אני חושד/ת שבן / בת הזוג שלי בוגד/ת האם עליי להעסיק חוקר פרטי?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ככלל, תמיד חכם לדבר ישירות עם בן / בת זוג על סוגיות ודאגות ברגע שהם מתועררים. שיחה עם בן / בת זוג היא הדרך היעילה ביותר לפתור בעיות במערכת יחסים זוגית.

עם זאת, כלל זה אינו חל כשמדובר בחשד לבגידה. שיחה עם בן / בת זוג, שכבר בוגדים, רק מקשה על גילוי האמת בפועל.

ולמרות שישנן אפשרויות רבות בכל הנוגע לתפיסת בעל או אשה בוגדים, שכירת חוקר פרטי היא ללא ספק הדרך היעילה ביותר לעשות זאת.

תוכן עניינים

מהם היתרונות בהעסקת חוקר פרטי לבגידה?

חוקרים פרטיים מורשים לאסוף מידע ולעסוק במעקבים. כמו כן, יש להם הבנה של החוק, חוקר פרטי יודע מה המגבלות שלו וכיצד מותר לאסוף ראיות ע"פ חוקי המדינה. אם קיים פוטנציאל להליכים משפטיים (גירושין, משמורת ילדים, מזונות וכו '), שכירת חוקר פרטי יכולה לסייע במזעור סיכונים. אנשים רבים השיגו מידע שימושי על בן זוג בעצמם, אך לא הצליחו להשתמש במידע בגלל האופן בו הוא הושג. לא רק ששכירת חוקר פרטי מסייעת למזער את הסיכון לדליפת מידע בהליכים משפטיים, אלא שברוב המקרים חוקרים פרטיים רשאים להעיד על המידע שאספו. ואם מידע שלילי על בן / בת הזוג עומד לצאת, בדרך כלל מועיל שצד ג ' יעיד עליו, הוא ייראה פחות מוטה (יותר אובייקטיבי) ויגרום לתוכן להישמע אמין יותר.

החוקרים הפרטיים גם טובים יותר באיסוף מידע בגלל הכשרתם, הניסיון שלהם וחוסר המעורבות הרגשית שלהם. אנשים רבים שמנסים לתפוס בן זוג בוגד בעצמם, מתקשים לדעת מה לחפש או שהם מתעצבנים מדי בזמן הגילוי. שמענו מאנשים רבים שבזבזו חודשים מזמנם בניסיון להבין אם בן הזוג שלהם בוגד, אך לא הצליחו לעשות זאת מכיוון שהם חסרים את כישורי החקירה המתאימים והכלים הנדרשים. ואנשים גם נוטים להיות רגשניים מדי כאשר מרגלים אחרי בן / בת הזוג שלהם. אנשים מתקשים לא להתעמת עם בן / בת הזוג שלהם לפני שהם מגלים את מלוא היקף הבגידה שהתרחשה ומתעדים אותה כנדרש.

מהם החסרונות בהעסקת חוקר פרטי?

שיקול מרכזי בעת שכירת חוקר פרטי הוא העלות הכרוכה בכך. ובעוד שתמיד קיימות אופציות זולות יותר, בהתחשב בתוצאות פוטנציאליות הכרוכות בכך, ובמה שמונח על הכף, ההוצאה הנוספת עשויה להיות שווה לכל כיס.

שיקולים אחרים שיש לקחת בחשבון לפני שפונים לחוקר פרטי:

לפני שאתה שוכר חוקר פרטי, יהיה חכם לקחת בחשבון את הסוגיות המשפטיות הפוטנציאליות הטמונות בכל סכסוך בנישואין.

אם תחליט לשכור חוקר פרטי, בדוק תמיד אם יש תלונות שהוגשו למשרד המשפטים.

דילוג לתוכן