שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

פתאום קם אדם בבוקר ומסרב להאמין שהבבואה הנשקפת במראה היא דמותו – ה"צמיגים", הכרס שתפחה והגוף שהולך ומאבד צורה. בעולם הסוגד ליופי התחרות היא אינסופית, והמראה החיצוני משמש ככרטיס ביקור הכרחי.
לכן, הן גבר והן אישה חייבים לעמוד על המשמר כדי להישאר אטרקטיביים. כיום, גברים מקפידים מאוד, לא פחות מנשים, על הופעה חיצונית.

חדרי הכושר מלאים במתאמנים משני המינים, הלבושים במיטב מותגי ספורט הצמודים לגופם, מתייגעים לעצב את גופם בכל מחיר. וכך, בין התנשפות להתנשפות, הם מתחילים לגלות עניין זה בזה. משמע, מתחילים לפתח את שרירי הלב, תרתי משמע, ופחות את שרירי הגוף. לכאורה, אין טבעי וקל יותר מלהכיר בחדר כושר, מה גם שהאינטראקציה אינה מחייבת כמו בדייט רשמי. שהרי, כל מתאמן שש לייעץ ולסייע לכל מתאמנת אטרקטיבית ומיוזעת שרק יצאה מחדר הספינינג, כדי לעשות מתיחות על מזרן, ולחזק את שרירי הבטן והידיים.

מכאן, לאט אבל בטוח, הדברים מתחילים להתגלגל – והבגידה היא רק עניין של זמן. כל זה מוביל במרבית המקרים לקשרים מחוץ לנישואים, ואלו מובילים ללא מעט חקירות בגידה המנוהלות בתוך חדרי הספינינג והכושר, בין מכשירי הכושר.
עם זאת, בכל חדר כושר יש גם את האנשים הנשואים המודעים מאוד לעצם העניין, ולכן הם נמנעים מליצור קשרים העלולים להוביל לפירוק המשפחה. מכאן ברור שלא כל שיחה בין אנשים מטרתה קשרים מזדמנים.

יש לא מעט בחורות ובעיקר גברים המשאירים לעצמם את האופציות פתוחות, שהרי אין לדעת אולי האהבה שלהם מסתתרת בין המשקולות או בחדר הספינינג… ואת מי זה באמת מעניין הסטטוס כשאתה כולך נוטף הורמונים. לאף אחת לא מתחשק באמת לקפץ ולהזיע בבגדים צמודים מול חבורת לוטשי עיניים מיוזעים, אך לאחר תקופה, כבר מתרגלים לרעיון ולאנשים. המחמאות והשיחות הקצרות תופסות מקום חשוב בחדר הכושר לא פחות, ולפעמים אף יותר, מהאימון עצמו.

תמיד יש את אלו שבאים לחדר הכושר כדי לשטוף את העיניים בכוסית שטופת זיעה המדוושת על הסטפר. הם מחפשים בכל דרך אפשרית ליצור את הקשר הראשוני, אם באמצעות שיחה או מחמאה, בתקווה שזה יוביל להמשך בילוי סוער בצימר שישכור למספר שעות. זאת הסיבה שישנן בחורות המעדיפות להתאמן בחדרי כושר של גייז. שם הן מרגישות בבית. הן יכולות להתאמן בחופשיות מבלי שחבורת גברים מיוזעים יזילו ריר תוך כדי אימון משקולות.

כחוקר פרטי המתאמן בחדר כושר, אני עד לצמיחתם של קשרי ידידות רבים במהלך האימונים, שדי ברור מהי מטרתם. כשאתם מתאמנים בחדר כושר, לא תמיד אתם יכולים לדעת אם המתאמן או המתאמנת שלצידכם אכן באו להזיע, או שמא, זה חוקר פרטי, אשר בא לצלם אתכם במצלמה נסתרת. לכן, חשבו לפני שאתם מתחילים להרוס את הזוגיות ולפרק את המשפחה – המחיר שתשלמו על כך יהיה יקר יותר ממנוי שנתי לחדר כושר.

דילוג לתוכן