באילו מצבים כדאי לפנות למשרד חקירות?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כשאתה שומע את המושג חוקר פרטי, אתה כנראה מדמיין תמונה של המפרי בוגרט בתור סם ספייד, חוקר פרטי קשוח המדבר עם אגרופיו. אולם, אלא אם כן הסיפור שלך לקוח מסרט פעולה, סוג כזה של חוקר פרטי לא יהיה יעיל במיוחד לחקירה שלך.

חוקרים פרטיים מודרניים הם אנשי מקצוע מנוסים בתחום הטכנולוגי ומבצעים מעקבים שקטים. הם אוספים ומנתחים מידע באופן דומם ומגבים אותו באמצעות ראיות שונות – בעיקר תמונות ווידאו.

ישנם מספר מצבים שבהם הגיוני לשכור חוקר פרטי:

חושדים בבגידה

אין הרבה דברים כואבים יותר מאשר לחשוד שהחצי השני שלכם בוגדים בכם. אף על פי כן, זה עדיין קורה על בסיס קבוע. יש כמה סימנים בולטים, כמו:

  • הוצאות משונות מופיעות
  • חשאיות לגבי לוח הזמנים
  • חיי מין מופחתים
  • תקשורת מתפוררת
  • שקרים רבים

ישנם הסברים חלופיים לכל הסימנים האלו וקיימים כמובן סימנים רבים אחרים אותם תוכלו למצוא במדריכים שלנו:

אולם, ברוב המקרים, כשהם מתחילים להצטבר, רצוי להתעורר ולבדוק, כדאי לעשות זאת דרך משרד חקירות. ללא קשר לתוצאות החקירה, האמת תצא לאור ותדעו בוודאות אם הבגידה בה חשדתם קיימת או שהייתה פרי דמיונכם. רצוי להדגיש ושחשוב שתשכרו את שירותיו של בעל מקצוע המתמחה ספציפית בנישה המבוקשת, במקרה הזה, חוקר פרטי בגידות.

משמורת על ילד

לאחר גירושין, משמורת היא אחד הנושאים השנויים במחלוקת בין בני זוג לשעבר. שינויים בסידורי המשמורת מחייבת כמעט תמיד את אישורו של הצד השני. אם אתם יודעים שהצד השני מפר את ההסכם, מילה שלכם מול מילה שלו, לרוב תיגמר ללא הכרעה ואתם כמובן לא תרצו לערב את הילדים בזה.
כשאתם מגיעים למצב בו אתם זקוקים לראיות מוצקות שהצד השני מפר את התנאים, אתם שוכרים חוקר פרטי גירושין.

חקירת משמורת על ילדים עשויה לכלול מעקבים צמודים, מצלמות סמויות, תצפיות וכלים נוספים שיעזרו לכם להגיע לחקר האמת ולהוכיח את טענותכם. החוקר רואה כיצד הצד השני מתנהג כאשר הם לא יודעים שמישהו צופה בהם.

ראיות כאלה יידרשו לך במידה ותרצה לחדש את ההסכם ולרענן את תנאיו.

איתור נכסים 

זו אמת עצובה שלפעמים בני זוג נוטים להסתיר נכסים לקראת גירושין. הם כל כך כועסים או מבולבלים עד שהם מחליטים שבני הזוג  לא זכאי לחלק ברכוש ובממון שנצבר יחד.

החוק רואה בחומרה התנהגות כזו, אך אינו יכול לעשות הרבה בעניין ללא הוכחות. אם בני הזוג שלכם מסתירים פרטי אמנות יקרי ערך או מבריחים כספים לחשבונות עלומים בחו"ל, לא סביר שמישהו ידפוק בדלת ויגלה לכם.

אם אתם חושדים שבני הזוג מסתירים נכסים כעונש או מתוך תאוות בצע, הזמינו חקירה כלכלית ממשרד חקירות המתמחה בתחום.

פיקוח על צווי הרחקה

במקרים רבים, בית המשפט מעניק לכם צווי הרחקה שיגנו עליכם מגורמים מסוכנים ומאיימים, על מנת לשמור על בטחונכם. למרבה האבסורד, המשטרה אינה מפקחת ואוכפת את הצווים, לעיתונים מגיעים חדשות לבקרים ידיעות על בני זוג אלימים וגורמים עברייניים שלא היו אמורים להיות בסביבה ובכל זאת היו בה, גרמו נזק בלתי הפיך ואף מוות. המציאות העגומה הזאת מחייבת אתכם לקחת את הטיפול בנושא בידיים, לפנות לחוקר פרטי שיוודא שהגורמים המסוכנים נותרים רחוקים ואף ידאג לכם לסידור אבטחה ראוי במידת הצורך.

ישנם מצבים אישיים ועסקיים רבים בהם אתה זקוק לחוקר פרטי, במאמר סקרנו כמה מהבולטים שבהם, אך משרד החקירות שלנו מקבל מדיי יום פניות עם מקרים שונים ומשונים המצריכים את  טיפולם המסור של החוקרים המנוסים שלנו. במידה ואתה לא בטוח אם אתה זקוק לשירותינו, אתה מוזמן לפנות לשיחת ייעוץ חינמית בה ננסה לסייע לך ונבחן את המקרה לגופו.

דילוג לתוכן