שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אחת הסיבות השכיחות שבגינה אנשים פונים לשירותיו של חוקר פרטי היא לצורך גילוי בגידה. לפעמים אלו נשים שחושדות בבעל, לפעמים זה בעל שחושד באישה. לפעמים זה הרבה יותר מחשד, רק יש צורך בראיות לצורך הליך הגירושין. מקרים של בגידה בבני זוג מתרחשים בכל מגזר ובכל מעמד סוציו-אקונומי, הנסיבות יכולות להיות שונות, אבל יש דבר אחד שחוזר על עצמו בכל מקרי הבגידה – בגידה זה מטלטל.

במהלך עבודתנו כחוקרים פרטיים, באופן טבעי אנו נחשפים לסיפורים אישיים של אנשים, לפעמים גברים ולפעמים נשים ואנו רואים שתמיד בגידה מלווה בהרבה כעסים ותחושות שליליות. אמנם נשכרנו לבצע חקירה פרטית ואיננו פסיכולוגים, אך לא אחת חוקר פרטי מתמודד עם מצבים רגשיים קשים של הלקוחות, כאשר מוצגות בפניהם הראיות לקיום הבגידה.

גילוי הרומן

כאשר גבר או אישה מגלים שבני הזוג מקיימים רומן מדובר בחוויה מטלטלת. מי שאוהבים ורגילים לבני הזוג,  רוצים להרגיש את תחושת הביחד, את תחושת המחויבות ההדדית. אולי מילה שמתארת זאת היטב היא ייחודיות, כולנו רוצים להאמין שיש משהו ייחודי ביחסים בינינו לבין בני הזוג. כאשר תחושת הייחודיות הזו נשברת אל מול מציאות שבה לבני הזוג ישנו עוד איזה קשר ייחודי, זה פוגע ומטלטל מאוד.

בגידה היא חוויה רגשית קשה וכל אדם מתמודד איתה בדרך אחרת, כולל פניה לעזרה נפשית. ישנם אנשים אשר מצליחים לשקם את מערכת היחסים, אחרים ממשיכים לגרור מערכת יחסים שלא באמת עובדת ויש גם את אלו אשר מחליטים לסיים את מערכת היחסים. בסופו של דבר ההחלטה היא אישית ולכל אדם יש את השיקולים האישיים שלו. רצוי גם להתייעץ עם מעגל החברים, המשפחה ואנשי מקצוע לגבי עתיד מערכת היחסים. בסופו של דבר תצטרכו לקבל את ההחלטה הנכונה והטובה ביותר לכם.

בגידה וגירושין

במקרים רבים בגידה מובילה בסופו של דבר לגירושים. לפעמים זה מתוך חוסר יכולת לסלוח ולהעביר דף; לפעמים זה בגלל דפוס שחוזר על עצמו, או אולי הבנה שמערכת היחסים הזו פשוט לא עובדת ובני הזוג אינם יכולים להעניק אחד לשני את מערכת היחסים שעונה על הצרכים ההדדיים. ישנם גם מקרים שבהם הבגידה היא פשוט הזרז לסיום נישואין שבכל מקרה לא עבדו ופשוט עילת הגירושין עבור הרבנות.

גירושין, אילוסטרציה

במידה וישנו חשד לבגידה, חשוב להתנהל בזהירות. אני מציין זאת כי האינסטינקטים הטבעיים שלנו, הנשלטים על ידי קנאה וכעס, אינם גורמים לנו להתנהל בצורה רציונלית. אנו יותר בעניין של לתפוס את בני הזוג על חם ולהתעמת איתם, אך זה לא הדבר החכם לעשות. נקמה היא צעד מטופש ולא תעזור בעתיד בכלום. הדבר הנכון הוא לפנות לעורך דין וחוקר פרטי. עורך דין גירושין יכול להנחות אתכם לגבי כל ההליך המשפטי וחוקר פרטי יכול לספק את הראיות הדרושות.

דילוג לתוכן