איתור אנשים ואיתור חייבים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אחד השירותים שניתן לקבל במשרד חקירות הוא שירות של איתור אנשים. יכולות להיות סיבות שונות אשר בגינן אנשים ייעלמו או ייבחרו להיעלם, ויכולות להיות סיבות שונות מדוע תרצו לחפש אחריהם – אולי זו דאגה לקרוב משפחה או אולי חיפוש אחר חייבים.

יתכן שישנו אדם אשר חייב לכם כסף, ואולי גם לאחרים, ולכן החליט להיעלם והוא מסתתר באיזה מקום, בארץ או בחו"ל, ואולי תחת זהות בדויה. יתכן שאלו בני נוער אשר ברחו מהבית מסיבות שונות, קשישים שהלכו לאיבוד או אולי אפילו אנשים אשר נפלו קרבן למעשי פשע. במקרים שכאלו ישנו סיכוי גדול שחוקר פרטי יכול להביא תוצאות טובות יותר ומהירות יותר מהמשטרה.

כאשר אתם פונים למשטרה ומדווחים על נעדר, המשטרה אינה מתחילה בחיפוש אחר הנעדר. למשטרה ישנן משימות רבות ועומס עבודה רב. היא עובדת לפי פרוטוקולים מסוימים וישנו פרק זמן מסוים שהיא מחכה לפני שהיא מתחילה בחיפושים. לעומת זאת כאשר תפנו למשרד חקירות לצורך איתור אנשים, המשרד יכול להקצות חוקר פרטי אשר יתחיל בחיפושים באופו מיידי. בעוד המשטרה מעדיפה לחכות, הנחת העבודה של חוקר פרטי היא שכל עוד לא ידועות נסיבות היעלמות הזמן משחק לרעתנו.

איתור חייבים

אחת הסיבות השכיחות בגינן לקוחות פונים לחוקר פרטי העוסק באיתור אנשים היא לצורך איתור חייבים. מהבחינה הזו חוקר פרטי הוא הסיכוי היחידי שלכם לאתר את החייב. אדם שירד למחתרת מכיוון שהוא חייב כספים, אינו נחשב לנעדר מבחינת המשטרה ועליכם להיעזר בחוקר פרטי. מקרים רבים של חייבים אשר עומדים נגדם תיקים בהוצאה לפועל והם נעלמים, מגיעים אל משרדי החקירות וחוקרים פרטיים המתמחים בחקירות כלכליות. אלו מנהלים מעקבים ומשתמשים באמצעים מתקדמים על מנת לאתר את בעל החוב.

כיצד מתבצע איתור אנשים?

איתור אנשים יכול להיות תהליך ארוך ומורכב, אך גם פשוט ומהיר. הכל תלוי בנסיבות המקרה ובעיקר באיכות המידע שאתם יכולים לספר לחוקר הפרטי ועד כמה האדם אותו מחפשים מתאמץ להסתתר. יש לקחת בחשבון שלפעמים אנשים מסתתרים בחו"ל.

חוקר פרטי משתמש בשיטות שונות לצורך איתור אנשים. אך הוא נזקק למידע בסיסי מהלקוח על מנת שידע את מי לחפש. השיטות לאיתור אנשים בהן עשוי להשתמש חוקר פרטי עשויות לכלול: התחקות אחר חשבונות בנק של האדם; תשאול מכרים וקרובי משפחה בעורמה;  מעקב אחר פעולות אשר בוצעו בכרטיס האשראי; מעקב אחר קרובי משפחה ומכרים אשר עשויים לבוא במגע איתו; בדיקות במאגרי מידע; איכון טלפוני; חיפוש ברשתות חברתיות; חיפוש במקומות עבודה ועוד.

כאשר אתם פונים למשרד חקירות לצורך איתור אנשים עליכם לשבת עם החוקר הפרטי ולהעביר לו כל סוג של אינפורמציה שיש לכם לגבי האדם שאותו אתם מחפשים. גם אם נראה לכם שאולי מדובר באינפורמציה שאינה רלוונטית, תנו לחוקר הפרטי להחליט האם היא רלוונטית או לא. בסופו של דבר צירוף של רסיסי מידע, אפילו הקטנים ביותר, יכול לתת לחוקר רמזים חשובים מאוד לגבי דפוסי ההתנהגות ומיקומו של הנעדר.

בכל מקרה בו תרצה לאתר אדם מכל סיבה שהיא, אתה מוזמן לפנות למשרדינו בטלפון.

דילוג לתוכן