איך לדעת שאשתי בוגדת בי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

גברים רבים מגיעים למצב בו הם תוהים האם בת הזוג מנהלת רומן ובוגדת בהם ואז רוצים לדעת את האמת. אך אם אתם נמצאים בשלב שבו יש לכם תהיות שכאלו, יתכן שזוהי האינטואיציה שלכם שמנסה להגיד לכם משהו ואכן יש אמת בדבר. אפשרות אחת היא לפנות לחוקר פרטי בגידות, דבר שיביא לכם תשובות וודאיות – הוכחות לקיום בגידה או הפרכת החשש והספקות. אבל בטרם ממהרים לפנות לחוקר פרטי, דבר שמן הסתם יש לו עלויות, כדאי להיות ערניים לסימנים מחשידים. אם אתם אכן רואים סימנים מחשידים, אז זהו הזמן לפנות לחוקר פרטי גירושין על מנת לאסוף את הראיות הדרושות לתביעת הגירושין .להלן כמה סימנים אשר יכולים להיות מחשידים. אך בטרם חשוב לציין כי הופעה של סימן אחד או יותר, אינם בהכרח מעידים על בגידה. אך ככל שאתם מזהים יותר את הדפוסים הללו, כך עולה החשד.

1.     הופעה חיצונית – אם נראה לכם שפתאום האישה מתחילה יותר להשקיע בהופעתה החיצונית, יתכן שזה בגלל שהיא מנסה להיראות יותר מושכת עבור גבר אחר. למשל פתאום היא משנה את התסרוקת והופעתה החיצונית, מקפידה להיות מאופרת ומטופחת שלא כתמול שלשום.

2.     רגישות לפרטיות הנייד או המחשב – באופן טבעי כאשר בת הזוג בוגדת היא תהיה יותר רגישה לפרטיות של הנייד ואפילו המחשב אשר גם כן משמש כאמצעי תקשורת וגם בו יכולים להופיע סימנים מחשידים. למשל אם פתאום המחשב מוגן בסיסמה או ישנה מחיקה של כל ההיסטוריה, זה בגלל שיש לה משהו להסתיר.

3.     אי זמינות בנייד  – אם אשתך בוגדת בך, סביר להניח שהיו פרקי זמן ממושכים בהם היא לא הייתה זמינה או לא ענתה ולא חזרה אליך, בגלל שהיא מבלה עם המאהב. יתכן שהיא אפילו תכין אותך מראש לכך שהיום היא לא תהיה זמינה לכמה שעות בכלל פגישה חשובה בעבודה או משהו בסגנון. לא צריך להיות חוקר פרטי בשביל להבין שזה חשוד.

4.     שינוי בתדירות קיום יחסי המין – כאשר האישה בוגדת בך, תוכל להרגיש שינוי ביחסי המין ותדירותם. יתכן שתקיימו פחות יחסים מכיוון שתשומת הלב של האישה בגבר אחר, אך יתכן גם ההפך במסגרת מאמצי ההסתרה. לא רק התדירות משתנה, אלא גם אופי היחסים, למשל יתכן שהאישה תביא איתה דברים חדשים שלמדה במקומות אחרים.

5.     שינוי בלוח הזמנים – אם אשתך מתחילה להישאר עד מאוחר בעבודה, שלא כמו בעבר. או שאולי פתאום יש לה נסיעות עבודה שלא היו בעבר. אם ישנם יותר מקרים שהיא הגיעה מאוחר בגלל שהייתה תקועה בפקק, מקרים שבהם אזלה הסוללה בטלפון או שלכאורה הייתה במכון הכושר… יתכן שאלו סימנים לבגידה.

6.     הוצאות לא מוסברות – אם פתאום לבת הזוג ישנם חיובים לא מוסברים בכרטיס האשראי שהיא מתקשה להסביר את פשרם, יתכן שאלו הן הוצאות הקשורות למעשים, כמו למשל בתי מלון, מסעדות ועוד.

7.     שינויים ביחסים עם חבריה – לא נעים להגיד, אבל כאשר אשתך בוגדת בך אתה תהיה האחרון שתדע. יתכן שחברותיה יודעות והדבר יגרום להן להרגיש לא בנוח בחברתך, עד כדי הימנעות.

אם אתה מבחין בסימנים אלו מוטב שלא תדבר או תראה לאישה שאתה חושד. פנה לחוקר פרטי בגידות על מנת לנהל חקירה מקצועית אשר תחשוף את האמת.

בכל מקרה של חשד לבגידה או רצון להתחיל בתהליך הגירושין, אנו מזמינים אתכם להתקשר ובשיחה דיסקרטית וייעוץ עם חוקר פרטי מנוסה מטעם געש חקירות, תקבלו את כל המידע שיעזור לכם לצלוח את את התקופה הקשה .

5/5 - (1 vote)
דילוג לתוכן