חוקר פרטי בשרון

געש חקירות

געש - משרד חקירות פרטי באיזור השרון

געש חקירות, נותן שירות באופן יומיומי למגוון לקוחות מאיזור השרון.

החוקרים הפרטיים שלנו מרבים לטפל בתיקים באיזור רעננה, כפר סבא, הרצליה, רמת השרון, הוד השרון ועוד.

הקרבה הגאוגרפית מאפשרת לנו לתת שירות מהיר ויעיל, תוך היכרות מעמיקה של נקודות מפתח באיזור, אנשי קשר רלוונטים וגורמים מרכזיים נוספים.

הפניה לחוקר פרטי באיזור השרון, נעשית לרוב, כשרוצים לבצע חקירה, באחד היישובים הנמנים על חבל ארץ זה, הממוקם במרכז הארץ, מצפון לתל אביב.

במהלך השנים בצענו עבור לקוחותינו מגוון  חקירות פרטיות בשלל תחומים וביניהם:

חקירות פרטיות – חקירת בגידות, מודיעין עסקי – השגת מידע עסקי, חקירה כלכלית – נדל'ן, בנקים ועוד, חשד לפלילים – איסוף ראיות, מעקבים ותצפיות – מעקב אחרי בני זוג, מעקב אחרי עובדים, מעקב אחרי מטפלת, נוער – מעקב אחרי נוער ואיסוף ראיות, מצלמות נסתרות וגלויות – התקנה בבית ובעסק, האזנות סתר – איתור וחשיפת האזנות סתר בבית ובעסק, חוקר פרטי – על פי צורך הלקוח, אבטחה סמויה – הגנה מפני גורמי פשיעה או גורם מזיק ועוד.

עם שלל האמצעים שברשותינו, תושייה רבה, ניסיון ארוך שנים  ומקצועיות ללא פשרות, נחשוף עבורך כל מידע ונסייע לך להשיג כל הוכחה.

אנחנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה וזמינים 24 שעות ביממה.

פנה אלינו עכשיו 050-5796679

כדאי לקרוא

האזנות וציתותים

האם מאזינים לי בנייד

לכל אחד מאתנו יש טלפון נייד, טלפון שאותו איננו מניחים לרגע אחד. אנו לוקחים אותו לכל מקום שבו אנו הולכים ותמיד מוודאים שתהיה לו סלולה

קרא עוד »
חקירה פרטית

חשיפת מתחזים

לא אחת אנו שומעים על מקרים של מתחזים המגיעים לכותרות החדשות. אולי אלו אנשים שיכלו להיות כישרונות גדולים בעולם הקולנוע או התאטרון, אך בפועל הם

קרא עוד »
כלכלי

חקירות בחברות ובארגונים

חלק גדול מהשירות של משרדי חקירות הוא עבור חברות וארגונים הנזקקים לשירותי חקירות פרטיות. יכולות להיות נסיבות שונות בהן נדרשת חקירה. סביבת העסקים מציבה בפני

קרא עוד »

משרד חקירות - געש

געש חקירות ושירותי מידע, הינו משרד חקירות פרטי הפועל ברישיון משרד המשפטים לעסוק בחקירות פרטיות. כל החוקרים הפרטיים המועסקים במשרדינו הינם בעלי רישיון, ממשרד המשפטים, לעסוק בחקירות. כל פעולות החקירה המבוצעים על ידינו מבוצעים במסגרת החוק!

קבילות הראיות

משרד חקירות מקצועי, ישמור ויקפיד על חוקיות איסוף הראיות, וכך יאפשר שימוש בהן מול רשויות החוק. חוקר פרטי מיומן ישלוט בחוק ובמגבלות החלות עליו ויקפיד להשיג את הראיות בצורה תקינה כדי למקסם את ההישגים.

חוקר פרטי

עוסק באיסוף מידע למען לקוחותיו ועוסק במגוון תחומים: הונאה, אישות (בגידה / גירושין, ריגול עסקי, חקירות כלכליות, מהימנות עובדים ועוד.

דילוג לתוכן