בגידות בחיי הזוגיות מצריכות חוקר מיומן לבגידות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

המצב בבית לא נעים?
את כבר לא מאושרת בזוגיות? האינטואיציה מאותתת לך שמשהו קורה?
זה השלב הנכון ביותר להזמין חוקר פרטי לחקירת בגידה – לפני שיהיה מאוחר! חיי הזוגיות יודעים עליות ומורדות, אך כשהפיתויים מחוץ לבית גדולים, ומצב חיי הזוגיות בירידה, זוהי לפעמים נקודת האל-חזור.

ברוב מקרי הבגידה שנתקלנו בהם, אין מדובר בבגידה שמטרתה לפרק את הזוגיות, אלא בשחיקה בזוגיות. שחיקה הנובעת משגרה, מקבלת בן הזוג כמובן מאליו. כל זה יוצר ואקום בזוגיות, המאפשר את כניסתם של המאהבים. במקרים רבים בני הזוג פשוט נשאבים לתוך מערכת יחסים מחוץ למסגרת הזוגית. זאת, כדי לברוח מהמציאות בבית, כדי לקבל את מה שחסר להם בזוגיות ולפעמים גם סתם כך כדי להתרענן. המצב נעשה קשה יותר, כשמערכת יחסים זו פוגעת באחד מבני הזוג ומובילה למאבק ולגירושין. במאבקם זה בזה, בני הזוג עלולים לאבד את כבודם, תוך שהם שוכחים את כל הדברים הטובים שבנו במהלך שנות הנישואין. הדבר נעשה גרוע פי כמה כאשר יש מי שדוחף אותם לכך (המאהב/ת).

מי שמנהל מערכת יחסים מחוץ לזוגיות, עלול בנקל להיכנס למערבולת שקשה מאוד לצאת ממנה. זה יכול לקרות לכל אחד מאתנו, ואין איש שחסין מפני זה. בנקודה זו נכנס החוקר לתמונה. אם מגלים את הבגידה בזמן, בשלביה הראשונים, לפני שנכנסים לאותה מערבולת, אפשר ברוב המקרים להציל את הזוגיות. ככלל, אנו כמשרד חקירות, בדרך כלל, לא גורמים לפירוק הזוגיות, וברוב המקרים אף עוזרים להצילה. לפעמים הבעיה היא לא הבגידה, אלא המקום שאליו בורחים הבוגדים. מקום זה הוא לרוב המלכודת שמפרקת את הזוגיות.

פנייה לחוקר פרטי, לביצוע חקירת בגידה, אולי אין בה כדי להבטיח שהדברים ישתנו או שבן הזוג יחזור למוטב. ייתכן אף שתניע אותך לפעולה של הליך גירושין. עם זאת, התמונה הברורה שתתגלה באמצעות ביצוע חקירת הבגידה, תעזור לך להחליט מהי הדרך הנכונה ביותר לשיפור הזוגיות או לפירוקה, או שלפעמים כדאי להמתין לרגע הנכון כדי לפעול באופן הטוב ביותר. כדי לבצע חקירה, יש גם את השיקול הכספי שהוא לא קל בכלל. הרי אין זה פשוט להוציא סכום כסף רב מחשבון בנק משותף; לא לכל אחד יש חשבון בנק פרטי או חשבון בנק סודי, שבן הזוג לא יודע על קיומו. כדי לבצע חקירה, להוכיח ולתעד בגידה או קשר רומנטי, לרוב יש צורך בביצוע מעקב. דבר הכרוך בעלויות גבוהות. ישנם לקוחות המחפשים דרכים 'יצירתיות' לפתרון, כדי לחסוך בעלות המעקב. אולם דרכים אלו אינן חוקיות ואי אפשר להשתמש בהן בבתי הדין. מתפקידי, כחוקר פרטי המכיר את החוקים, לשמור על הלקוח כדי שלא יעבור על החוק.

אנו כמשרד חקירות, נותנים לך תמורה הולמת, בעלת ערך שימושי רב בעבור כספך. לכן, עשי את הבחירה הנכונה! זה ישתלם לך בטווח הארוך. * המאמר כתוב בלשון נקבה אולם הכוונה גם לזכר.

דילוג לתוכן