חוקר פרטי באזור

חוקר פרטי באזור

געש חקירות

מחפשים חוקר פרטי באזור?

פנו אלינו עכשיו בדיסקרטיות, קבלו מענה ופתרון בדיסקרטיות מלאה

מה תפקידו של חוקר פרטי?

חוקרים פרטיים נשכרים, במטרה לגלות עובדות על התנהגותם והתנהלותם של אחרים. עובדות אלה עשויות לכלול בגידה בבני הזוג, הונאה, גניבה או דברים מטרידים אחרים.
חוקר פרטי מספק עובדות וראיות, כדי שהלקוח יוכל לקבל החלטות משכילות לגבי פעולות עתידיות, בזמן הנכון והמתאים לו.
כל החוקרים פרטיים זקוקים לרישיון ממשרד המשפטים ונמצאים בפיקוחם.
חוקרים פרטיים עובדים בתחומים שונים, הכוללים מעקבים אחרי בני זוג, מעקבים אחרי עובדים, בדיקות רקע על עובדים חדשים, איתור אנשים, התקנת ציוד הקלטה וצילום סמוי ועוד.

הסיבות הנפוצות ביותר, שבגינן פונים לחוקר פרטי באזור?

ישנן אינספור סיבות, אשר בגינן פונים לקבלת שירותי חקירה.
המודעות לשירותי חקירה עלתה עם השנים, הפונים לשירותי חקירה, מגיעים מכל שכבות האוכלוסייה, מכל רמה סוציואקונומית, מכל מקום בארץ, מכל הדתות ובכל גילאים.
הסיבות הנפוצות שבגינן אנשים פונים לחוקר פרטי, הן:
חקירת בגידה – חשד לבגידה על ידי בני הזוג, ברוב המקרים יש בסיס לחשדות אך במקרים בודדים אין כלום. עם השנים חלה עליה דרמטית בפניה לחקירת בגידה וזה לא מדלג על אף אוכלוסייה בארץ. חקירת בגידה תופסת נפח רציני מעבודתו של חוקר פרטי.
חקירה כלכלי – חקירת ליכולת כלכלית של אדם או עסק. זה נוגע גם בהליך גירושין כשאחד מבני הזוג מעוניין לבדוק שלא נעלמו כספים ורכוש, כמו כן כשעסקים ואנשים פרטיים נקלעים לחובות או קשיים כלכליים ונתבעים בגינן או לפני תביעה משפטית.
איתור אנשים – לרוב מדובר באיתור חייבים אך בהחלט גם איתור חברי ילדות, בני משפחה ועוד.
מצלמות נסתרות – חלה עליה דרמטית בפונים למטרת מצלמות נסתרות ומכשירי הקלטה, זאת בעקבות הפרסומים על אלימות כלפי ילדים וחסרי ישע, הורים מעוניינים לשמור ולפקח על היקר להם ביותר (ילדים והורים מבוגרים).
מעקב אחרי עובדים – מעקבים ותצפיות אחר עובדים שסרחו וכן לאיתור עובדים כאלה. אותם עובדים משכללים את השיטות לגניבת סחורה, כספים ואף לביצוע נזקים לעסק.

מדוע כדאי לפנות לחוקר פרטי באזור?

פניה לחוקר פרטי, חשובה בראש ובראשונה כדי להבין את הנושא, שבגינו אתם פונים לחוקר פרטי, מכיוונים שונים ומאיש מקצוע בעל ניסיון רב בתחום.
בדרך כלל לקוח אשר פונה לחוקר פרטי, בא עם רשימת בקשות ודרישות.
לרוב הלקוח לא מכיר את החוק ולא מעט בקשות הן לא חוקיות והשימוש בהן לא חוקי. לפעמים דבר אחר שלא חשבתם עליו ונראה פחות חשוב, יעזור הרבה יותר.
לקוחות אשר פונים לחוקר פרטי, לרוב נמצאים במצב ריגשי מאוד קשה ומטלטל, לכן ברוב המקרים הם חושבים ופועלים בצורה לא רציונאלית, אשר גורמת לקשיים באיסוף הראיות הנחוצות להם.
לכן בשיחה ראשונית עם חוקר פרטי, תקבלו יעוץ מקצועי שיעזור לכם להבין את הנושא, מכל זווית אפשרית, לקבל את ההחלטה הנכונה לכם ולצלוח אותה בהמשך הדרך, לפעמים הדרך מאוד ארוכה וקשה.

כמה עולה חקירת בגידה?

עלות חקירת בגידה תלויה בגורמים הבאים: כמות שעות העבודה וכמות הק״מ שהחוקרים הפרטיים נסעו תוך כדי מעקב.
עלות שעת מעקב עבור שני חוקרים היא 350-400 ₪. עלות כל ק״מ נסיעה – 3 ₪ לכל חוקר.
מינימום שעות חיוב יציאה למעקב – 5 שעות.
תעריף שבת 150%.
כמו כן כל ההוצאות הנלוות הקשורות למעקב עצמו כמו, כניסה לצימרים לפי שעות, כניסה למסעדות, כניסה למועדונים ולכל מקום הקשור למעקב עצמו, כשהמטרה לתעד את הבגידה.

כמה עולה חוקר פרטי למעקב אחרי נערים באזור?

הפקטור העיקרי בחקירה הוא כמות השעות הנדרשות.
במעקב אחרי נערים, לרוב מדובר בעלות שעות המעקב ומספר הק״מ שהחוקרים נסעו תוך כדי מעקב.
עלות שעת מעקב עבור שני חוקרים היא 350-400 ₪, עלות כל ק״מ נסיעה – 3 ₪ לכל חוקר.
מינימום שעות חיוב יציאה למעקב – 5 שעות, תעריף שבת 150%.

כיצד מעקב אחרי מטפלת על ידי חוקר פרטי באזור, יכול לעזור?

רוב הפעמים אין לאימא כל סימן, רמז או סיבה מוחשית לדאגות, לרוב מדובר בסתם תחושה או דאגה.
רבים המקרים כשהמצלמות תיעדו, התנהגות שאף אימא לא מוכנה שבנה יקבל מהמטפלת.
אירועים רבים של הזנחה, מטפלות שמשאירות את התינוק מול הטלוויזיה רוב היום, מטפלות שמשאירות את התינוק בוכה בחדרו זמן רב, חיתול שלא מוחלף לתינוק ואף מקרים בודדים של פגיעה פיזית בתינוק.
התקנת מצלמות נסתרות, לפיקוח אחר טיפול בתינוקות, חסרי ישע ובהורים מבוגרים חסרי ישע, זה התחום היחידי שאנו לא ששים להתפאר בהצלחות שלנו, כי על כל הצלחה יש נשמה חסרת ישע שנפגעה.

כמה זה בטוח ודיסקרטי?

אף אחד לא אוהב שעוקבים ומרגלים אחריו.
תפקידו של חוקר פרטי, לשמור על זהותכם ולדאוג לכך שאף אחד, לא ידע על הקשר מולכם ובטח שאף אחד לא ידע, על החקירה והדמויות המעורבות בחקירה עצמה.
דיסקרטיות החקירה, הדמויות המעורבות בחקירה, תוצאות החקירה וכמובן הלקוח, הם מעל לכל דבר, עד כדי כך שאם יש חשש לחשיפת החקירה, או פעולות שונות שמבוצעות ע״י החוקרים הפרטיים בשטח, חייבים עצור ולהקפיא מצב, כדי לא לגרום נזק להמשך החקירה או ללקוח.

דילוג לתוכן