ווצאפ: כך תגלו אם בן או בת הזוג שלכם בוגדים בכם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עד סוף המאמר, תלמדו איך להשתמש בווצאפ כמו חוקר פרטי מיומן, על מנת לחשוף בגידה ולתעד אותה.

משרד געש חקירות מומחה בנושאי בגידה וביישום שלה בתיקי גירושין שונים.

האם את / אתה חושד/ת שבעלך / אשתך מנהלים רומן מאחורי גבכם?

אם אתם מוצאים אתכם בצומת הלא נעימה הזאת, הטכנולוגיה של היום מאפשרת למצוא הוכחות הרבה יותר משמעותיות מאשר ליפסטיק על דש החולצה. ווצאפ יכול לסייע לך לגלות את האמת.

האינטרנט מלא בשיטות לתפיסת בני זוג בשעת בגידה, ורבות מהן יכולות להתגלות כאפקטיביות, אולם במצבים כאלה, לרוב אין תחליף לחוקר פרטי. כשמשקללים את מה שמונח על הכף, ואת הסיכונים המשפטיים (קנסות, ואף עונשי מאסר על ביצוע חקירה בניגוד להוראות הקבועות בחוק), הכלכליים (חקירה חובבנית תניב ראיות לא קבילות שלא יאפשרו לכם להשיג את מה שמגיע לכם במסגרת הגירושין) והפיזיים (אף אחד לא אוהב להידחק לפינה, ובני זוג עשויים להגיב באלימות כשיגלו שאתם יודעים את הסוד המלוכלך שלהם וחוקרים אותו). למעשה דיי קשה להתעלם ממכלול הסיבות לשכור חוקר פרטי ולא לפעול לבד, אך לאלו מכם שנמצאים צעד לפני פנייה לקבלת הצעת מחיר מחוקר פרטי, ורוצים לוודא שהחשד שלהם מוצדק, ובטוחים שהם אינם מבצעים טעות שתעלה מחיר יקר יותר אח"כ, ניתן לקרוא את המדריך הזה כדי לקבל מידע ראשוני.
אם אתם חוששים לסכן כל כך הרבה, כדאי לכם לפנות לייעוץ מקצועי עם חוקר פרטי בגידות. שיחת ייעוץ אצלנו היא חינמית לחלוטין ודיסקרטית, כך שאין לכם מה להפסיד, תוכלו להרים טלפון למספר 050-5796679 (או לשלוח הודעת ווצאפ) בכל שעה ביום, בכל יום בשבוע (בכל זאת, אנחנו מודעים לדחיפות הדברים), ונייעץ לכם חינם כיצד לפעול.
במידה וקיים חשש לבטחונכם, אני אף מציע לפנות לשירות אבטחה סמויה שיעניק לכם וליקרים לכם הגנה.

למרות שהמטרה שלי היא להעניק לכם כלי יעיל לקביעה אם בן הזוג או בת הזוג שלכם בוגדים בכם, הפעולות המצויות במדריך יכולות להוות חדירה לפרטיות ועשויות להפר את הוראות החוק. במקרה כזה, בית המשפט עלול שלא לקבל את הראיות שתאספו באופן עצמאי, וחמור מכך, אתם עשויים למצוא את עצמכם מסתבכים עם רשויות החוק. אני ממליץ להיוועץ בחוקר פרטי שמכיר היטב את דיני הראיות או בעורך דין כדי לוודא שאתם מבצעים פעולה  חוקית והראיות שתאספו יהיו קבילות.
כללי האצבע שקבע בית המשפט לקבילות ראיות מפורטים בתרשים הבא, אולם כל מקרה נבחן לגופו ורצוי להסתכל על התיק שלכם לפני שמבצעים החלטה פזיזה כלשהי.

