב. לכל אותם אנשים תמימים, יכולה להיות מטרה ברורה אחת והיא – במקרה הטוב לאסוף מידע נגד הלקוח ובמקרה הגרוע, לפגוע פיזית בלקוח או בבני ביתו.
אנו מבצעים מעכבים סמויים ותצפיות סמויות, לפני יציאת הלקוח מהבית, במקום העבודה, לעבר רכבו ולאורך כל היום והלילה במידת הצורך.
ישנם מקרים, שאנו נזעקים לביצוע אבטחה סמויה, לפני פגישה חשודה במטרה למנוע פגיעה בלקוח. אנו מגיעים למקום המפגש, זמן מה לפני הפגישה, מבצעים סריקה אחר אנשים חשודים, מתמקמים לתצפיות סמויות לפני שהפגישה מתקיימת בפועל, כך אנו מקבלים ומלווים את כל הדמויות שאמורות להשתתף בפגישה. יש לא מעט מקרים שאנו מזהים תנועה חריגה של דמויות פליליות חשודות, מוכרות פחות ומוכרות יותר, במידת הצורך ובהתייעצות עם הלקוח מבטלים את הפגישה ומונעים פגיעה בו, ברכושו וכן איומים מיותרים.
אם יש לכם אינטואיציה לא טובה לגבי פגישה מסוימת, אז תקשיבו לעצמכם!!!
אנו פועלים בצורה סמויה ודיסקרטית בלבד ולא בצורה גלויה.
אבטחה סמויה נעשית בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח.
היתרון שלנו באבטחה סמויה, הוא שהמשפחה והסביבה שלכם לא חייבים לדעת שיש לכם סכסוך שיכול להשפיע עליהם, בצורה זו או אחרת, כמו כן אף אחד בסביבה לא יודע שאנו פועלים בשטח.
בכל שבוע אנו שומעים בחדשות וקוראים על אירועים, בעיקר אירועים פליליים כלפי אנשים שהתרחשו באשדוד, אשר עם עזרה מטעמנו באבטחה סמויה, הייתה נמנעת ומונעת ברוב המקרים פגיעה פיזית.

כמה עולה חוקר פרטי באשדוד?

ישנם גורמים רבים המשפיעים על מחיר החקירה. בין השאר: כמות השעות הנדרשת לה (תוצאה ישירה של מורכבות החקירה), והמוניטין של צוות החוקרים.

אין ספק שכל הערכה שתיעשה בלי לבחון את התיק הספציפי תהיה לא מדויקת כלל, אך כדי לתת תחושה והערכה של המחירים, וכדי לסתור את המיתוס שמדובר בשירות פרימיום שרק עשירים יכולים ליהנות ממנו, כתבנו מאמר בנושא: מחיר חוקר פרטי

לחלופין, תוכלו ליצור איתנו קשר ישירות ולקבל הצעת מחיר המבוססת על התיק הספציפי שלכם.

באמצעים מתקדמים ועם ניסיון רב ומקצוענות ללא פשרות, נחשוף עבורך כל מידע ונסייע לך להשיג כל הוכחה. אנחנו מתחייבים לסודיות מלאה וזמינים עבורך 24 שעות ביממה.
פנו אלינו עכשיו 050-5796679

דילוג לתוכן