איך לגלות שבן הזוג שלי בוגד בי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לפני מספר ימים העליתי כאן מאמר בו פירטתי מספר נורות אדומות המצביעות על אישה בוגדת.

הפידבק שלכם היה מהיר, ותוך מספר שעות מרגע פרסום המאמר פנתה אליי לקוחה קרובה מאוד שמחתה על חוסר השוויון. היא (ובהמשך, רבות אחרות), ביקשו שאאזן על מנת שלא ליצור מצג שווא או הטיה לטובת הגברים, שלא תהיינה אי הבנות – גם גברים בוגדים.

לפי מאמר של הDailyMail נשים בוגדות יותר מגברים. המאמר מפרט אודות ההבדלים המרכזיים (סטטיסטית) בין בגידה של המין הגברי לכזו של המין השני.

נשים בוגדות יותר מגברים (כמותית) , מנגד, הן טובות יותר בלהסתיר את מעשה הבגידה. גברים בוגדים יותר בצורת סטוצים, בעוד שנשים מנהלות רומן שיכול להימשך שנים.

Maureen Rice, DailyMail

אף על פי כן, כחוקר פרטי בתחום הבגידות, אני חייב לציין שנתקלתי בבני זוג משני המינים, בוגדים פעמים רבות ולא מתיישבים עם הסטטיסטיקות למעלה. כולם בוגדים, בכל הדרכים – גברים ונשים.

קל לראות שהביקוש למידע – תשובה לשאלה: האם בעלי / בן הזוג שלי בוגד בי נפוץ. נשים רבות תוהות האם בן זוגם בוגד בהן ומנהל רומן מהצד. הן רוצות לדעת את האמת! והדרך הטובה ביותר לגלות את האמת היא לפנות לחוקר פרטי בגידות.

אם את נמצאת בקטגוריית התוהות, סיכוי טוב מאוד שתחושת הבטן שלך לא סתמית, אסתכן ואגיד שבמקרה כזה, רוב הסיכויים שבעלך אכן בוגד בך :/
הדרך היחידה לקבל תשובה חד משמעית היא לפנות לחוקר פרטי המתמחה בתחום הבגידה – בין השאר תוכלי לפנות לגעש חקירות, ואנו מבטיחים שנעשה הכל על מנת להביא לידייך במהירות את כל האמת.
אבל, לפני שאת רצה לטלפן לחוקר פרטי מומלץ , על כל המשמעויות והעלויות הכרוכים בדבר, אנו ממליצים לך לשים לב למספר סימנים מעוררי חשד, מכנים משותפים שמשרד החקירות שלנו איגד לאחר עשרות שנות ניסיון בתחום הבגידות.,

חשוב לציין! לא משנה כמה הסימן מחשיד, הוא כשלעצמו אינו הוכחה בדבר קיומה של בגידה, ועדיין ייתכן כי בן הזוג אינו בוגד ולסימן יש הסבר אחר. גילוי האמת המלא דורש את מיומנויותיו של חוקר פרטי.

  1. דיכאון – זה מפתיע, אני יודע, אנו מצפים שבנאדם שמנהל רומן יהיה מאושר, אך לא אחת שמנו לב לגברים בגיל העמידה (35-45), שממש איבדו חשק לחיות, שקעו בדיכאון עמוק ונראו מאוד מלנכוליים באופן כללי. כל זאת בעת שהם בגדו בבנות זוגן. הסיבה מעט עמוקה – בן הזוג הבוגד מאוהב עד מעל הראש באישה חדשה, ויחד עם זאת מחויבויותיו, ערכיו והנורמות החברתיות כובלות אותו ומצפונו מייסר אותו מעצם הבגידה. בן הזוג שלכם עונה על הסימנים הנ"ל? כדאי לברר לעומק אם הוא בוגד (למשל ע"י פנייה לחוקר פרטי בגידות)…
  2. הופעה חיצונית – אם נראה לך שבעלך משקיע יותר בהופעתו החיצונית, סיכוי סביר (מאוד!!) שזה נובע מרצון להיות אטרקטיבי ולשאת חן בעיני אישה אחרת (מאהבת).שפתאום האישה מתחילה יותר להשקיע בהופעתה החיצונית, יתכן שזהו בגלל שהיא מנסה להיראות יותר מושכת עבור גבר אחר.
    ההופעה החיצונית כוללת כמובן לבוש, בישום, קוסמטיקה, טיפוח שיער ועוד.
  3.   פרטיות – בן זוג בוגד מאופיין ברגישות גבוהה לפרטיות שלו, הוא חושש מאוד מגילוי הבגידה ומסתיר אותה בקנאות. אם נוצרה סיסמא לפלאפון, או שונתה הסיסמא שאת מכירה, זה זמן טוב לברר מה מסתירים ממך.
  4. שינוי בתדירות קיום יחסי המין – כאשר הבעל בוגד בך, תוכלי להרגיש שינוי ביחסי המין ותדירותם. יתכן שתקיימו פחות יחסים מכיוון שתשומת הלב שלו ממוקדת באישה אחרת.
  5. שינוי בלוח הזמנים – אם בעלך מתחיל להישאר עד מאוחר בעבודה, שלא כמו בעבר. ייתכן שהוא מתחזק מערכת יחסים נוספת בזמן שאת לא לצדו, כדי להכיר היטב את לוח הזמנים החדש, כדי לפנות אל חוקר פרטי שיבצע מעקב צמוד ויתעד את פעילותו לאורך היום והלילה.

אם את מבחינה באחד או יותר מהסימנים להלן, או סימנים אחרים שמעוררים את חשדך, הצעד הנכון הראשון הוא להרים צלצול לחוקר בגידות ולשתף אותו בחששותייך ובמידע שבידך. במקרה כזה, תוכלי להתחיל מהמספר שלנו – 050-5796679

5/5 - (6 votes)
דילוג לתוכן