תרשים ראיות שמותר לחוקר פרטי לאסוף - ראיות קבילות בבית המשפט
ראיות שבית המשפט יקבל

במאמרים קודמים פירטתי על הדרכים לזהות אם אשתך בוגדת בך ואם בעלך בוגד בך. והדגשתי שישנם סימנים שונים שבולטים לעין אותם אנחנו יכולים לבחון על מנת לקבל אינטואיציה לקיום בגידה. במאמר הנוכחי אתמקד בראיות הנמצאות בווצאפ שיאפשרו לך לגלות בגידה ולחשוף אותה.
שימו לב שלעצם הבגידה יש השלכות רבות, בעיקר מבחינה כלכלית ובעיקר בתיקי גירושין, כך שאם היא מתקיימת, מעבר לתחושת הצדק והשקט הנפשי שלכם, המשמעות של להוכיח ולתעד אותה היא עצומה ושווה הרבה כסף.

אז בואו נעשה צעד כדי לנקות את העולם מבגידות בעידן הWhatsapp.

מיון אנשי הקשר לפי היקף ההודעות לאיתור מאהבים פוטנציאליים עמם מתקיימת הבגידה

אחת הדרכים הראשונות לחשיפת רומן פוטנציאלי היא פשוטה למדיי. עיון ברשימת אנשי הקשר של בן הזוג או בת הזוג בווצאפ ומציאת המאהב או המאהבת – מי שהם מחליפים עמו הכי הרבה הודעות.

אולי אתם לא יודעים אבל ווצאפ מאפשרת לכם לסדר את אנשי הקשר לפי כמות ההודעות והמידע שעוברת בשיחה. החדשות הרעות שאתם תצטרכו גישה לנייד החשוד למשך מספר דקות.

[אייפון + אנדרואיד] ברגע שהשגתם את הטלפון – עקבו אחר ההוראות הבאות:​

  1. פתחו את אפליקציית Whatsapp.
  2. settings>> data and storage usage

עכשיו אתם אמורים לראות דירוג של אנשי קשר וקבוצות שמחליפים ההכי הרבה הודעות עם המכשיר שבידכם.

אם נתעלם מהקבוצות, תוכלו לראות בראש הרשימה שמות חשודים, כמו חבר שמעולם לא שמעתם עליו, או שם כלשהו עם כינוי מחשיד, מה שיכול לתת בוסט קטן לחשדות שלכם.

נסו לתחקר את בן הזוג בעדינות לגבי האיש, ותבדקו אם הוא נלחץ, אם כן – כנראה שמשהו חשוד מתרחש שם.

אף על פי שזה עשוי להוות נורית אדומה רצינית, זה לא מוכיח במאת האחוזים שבן הזוג שלך עושה משהו לא בסדר. באופן אידאלי, אתם רוצים למצוא הוכחות נוספות – דיגיטליות או ראיות שייאספו באמצעות מעקב צמוד (תמונות, וידיאו ועוד) ואף מצלמה נסתרת.

טיפ!

כדי לעשות זאת באופן חוקי, כדאי להשיג את הסכמת בן / בת הזוג לחיפוש בטלפון שלה.

חיפוש מילות מפתח חשודות

מילות כמו אהובי או מאמי אמורות להופיע רק בצ'אט איתך, ווצאפ מאפשרת לערוך חיפוש בתוכן הצ'אטים וההודעות. חפשו מילים ואימוג'ים שצפויים להופיע בשיחות רומנטיות. כך תקפוץ לכם רשימת חשודים ותוכלו להיכנס לתוכן השיחה כדי לבדוק אם יש אמת בחשדותיכם.

יותר מדיי אהבה - נורה אדומה וסימן מחשיד לבגידה אלו האימוג'ים שאתם צריכים לחפש.

חיפוש בארכיון

רבים לא יודעים אך ווצאפ מאפשרת לשמור שיחות שרוצים להסתיר מהמסך הראשי ב"ארכיון", ואיזה שיחה אשתך או בעלך ירצו להסתיר יותר מהשיחה עם המאהב?
חיפוש קצר בארכיון יחשוף את כל הסודות המלוכלכים. 

באתר של ווצאפ תוכלו למצוא מדריך לפתיחת הארכיון גם באייפון וגם באנדרואיד.

Rate this post
דילוג לתוכן